Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Aneta
Myrmus
UKS Energia Siewierz
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1981
20
Występy
9
Zwycięstwa
11
Porażki
45%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 10 19 89:11
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 8 15 65:15
3. RKS Cukrownik I Chybie 10 14 59:41
4. KTS II Gliwice 9 11 46:44
5. KU AZS UJD II Częstochowa 9 9 49:41
6. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 9 7 39:51
7. UKS Energia Siewierz 10 5 36:64
8. JKTS III Jastrzębie Zdrój 9 2 18:72
9. RKS Cukrownik II Chybie 10 2 19:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Myrmus Aneta - Skulska Amalia Sophie 2 1:3 (9:11 11:6 7:11 8:11)
1 Myrmus Aneta - Studnicka Anna 2 3:0 (11:8 15:13 11:9)
2 Myrmus Aneta - Wszołek Weronika 2 3:0 (12:10 11:9 11:1)
2 Myrmus Aneta - Włodarczyk Kinga 2 2:3 (12:10 6:11 12:10 7:11 11:13)
3 Gawliczek Marta - Myrmus Aneta 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:9)
3 Paluch Dorota - Myrmus Aneta 2 3:1 (9:11, 14:12, 15:13, 11:5)
4 Myrmus Aneta - Wszołek Natalia 2 1:3 (11:1 10:12 11:13 6:11)
4 Myrmus Aneta - Kocik Magdalena 2 3:0 (11:7 11:9 11:8)
5 Ratajczyk Milena - Myrmus Aneta 2 0:3 (4:11, 3:11, 3:11)
5 Ratajczyk Kamila - Myrmus Aneta 2 0:3 (4:11, 5:11, 2:11)
6 Włodarczyk Justyna - Myrmus Aneta 2 1:3 (13:11,6:11,7:11,5:11)
6 Pustelnik Lena - Myrmus Aneta 2 0:3 (5:11,3:11,5:11)
7 Nowak Liliana - Myrmus Aneta 2 0:3 (5:11, 6:11, 1:11)
7 Górska Aleksandra - Myrmus Aneta 2 3:2 (10:12, 9:11, 14:16, 12:10, 11:6)
9 Myrmus Aneta - Hetnał Sandra 2 2:3 (11:4,8:11,6:11,11:2,8:11)
9 Myrmus Aneta - Cieślar Nadia 2 2:3 (6:11,11:8,12:10,11:13,8:11)
10 Skulska Amalia Sophie - Myrmus Aneta 1 3:0 (11:9, 12:10, 12:10)
10 Kaczmarczyk Julia - Myrmus Aneta 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 11:5)
11 Wszołek Patrycja - Myrmus Aneta 1 3:0 (11:6,11:8,11:9)
11 Wszołek Weronika - Myrmus Aneta 1 0:3 (10:12,7:11,8:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Myrmus Aneta / Rogowicz Natalia - Myśliwiec Marta / Studnicka Anna 2 3:1 (11:5 6:11 11:6 12:10)
2 Myrmus Aneta / Grzesińska Zuzanna - Wszołek Weronika / Włodarczyk Kinga 2 3:0 (11:5 11:4 17:15)
3 Toborek Maria / Kuśnierek Nadia - Nawara Wiktoria / Myrmus Aneta 1 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 11:9, 5:11)
4 Myrmus Aneta / Nawara Wiktoria - Wszołek Natalia / Wszołek Natalia 2 3:2 (10:12 8:11 11:9 11:8 11:8)
5 Ratajczyk Nikola / Ratajczyk Aleksandra - Nawara Wiktoria / Myrmus Aneta 1 3:0 (14:12, 11:8, 11:3)
6 Kuboszek Maja / Kuboszek Nicola - Myrmus Aneta / Nawara Wiktoria 1 0:3 (7:11,8:11,10:12)
7 Nowak Liliana / Jędrasiak Julia - Myrmus Aneta / Nawara Wiktoria 2 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
9 Nawara Wiktoria / Myrmus Aneta - Hetnał Sandra / Lech Maja 2 0:3 (9:11,11:13,4:11)
10 Skulska Amalia Sophie / Kaczmarczyk Julia - Myrmus Aneta / Nawara Wiktoria 1 3:2 (11:9, 8:11, 11:13, 11:7, 11:3)
11 Krzempek Wiktoria / Moskała Julia - Myrmus Aneta / Nawara Wiktoria 1 3:1 (10:12,12:10,11:5,11:1)