Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Waldemar
Glanowski
UKS Ikar Mierzęcice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 maja 1962 r.
2017/2018:
39
Występy
36
Zwycięstwa
3
Porażki
92.31%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cierpiał Piotr - Glanowski Waldemar 1 0:3 (7:11, 6:11, 4:11)
1 Cesarz Miłosz - Glanowski Waldemar 1 2:3 (12:10, 12:14, 11:8, 9:11,9:11)
2 Glanowski Waldemar - Nowak Marcel 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4.)
2 Glanowski Waldemar - Kucharski Maksym 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4.)
3 Glanowski Waldemar - Januszko Sylwester 2 3:0 (11:1, 11:5, 11:5 .)
3 Glanowski Waldemar - Dzięgiel Michał 2 3:1 (5:11, 16:14, 11:6, 11:9 .)
4 Skotnicki Andrzej - Glanowski Waldemar 1 0:3 (10:12, 8:11, 4:11)
4 Pęciak Krzysztof - Glanowski Waldemar 1 2:3 (11:6, 14:12, 9:11, 4:11, 5:11)
6 Glanowski Waldemar - Pańczyk Adrian 2 3:0 (11:6, 11:9,11:4,)
6 Glanowski Waldemar - Dziub Arkadiusz 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:6,)
7 Kluszewski Szymon - Glanowski Waldemar 2 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 9:11)
7 Nocoń Marcin - Glanowski Waldemar 2 0:3 (9:11, 4:11, 4:11)
8 Juraszek Marcin - Glanowski Waldemar 2 0:3 (7:11, 5:11,3:11,)
8 Wieczorek Bartłomiej - Glanowski Waldemar 2 0:3 (5:11, 9:11, 5:11,)
9 Glanowski Waldemar - Lolo Leszek 2 3:0 (11:5, 11:3, 12:10.)
9 Glanowski Waldemar - Groyecki Jacek 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:6.)
10 Glanowski Waldemar - Sikora Janusz 2 3:1 (11:3, 11:2, 6:11, 11:6.)
10 Glanowski Waldemar - Przybylski Dawid 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:5.)
11 Czornik Grzegorz - Glanowski Waldemar 1 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
11 Gulba Juliusz - Glanowski Waldemar 1 1:3 (11:2, 7:11, 4:11, 6:11)
13 Zowada Iwo - Glanowski Waldemar 2 0:3 (7:11, 6:11, 6:11.)
13 Nowak Marcel - Glanowski Waldemar 2 0:3 (8:11, 5:11, 4:11.)
14 Glanowski Waldemar - Juraszek Marcin 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:5.)
14 Glanowski Waldemar - Wieczorek Bartłomiej 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:7.)
15 Wojtaszczyk Tomasz - Glanowski Waldemar 1 3:1 (14:12, 7:11, 11:7, 11:8.)
15 Biały Marcin - Glanowski Waldemar 1 0:3 (4:11, 2:11, 4:11.)
16 Glanowski Waldemar - Michalak Rafał 1 3:0 (11:8;11:5;11:4)
17 Łęczycki Mariusz - Glanowski Waldemar 2 0:3 (4:11 , 8:11 , 11:13 )
17 Wróbel Piotr - Glanowski Waldemar 2 1:3 (5:11 , 9:11 . 11:7 , 3:11 )
16 Glanowski Waldemar - Cierpiał Piotr 1 3:0 ( (11:6;11:5;11:3))
18 Morawiec Mateusz - Glanowski Waldemar 2 3:2 (6:11, 13:11, 11:8, 12:14, 11:6)
19 Glanowski Waldemar - Karwot Kacper 1 3:0 (11:5, 17:15, 11:7)
19 Glanowski Waldemar - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:3)
20 Łysak Franciszek - Glanowski Waldemar 1 3:2 (19:17, 6:11, 11:5, 5:11, 11:9)
20 Dzięgiel Michał - Glanowski Waldemar 1 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
21 Glanowski Waldemar - Kościelny Kacper 2 3:0 (11:4, 11:6, 14:12, )
21 Glanowski Waldemar - Nocoń Marcin 2 3:1 (8:11, 11:3, 11:7, 11:6, )
22 Glanowski Waldemar - Skotnicki Andrzej 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:8.)
22 Glanowski Waldemar - Pęciak Krzysztof 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:7.)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Miłosz / Michalak Rafał - Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar 2 1:3 (8:11, 11:4, 8:11, 12:14)
2 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Gumowski Piotr / Nowak Marcel 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:6.)
3 Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar - Januszko Sylwester / Dzięgiel Michał 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:7 .)
4 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur 1 3:0 (11:2, 14:12, 11:8)
7 Kaczmarek Jakub / Nocoń Marcin - Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar 1 3:2 (7:11, 12:10, 11:6, 8:11, 13:11)
8 Łysakowski Michał / Wieczorek Bartłomiej - Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11,)
11 Czornik Grzegorz / Szołtysik Marcin - Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur 1 3:2 (11:7, 6:11, 11:8, 7:11, 11:9)
13 Zowada Iwo / Tyrała Tomasz - Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur 2 0:3 (7:11, 6:11, 3:11.)
14 Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar - Łysakowski Michał / Wieczorek Bartłomiej 2 1:3 (11:8, 10:12, 7:11, 8:11.)
15 Wojtaszczyk Tomasz / Dziub Arkadiusz - Glanowski Waldemar / Cieślik Sebastian 2 2:3 (11:9, 12:14, 11:8, 7:11, 9:11.)
16 Cieślik Sebastian / Glanowski Waldemar - Michalak Rafał / Cierpiał Piotr 1 3:1 (9:11;11:4;11:7;12:10)
17 Radło Szymon / Wróbel Piotr - Żmijewski Artur / Glanowski Waldemar 1 2:3 (8:11 , 13:11 , 11:8 , 1:11 , 7:11)
19 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj 2 3:2 (*:11, 11:4, 8:11, 11:7, 11:8)
21 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Kluszewski Szymon / Kościelny Kacper 2 3:0 (11:0, 11:0, 11:0, Krecz)
22 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Gruszka Zbigniew / Wyparło Arkadiusz 2 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 10:12.)