Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zuzanna
Grzesińska
UKS Energia Siewierz
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2001
14
Występy
7
Zwycięstwa
7
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 10 19 89:11
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 8 15 65:15
3. RKS Cukrownik I Chybie 10 14 59:41
4. KTS II Gliwice 9 11 46:44
5. KU AZS UJD II Częstochowa 9 9 49:41
6. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 9 7 39:51
7. UKS Energia Siewierz 10 5 36:64
8. JKTS III Jastrzębie Zdrój 9 2 18:72
9. RKS Cukrownik II Chybie 10 2 19:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Grzesińska Zuzanna - Włodarczyk Kinga 2 3:2 (11:9 2:11 9:11 11:7 11:7)
2 Grzesińska Zuzanna - Bąk Klaudia 2 3:1 (11:7 10:12 11:8 11:7)
3 Paluch Dorota - Grzesińska Zuzanna 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:3)
3 Gawliczek Marta - Grzesińska Zuzanna 2 3:1 (12:10, 6:11, 11:7, 11:1)
5 Ratajczyk Kamila - Grzesińska Zuzanna 2 0:3 (4:11, 6:11, 5:11)
5 Ratajczyk Milena - Grzesińska Zuzanna 2 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
6 Pustelnik Lena - Grzesińska Zuzanna 2 0:3 (7:11,5:11,3:11)
6 Włodarczyk Justyna - Grzesińska Zuzanna 2 1:3 (8:11,6:11,11:7,6:11)
9 Grzesińska Zuzanna - Lech Maja 2 0:3 (,6:11,4:11,4:11)
9 Grzesińska Zuzanna - Hetnał Sandra 2 0:3 (2:11,7:11,4:11)
10 Kaczmarczyk Julia - Grzesińska Zuzanna 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)
10 Skulska Amalia Sophie - Grzesińska Zuzanna 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
11 Włodarczyk Kinga - Grzesińska Zuzanna 2 1:3 (16:14,4:11,9:11,8:11)
11 Bernacka Iryna - Grzesińska Zuzanna 2 3:0 (11:6,11:3,11:6)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Myrmus Aneta / Grzesińska Zuzanna - Wszołek Weronika / Włodarczyk Kinga 2 3:0 (11:5 11:4 17:15)
3 Gawliczek Marta / Wystyrk Marcelina - Rogowicz Natalia / Grzesińska Zuzanna 2 3:1 (13:11, 7:11, 11:8, 12:10)
5 Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena - Rogowicz Natalia / Grzesińska Zuzanna 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
6 Włodarczyk Justyna / Pustelnik Lena - Grzesińska Zuzanna / Rogowicz Natalia 2 0:3 (7:11,8:11,7:11)
9 Szymańska Hanna / Grzesińska Zuzanna - Indeka Weronika / Cieślar Nadia 1 0:3 (3:11,12:14,6:11)
10 Studnicka Anna / Myśliwiec Marta - Grzesińska Zuzanna / Szymańska Hanna 2 2:3 (6:11, 11:8, 14:12, 9:11, 8:11)
11 Wszołek Patrycja / Bernacka Iryna - Grzesińska Zuzanna / Szymańska Hanna 2 3:0 (11:2,11:5,11:6)