Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Żmijewski
UKS Ikar Mierzęcice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 marca 1968 r.
2017/2018:
30
Występy
24
Zwycięstwa
6
Porażki
80%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Damian - Żmijewski Artur 2 0:3 (5:11, 10:12, 7:11)
2 Żmijewski Artur - Kucharski Maksym 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:6.)
3 Żmijewski Artur - Łysak Franciszek 1 3:1 (11:8, 11:4, 6:11, 11:5 .)
3 Żmijewski Artur - Melczyk Marian 1 1:3 (7:11, 12:10, 8:11, 7:11 .)
4 Wyparło Arkadiusz - Żmijewski Artur 2 2:3 (7:11, 11:7, 11:5, 6:11, 3:11)
6 Żmijewski Artur - Wojtaszczyk Wojciech 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:5,)
7 Kaczmarek Jakub - Żmijewski Artur 1 3:1 (11:6 , 11:9 , 7:11, 11:3)
7 Wrześniak Tomasz - Żmijewski Artur 1 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 6:11)
8 Łysakowski Michał - Żmijewski Artur 1 3:2 (14:16, 11:2, 5:11, 11:7, 11:7, )
8 Skocz Mateusz - Żmijewski Artur 1 0:3 (9:11, 5:11, 9:11, )
9 Żmijewski Artur - Groyecki Jacek 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:1.)
9 Żmijewski Artur - Lolo Leszek 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:3.)
10 Żmijewski Artur - Przybylski Dawid 2 3:0 (11:2, 11:8, 11:5.)
10 Żmijewski Artur - Sikora Janusz 2 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 12:10.)
11 Szołtysik Marcin - Żmijewski Artur 2 0:3 (6:11, 7:11, 1:11)
11 Karwot Kacper - Żmijewski Artur 2 2:3 (8:11, 6:11, 11:7, 14:12, 1:11)
13 Michalski Karol - Żmijewski Artur 1 0:3 (8:11, 9:11, 7:11.)
13 Tyrała Tomasz - Żmijewski Artur 1 0:3 (6:11, 5:11, 4:11.)
14 Żmijewski Artur - Łysakowski Michał 1 1:3 (5:11, 10:12, 12:10, 5:11.)
16 Żmijewski Artur - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:9; 11:3;11:9)
17 Wróbel Piotr - Żmijewski Artur 2 2:3 (10:12 , 11:7 , 9:11 , 11:8 , 3:11 )
17 Łęczycki Mariusz - Żmijewski Artur 2 1:3 (7:11 , 11:2 , 5:11 , 7:11)
18 Szydło Sławomir - Żmijewski Artur 1 0:3 (2:11, 0:11, 7:11)
18 Sikora Janusz - Żmijewski Artur 1 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 4:11, 14:12)
19 Żmijewski Artur - Gulba Juliusz 2 1:3 (6::11, 9:1, 11:9, 7:11, )
20 Januszko Sylwester - Żmijewski Artur 1 1:3 (6:11, 11:5, 8:11, 10:12)
21 Żmijewski Artur - Kluszewski Szymon 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0, Krecz)
21 Żmijewski Artur - Świątek Marcin 1 3:1 (10:12, 11:2, 11:5, 11:6, )
22 Żmijewski Artur - Wyparło Arkadiusz 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:4.)
22 Żmijewski Artur - Gruszka Zbigniew 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:6.)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Miłosz / Michalak Rafał - Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar 2 1:3 (8:11, 11:4, 8:11, 12:14)
2 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Gumowski Piotr / Nowak Marcel 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:6.)
3 Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar - Januszko Sylwester / Dzięgiel Michał 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:7 .)
4 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur 1 3:0 (11:2, 14:12, 11:8)
7 Kaczmarek Jakub / Nocoń Marcin - Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar 1 3:2 (7:11, 12:10, 11:6, 8:11, 13:11)
8 Łysakowski Michał / Wieczorek Bartłomiej - Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11,)
9 Cieślik Sebastian / Żmijewski Artur - Łęczycki Mariusz / Groyecki Jacek 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:0, 12:10.)
10 Cieślik Sebastian / Żmijewski Artur - Przybylski Dawid / Rychlik Artur 2 3:0 (11:3, 11:1, 11:6.)
11 Czornik Grzegorz / Szołtysik Marcin - Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur 1 3:2 (11:7, 6:11, 11:8, 7:11, 11:9)
13 Zowada Iwo / Tyrała Tomasz - Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur 2 0:3 (7:11, 6:11, 3:11.)
14 Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar - Łysakowski Michał / Wieczorek Bartłomiej 2 1:3 (11:8, 10:12, 7:11, 8:11.)
17 Radło Szymon / Wróbel Piotr - Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar 1 2:3 (8:11 , 13:11 , 11:8 , 1:11 , 7:11)
18 Morawiec Mateusz / Wyszyński Patryk - Żmijewski Artur / Cieślik Sebastian 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
19 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj 2 3:2 (*:11, 11:4, 8:11, 11:7, 11:8)
20 Januszko Sylwester / Dzięgiel Michał - Żmijewski Artur / Cieślik Sebastian 1 2:3 (3:11, 12:10, 7:11, 11:9, 3:11)
21 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Kluszewski Szymon / Kościelny Kacper 2 3:0 (11:0, 11:0, 11:0, Krecz)
22 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Gruszka Zbigniew / Wyparło Arkadiusz 2 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 10:12.)