Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marcin
Labus
Bartek Siemianowice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  -0001
36
Występy
19
Zwycięstwa
17
Porażki
52.78%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Bartek Quatro Team Siemianowice 12 20 87:33
2. KTS Gliwice 12 20 77:43
3. Piast Ożarowice 12 19 75:45
4. TRS Millenium Myszków 11 17 74:36
5. KS Viret CMC Zawiercie 12 13 63:57
6. UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 12 9 59:61
7. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 10 8 44:56
8. Bartek Siemianowice 13 7 50:80
9. TKKF I Chorzów 12 3 30:90
10. TKKF III Chorzów 12 2 31:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Labus Marcin - Bogusławski Andrzej 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:6)
2 Labus Marcin - Zegar Grzegorz 1 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 18:16 )
2 Labus Marcin - Domeradzki Zdzisław 1 3:1 (11:7, 15:13, 8:11, 11:8)
1 Krawczyk Rafał - Labus Marcin 1 1:3 (11:9, 10:12, 6:11, 7:11)
1 Chrost Daniel - Labus Marcin 1 0:3 (6:11, 10:12, 9:11)
1 Goliński Kazimierz - Labus Marcin 1 1:3 (5:11, 11:4, 10:12, 9:11)
4 Labus Marcin - Dziub Arkadiusz 1 3:2 (5:11,11:3,13:11,4:11,12:10)
4 Labus Marcin - Karnia Tomasz 1 3:0 (11:7,11:8,11:8)
4 Labus Marcin - Miśta Sylwester 1 1:3 (5:11,6:11,14:12,7:11)
3 Hetnar Krzysztof - Labus Marcin 1 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:9.)
3 Malik Damian - Labus Marcin 1 3:1 (11:1, 11:7, 9:11, 11:9.)
3 Kłodawski Tomasz - Labus Marcin 1 3:2 (12:10, 8:11, 11:9, 11:13, 11:3.)
6 Labus Marcin - Kowal Edward 1 3:1 (11:1311:7,11:9,11:6)
6 Labus Marcin - Parkitny Dariusz 1 2:3 (11:7,10:12,8:11,11:7,9:11)
6 Labus Marcin - Migas Jacek 1 3:0 (11:6,11:8,11:6)
7 Labus Marcin - Baron Mariusz 1 0:3 (7:11,8:11,12:14)
7 Labus Marcin - Jasik Tomasz 1 0:3 (8:11,6:11,4:11)
7 Labus Marcin - Tkaczyk Henryk 1 3:2 (7:11,11:5,11:4,9:11,11:6)
5 Żelezik Jacek - Labus Marcin 1 3:1 (11/4-5/11-11/6-11/5)
5 Sikora Mariusz - Labus Marcin 1 3:0 (11/6-14/12-11/4)
5 Męcik Zbigniew - Labus Marcin 1 1:3 (8/11-10/12-11/8-8/11)
9 Labus Marcin - Zygmunt Marcin 1 3:1 (11:8, 11:9, 5:11, 11:7)
9 Labus Marcin - Kozłowski Jarosław 1 0:3 (3:11, 5:11, 8:11)
9 Labus Marcin - Zemła Piotr 1 0:3 (8:11, 12:14, 4:11)
10 Brzezina Krzysztof - Labus Marcin 1 0:3 (7:11, 4:11, 1:11,)
10 Jasik Tomasz - Labus Marcin 1 3:2 (11:6, 11:5, 6:11, 6:11, 11:9,)
10 Bogacki Mariusz - Labus Marcin 1 2:3 (4:11, 2:11, 11:8, 11:7, 6:11,)
11 Labus Marcin - Bluszcz Tomasz 1 2:3 (7:11, 11:6, 9:11, 11:7, 10:12)
11 Labus Marcin - Wolny Michał 1 1:3 (9:11, 11:6, 7:11, 6:11)
11 Labus Marcin - Wolny Marek 1 3:2 (8:11, 7:11, 11:6, 11:4, 11:5)
12 Wiża Roman - Labus Marcin 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
12 Ptaszek Grzegorz - Labus Marcin 1 1:3 (11:7, 4:11, 5:11, 9:11)
12 Kozłowski Jarosław - Labus Marcin 1 1:3 (8:11, 6:11, 13:11, 8:11)
13 Labus Marcin - Malik Damian 1 3:2 (11:7, 5:11, 4:11, 11:5, 11:7)
13 Labus Marcin - Hetnar Krzysztof 1 0:3 (10:12, 8:11, 4:11)
13 Labus Marcin - Kłodawski Tomasz 1 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Krawczyk Rafał / Chrost Daniel - Labus Marcin / Szeląg Wojciech 1 3:2 (11:7, 11:9, 7:11, 8:11, 12:10)
2 Labus Marcin / Szeląg Wojciech - Zegar Grzegorz / Bladziak Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
3 Kłodawski Tomasz / Malik Damian - Labus Marcin / Szeląg Wojciech 1 3:0 (14:12, 13:11, 11:9.)
4 Labus Marcin / Pierzchała Artur - Dziub Arkadiusz / Kurek Krzysztof 1 0:3 (10:12,8:11,8:11)
5 Żelezik Jacek / Sikora Mariusz - Labus Marcin / Szeląg Wojciech 1 3:1 (12/10-11/6-8/11-11/9)
6 Labus Marcin / Szeląg Wojciech - Parkitny Dariusz / Kowal Edward 1 3:0 (11:9,11:4,11:7)
7 Labus Marcin / Szeląg Wojciech - Tkaczyk Henryk / Koźluk Krzysztof 1 3:0 (11:9,11:5,11:7)
10 Baron Mariusz / Brzezina Krzysztof - Labus Marcin / Szeląg Wojciech 1 0:3 (5:11, 3:11, 5:11,)
11 Labus Marcin / Szeląg Wojciech - Bluszcz Tomasz / Wolny Michał 1 1:3 (6:11, 2:11, 11:4, 8:11)
12 Wiża Roman / Kozłowski Jarosław - Szeląg Wojciech / Labus Marcin 1 3:0 (12:10, 11:2, 11:7)
13 Labus Marcin / Kiera Andrzej - Kłodawski Tomasz / Malik Damian 1 1:3 (4:11, 11:9, 7:11, 5:11)