Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Natalia
Rogowicz
UKS Energia Siewierz
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2009
10
Występy
7
Zwycięstwa
3
Porażki
70%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 10 19 89:11
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 8 15 65:15
3. RKS Cukrownik I Chybie 10 14 59:41
4. KTS II Gliwice 9 11 46:44
5. KU AZS UJD II Częstochowa 9 9 49:41
6. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 9 7 39:51
7. UKS Energia Siewierz 10 5 36:64
8. JKTS III Jastrzębie Zdrój 9 2 18:72
9. RKS Cukrownik II Chybie 10 2 19:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rogowicz Natalia - Studnicka Anna 2 3:0 (11:5 12:10 11:8)
1 Rogowicz Natalia - Skulska Amalia Sophie 2 3:2 (11:5 9:11 9:11 12:10 11:3)
3 Wystyrk Marcelina - Rogowicz Natalia 1 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 9:11, 7:11)
3 Toborek Maria - Rogowicz Natalia 1 3:2 (6:11, 10:12, 11:4, 11:5, 11:9)
5 Ratajczyk Nikola - Rogowicz Natalia 1 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:5)
5 Ratajczyk Aleksandra - Rogowicz Natalia 1 2:3 (11:8, 12:14, 7:11, 11:6, 5:11)
6 Kuboszek Nicola - Rogowicz Natalia 1 3:1 (13:11,9:11,11:9,11:9)
6 Kuboszek Maja - Rogowicz Natalia 1 1:3 (14:12,6:11,9:11,7:11)
7 Górska Aleksandra - Rogowicz Natalia 2 2:3 (7:11, 13:11, 11:3, 9:11, 7:11)
7 Nowak Liliana - Rogowicz Natalia 2 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Myrmus Aneta / Rogowicz Natalia - Myśliwiec Marta / Studnicka Anna 2 3:1 (11:5 6:11 11:6 12:10)
3 Gawliczek Marta / Wystyrk Marcelina - Rogowicz Natalia / Grzesińska Zuzanna 2 3:1 (13:11, 7:11, 11:8, 12:10)
5 Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena - Rogowicz Natalia / Grzesińska Zuzanna 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
6 Włodarczyk Justyna / Pustelnik Lena - Grzesińska Zuzanna / Rogowicz Natalia 2 0:3 (7:11,8:11,7:11)
7 Bladocha Maja / Górska Aleksandra - Szymańska Hanna / Rogowicz Natalia 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:3)