Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Głód
UKS Ikar Mierzęcice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 stycznia 1956 r.
2017/2018:
38
Występy
35
Zwycięstwa
3
Porażki
92.11%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Miłosz - Głód Andrzej 1 3:0 (11:6, 14:12, 11:5)
1 Michalak Rafał - Głód Andrzej 1 0:3 (6:11, 11:13, 6:11)
2 Głód Andrzej - Tyrała Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:5.)
2 Głód Andrzej - Gumowski Piotr 1 3:0 (11:6, 11:7, 12:10.)
3 Głód Andrzej - Dzięgiel Michał 2 3:0 (12:10, 11:6, 11:9 .)
3 Głód Andrzej - Januszko Sylwester 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:7 .)
4 Gruszka Zbigniew - Głód Andrzej 2 0:3 (8:11, 8:11, 5:11)
4 Wyparło Arkadiusz - Głód Andrzej 2 0:3 (6:11, 1:11, 6:11)
6 Głód Andrzej - Dziub Arkadiusz 2 3:2 (6:11, 11:6, 13:11, 15:17, 11:9,)
6 Głód Andrzej - Pańczyk Adrian 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:8,)
7 Nocoń Marcin - Głód Andrzej 2 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 10:12)
7 Kluszewski Szymon - Głód Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:4, 12:10)
8 Wieczorek Bartłomiej - Głód Andrzej 2 0:3 (2:11, 8:11, 7:11,)
8 Mandroch Kamil - Głód Andrzej 2 0:3 (6:11, 6:11, 3:11,)
9 Głód Andrzej - Łęczycki Mariusz 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:3.)
10 Głód Andrzej - Rychlik Artur 1 3:0 (11:0, 11:7, 13:11.)
11 Karwot Kacper - Głód Andrzej 2 0:3 (9:11, 2:11, 9:11)
11 Szołtysik Marcin - Głód Andrzej 2 0:3 (5:11, 7:11, 1:11)
13 Nowak Marcel - Głód Andrzej 2 0:3 (6:11, 7:11, 5:11.)
13 Zowada Iwo - Głód Andrzej 2 0:3 (6:11, 5:11, 4:11.)
14 Głód Andrzej - Wieczorek Bartłomiej 2 3:1 (10:12, 11:5, 11:5, 11:7.)
14 Głód Andrzej - Juraszek Marcin 2 3:0 (11:6, 11:3, 12:10.)
15 Dziub Arkadiusz - Głód Andrzej 2 0:3 (2:11, 12:14, 4:11.)
15 Pańczyk Adrian - Głód Andrzej 2 0:3 (4:11, 5:11, 9:11.)
16 Głód Andrzej - Michalak Rafał 1 3:0 (11:4;11:6;11:7)
16 Głód Andrzej - Cierpiał Piotr 1 3:0 (11;15:13;11:5)
17 Radło Szymon - Głód Andrzej 1 3:0 (11:5 , 11:2 , 11:5 )
17 Olejnik Zbigniew - Głód Andrzej 1 0:3 (5:11 , 2:11 , 9:11)
18 Duch Sławomir - Głód Andrzej 2 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
18 Morawiec Mateusz - Głód Andrzej 2 0:3 (3:11, 4:11, 11:13)
19 Głód Andrzej - Adamczyk Mikołaj 1 3:2 (14:16, 11:9, 11:13, 11:8, 11:9, )
19 Głód Andrzej - Karwot Kacper 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:7,)
20 Melczyk Marian - Głód Andrzej 1 0:3 (7:11, 7:11, 3:11)
20 Januszko Sylwester - Głód Andrzej 1 2:3 (3:11, 11:9, 8:11, 11:8, 6:11)
21 Głód Andrzej - Świątek Marcin 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:9)
21 Głód Andrzej - Kluszewski Szymon 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0 Krecz)
22 Głód Andrzej - Gruszka Zbigniew 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:9.)
22 Głód Andrzej - Wyparło Arkadiusz 2 3:1 (11:9, 11:6, 4:11, 11:8.)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Głód Andrzej / Michalski Jakub 1 0:3 (6:11, 4:11, 5:11)
2 Michalski Jakub / Głód Andrzej - Kucharski Maksym / Tyrała Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:3.)
3 Michalski Jakub / Głód Andrzej - Melczyk Marian / Milewski Zdzisław 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:8 .)
4 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Głód Andrzej / Michalski Jakub 2 1:3 (12:10, 14:16, 7:11, 5:11)
6 Michalski Jakub / Głód Andrzej - Wojtaszczyk Tomasz / Wojtaszczyk Wojciech 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
7 Kluszewski Szymon / Wrześniak Tomasz - Głód Andrzej / Michalski Jakub 2 0:3 (8:11, 0:11, 4:11)
8 Juraszek Marcin / Skocz Mateusz - Głód Andrzej / Michalski Jakub 2 0:3 (1:11, 5:11, 9:11, )
9 Michalski Jakub / Głód Andrzej - Wróbel Piotr / Lolo Leszek 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:8.)
10 Michalski Jakub / Głód Andrzej - Sikora Janusz / Nieszporek Tomasz 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:2.)
11 Gulba Juliusz / Karwot Kacper - Michalski Jakub / Głód Andrzej 2 2:3 (4:11, 6:11, 11:9, 11:8, 4:11)
13 Nowak Marcel / Michalski Karol - Głód Andrzej / Michalski Jakub 1 0:3 (7:11, 6:11, 5:11.)
14 Głód Andrzej / Michalski Jakub - Mandroch Kamil / Juraszek Marcin 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:9.)
15 Biały Marcin / Wojtaszczyk Wojciech - Michalski Jakub / Głód Andrzej 1 0:3 (4:11, 2:11, 4:11.)
16 Głód Andrzej / Michalski Jakub - Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz 1 3:0 (11:3;11:5;11:5)
17 Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew - Michalski Jakub / Głód Andrzej 2 0:3 (11:13 , 8:11 , 11:13)
18 Duch Sławomir / Szydło Sławomir - Michalski Jakub / Głód Andrzej 1 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 6:11)
19 Głód Andrzej / Michalski Jakub - Czornik Grzegorz / Karwot Kacper 1 3:1 (11:5, 13:11, 7:11, 11:4, )
20 Melczyk Marian / Milewski Zdzisław - Michalski Jakub / Głód Andrzej 1 2:3 (10:12, 9:11, 11:9, 11:4, 5:11)
21 Głód Andrzej / Michalski Jakub - Nocoń Marcin / Świątek Marcin 1 3:0 (11:7, 11:7, 17:15)
22 Michalski Jakub / Głód Andrzej - Skotnicki Andrzej / Pęciak Krzysztof 1 1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 8:11.)