Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Gumowski
UKS Ikar II Mierzęcice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 grudnia 2002 r.
2017/2018:
15
Występy
0
Zwycięstwa
15
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gumowski Piotr - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (3:11, 7:11, 1:11 .)
1 Gumowski Piotr - Skotnicki Andrzej 1 0:3 (3:11, 5:11, 2:11.)
2 Michalski Jakub - Gumowski Piotr 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:6.)
2 Głód Andrzej - Gumowski Piotr 1 3:0 (11:6, 11:7, 12:10.)
6 Gumowski Piotr - Stochel Michał 2 0:3 (7:11, 5:11, 2:11.)
6 Gumowski Piotr - Kościelny Kacper 2 0:3 (1:11, 4:11, 6:11.)
8 Gumowski Piotr - Wróbel Piotr 1 0:3 (4:11, 2:11, 0:11, )
8 Gumowski Piotr - Olejnik Zbigniew 1 0:3 (3:11, 6:11, 4:11, )
7 Gumowski Piotr - Łysakowski Michał 1 0:3 (4:11, 4:11, 4:11. )
9 Nieszporek Tomasz - Gumowski Piotr 2 3:0 (11:1, 11:5, 11:8)
10 Gulba Juliusz - Gumowski Piotr 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
5 Wojtaszczyk Tomasz - Gumowski Piotr 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:5)
5 Pańczyk Adrian - Gumowski Piotr 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:6)
11 Gumowski Piotr - Cesarz Damian 1 0:3 (0:11, 3:11, 2:11.)
11 Gumowski Piotr - Kamiński Bogdan 1 0:3 (1:11, 2:11, 3:11.)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gumowski Piotr / Kucharski Maksym - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 0:3 (4:11, 7:11, 4:11.)
2 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Gumowski Piotr / Nowak Marcel 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:6.)
5 Wojtaszczyk Tomasz / Wojtaszczyk Wojciech - Gumowski Piotr / Kucharski Maksym 1 3:1 (11:4, 11:8, 7:11, 11:4)
6 Kucharski Maksym / Gumowski Piotr - Stochel Michał / Świątek Marcin 2 0:3 (4:11, 5:11, 6:11.)
7 Gumowski Piotr / Kucharski Maksym - Łysakowski Michał / Wieczorek Bartłomiej 1 0:3 (4:11, 7:11, 9:11, )
8 Nowak Marcel / Gumowski Piotr - Rulik Joachim / Lolo Leszek 2 0:3 (2:11, 6:11, 4:11, )
10 Cesarz Oskar / Karwot Kacper - Gumowski Piotr / Kucharski Maksym 1 3:1 ( 11:7, 11:1, 11:9)
11 Gumowski Piotr / Nowak Marcel - Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz 1 0:3 (3:11, 4:11, 5:11.)