Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Rychlik
LKS Tęcza Zendek
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 października 1986 r.
2017/2018:
10
Występy
2
Zwycięstwa
8
Porażki
20%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kluszewski Szymon - Rychlik Artur 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:4)
1 Świątek Marcin - Rychlik Artur 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
4 Rychlik Artur - Wieczorek Bartłomiej 1 0:3 (5:11, 4:11, 4:11, )
4 Rychlik Artur - Łysakowski Michał 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11, )
3 Rychlik Artur - Wróbel Piotr 1 3:2 (11:8, 10:12, 5:11, 11:9, 11:6)
3 Rychlik Artur - Olejnik Zbigniew 1 3:0 (11:7, 12:10, 12:10)
10 Głód Andrzej - Rychlik Artur 1 3:0 (11:0, 11:7, 13:11.)
10 Michalski Jakub - Rychlik Artur 1 3:0 (11:0, 11:3, 11:3.)
11 Rychlik Artur - Wojtaszczyk Tomasz 1 1:3 (6:11, 11:13, 12:10, 1:11, )
16 Rychlik Artur - Kaczmarek Jakub 1 0:3 (7:11, 7:11, 14:16)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaczmarek Jakub / Kościelny Kacper - Wyszyński Patryk / Rychlik Artur 2 0:3 (6:11, 8:11, 11:13)
3 Rychlik Artur / Wyszyński Patryk - Groyecki Jacek / Łęczycki Mariusz 2 0:3 (6:11, 11:13, 8:11)
4 Rychlik Artur / Wyszyński Patryk - Wieczorek Bartłomiej / Łysakowski Michał 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11, )
10 Cieślik Sebastian / Żmijewski Artur - Przybylski Dawid / Rychlik Artur 2 3:0 (11:3, 11:1, 11:6.)
11 Przybylski Dawid / Rychlik Artur - Wojtaszczyk Tomasz / Dziub Arkadiusz 1 0:3 (4:11, 11:13, 6;11, )
16 Rychlik Artur / Morawiec Mateusz - Kluszewski Szymon / Wrześniak Tomasz 2 0:3 (2:11, 6:11, 11:13)