Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sławomir
Szydło
LKS Tęcza Zendek
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 marca 1985 r.
2017/2018:
15
Występy
3
Zwycięstwa
12
Porażki
20%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
15 Szydło Sławomir - Kowal Edward 1 0:3 (2:11, 7:11, 6:11)
17 Szydło Sławomir - Gruszka Zbigniew 2 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 4:11)
17 Szydło Sławomir - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (5:11, 6:11, 5:11)
18 Szydło Sławomir - Żmijewski Artur 1 0:3 (2:11, 0:11, 7:11)
18 Szydło Sławomir - Michalski Jakub 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
19 Rzeszutek Maciej - Szydło Sławomir 1 0:3 (3:11, 5:11, 4:11.)
19 Michalski Karol - Szydło Sławomir 1 3:0 (11:9, 11:8, 12:10.)
14 Szydło Sławomir - Czornik Grzegorz 2 0:3 (6;11, 6:11, 11:13,)
12 Łęczycki Mariusz - Szydło Sławomir 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:9, )
12 Lolo Leszek - Szydło Sławomir 1 3:0 (11:7, 11:1, 11:7)
20 Mandroch Kamil - Szydło Sławomir 1 0:3 (8:11 , 4:11 , 6:11 )
20 Wieczorek Bartłomiej - Szydło Sławomir 1 3:0 (11:4 , 11:2 , 11:8 )
21 Pańczyk Adrian - Szydło Sławomir 1 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
22 Cesarz Miłosz - Szydło Sławomir 1 3:1 (9:11,11:4, 11:3, 1:3)
22 Cesarz Damian - Szydło Sławomir 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
12 Łęczycki Mariusz / Zonenberg Dariusz - Duch Sławomir / Szydło Sławomir 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11,)
17 Nieszporek Tomasz / Szydło Sławomir - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (5:11, 2:11, 10:12)
18 Duch Sławomir / Szydło Sławomir - Michalski Jakub / Głód Andrzej 1 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 6:11)
19 Michalski Karol / Tyrała Tomasz - Szydło Sławomir / Duch Sławomir 1 1:3 (3:11, 11:4, 8:11, 5:11.)
20 Wieczorek Bartłomiej / Skocz Mateusz - Duch Sławomir / Szydło Sławomir 1 3:2 (11:3 , 13:11 ,12:14 , 4:11 , 11:9 )
21 Pańczyk Adrian / Madej Konrad - Duch Sławomir / Szydło Sławomir 2 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
22 Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz - Szydło Sławomir / Nieszporek Tomasz 1 3:0 (11:9,11:8, 11:8)