Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Morawiec
LKS Tęcza Zendek
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 czerwca 1996 r.
2017/2018:
12
Występy
3
Zwycięstwa
9
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
15 Morawiec Mateusz - Kowal Edward 1 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
15 Morawiec Mateusz - Łysak Franciszek 1 0:3 (5:11, 1:11, 3:11)
17 Morawiec Mateusz - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)
17 Morawiec Mateusz - Skotnicki Andrzej 1 3:2 (12:14, 11:9, 11:8, 8:11, 11:5)
16 Morawiec Mateusz - Kaczmarek Jakub 1 0:3 (8:11, 8:11, 8:11)
16 Morawiec Mateusz - Nocoń Marcin 1 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 5:11)
18 Morawiec Mateusz - Glanowski Waldemar 2 3:2 (6:11, 13:11, 11:8, 12:14, 11:6)
18 Morawiec Mateusz - Głód Andrzej 2 0:3 (3:11, 4:11, 11:13)
14 Morawiec Mateusz - Karwot Kacper 1 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 12:10, )
14 Morawiec Mateusz - Adamczyk Mikołaj 1 1:3 (6:11, 5:11, 14:12, 10:12)
22 Cesarz Damian - Morawiec Mateusz 1 3:2 (11:13, 10:12, 11:7, 11:9, 12:10)
22 Cesarz Miłosz - Morawiec Mateusz 1 3:2 (3:11, 13:11, 12:10, 6:11, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
14 Góra Tobiasz / Morawiec Mateusz - Karwot Kacper / Czornik Grzegorz 2 0:3 (14:16, 9:11, 8:11,)
15 Duch Sławomir / Morawiec Mateusz - Kowal Edward / Łysak Franciszek 1 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
16 Rychlik Artur / Morawiec Mateusz - Kluszewski Szymon / Wrześniak Tomasz 2 0:3 (2:11, 6:11, 11:13)
17 Sikora Janusz / Morawiec Mateusz - Skotnicki Andrzej / Pęciak Krzysztof 1 0:3 (7:11, 9:11, 1:11)
18 Morawiec Mateusz / Wyszyński Patryk - Żmijewski Artur / Cieślik Sebastian 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
22 Michalak Rafał / Cesarz Damian - Wyszyński Patryk / Morawiec Mateusz 1 2:3 (7:11, 11:7, 11:4, 7:11, 6:11)