Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adrian
Pańczyk
KS VIRET CMC Zawiercie II
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 maja 2005 r.
2017/2018:
35
Występy
9
Zwycięstwa
26
Porażki
25.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pańczyk Adrian - Cesarz Oskar 2 3:1 (6:11, 11:4, 11:9, 16:14)
1 Pańczyk Adrian - Karwot Kacper 2 1:3 (12:10, 6:11, 11:13, 4:11)
2 Dzięgiel Michał - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:4,)
2 Łysak Franciszek - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:1, )
3 Pańczyk Adrian - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
3 Pańczyk Adrian - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
4 Pyda Łukasz - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
6 Glanowski Waldemar - Pańczyk Adrian 2 3:0 (11:6, 11:9,11:4,)
6 Głód Andrzej - Pańczyk Adrian 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:8,)
8 Pańczyk Adrian - Stochel Michał 2 3:1 (11:7, 11:1, 5:11, 12:10)
8 Pańczyk Adrian - Kluszewski Szymon 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
5 Pańczyk Adrian - Tyrała Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:3)
5 Pańczyk Adrian - Gumowski Piotr 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:6)
9 Pańczyk Adrian - Skocz Mateusz 1 3:1 (7:11 , 12:10 , 11:8 , 11:7)
9 Pańczyk Adrian - Łysakowski Michał 1 0:3 (3:11 , 6:11 , 7:11)
10 Łęczycki Mariusz - Pańczyk Adrian 1 3:2 (11;8 , 7:11 , 11:7 , 7:11 , 11:6 )
10 Wróbel Piotr - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:5 , 11:8 , 11:9 )
11 Sikora Janusz - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:4, )
12 Pańczyk Adrian - Szot Dawid 1 1:3 (10:12, 11:6, 6:11, 2:11)
12 Pańczyk Adrian - Kowal Edward 1 0:3 (6:11, 4:11, 8:11)
14 Gruszka Zbigniew - Pańczyk Adrian 2 3:2 (11:4, 7:11, 7:11, 11:3, 11:6)
14 Wyparło Arkadiusz - Pańczyk Adrian 2 3:1 (6:11, 11:6, 11:4, 11:7)
16 Michalski Karol - Pańczyk Adrian 2 3:0 (11:8, 12:10, 12:10.)
16 Tyrała Tomasz - Pańczyk Adrian 2 0:3 (4:11, 8:11, 9:11.)
15 Pańczyk Adrian - Cieślik Sebastian 2 1:3 (11:9, 5:11, 4:11, 3:11.)
15 Pańczyk Adrian - Głód Andrzej 2 0:3 (4:11, 5:11, 9:11.)
20 Pańczyk Adrian - Lolo Leszek 1 3:1 (11:9. 12:10, 9:11, 11:9)
20 Pańczyk Adrian - Wróbel Piotr 1 0:3 (8:11, 3:11, 6:11)
17 Łysakowski Michał - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:3)
17 Mandroch Kamil - Pańczyk Adrian 1 0:3 (4:11, 3:11, 7:11)
19 Pańczyk Adrian - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
22 Adamczyk Mikołaj - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
22 Gulba Juliusz - Pańczyk Adrian 1 3:0 (13:11, 13:11, 11:8)
21 Pańczyk Adrian - Szydło Sławomir 1 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
21 Pańczyk Adrian - Duch Sławomir 1 1:3 (1:11, 8:11, 12:10, 12:14)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wojtaszczyk Tomasz / Pańczyk Adrian - Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz 1 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 10:12)
4 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Dziub Arkadiusz / Pańczyk Adrian 2 2:3 ((15:17, 11:9,15:13, 8:11,9:11))
5 Dziub Arkadiusz / Pańczyk Adrian - Tyrała Tomasz / Zowada Iwo 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
8 Pańczyk Adrian / Dziub Arkadiusz - Kluszewski Szymon / Kościelny Kacper 2 0:3 (10:12, 4:11, 8:11)
9 Dziub Arkadiusz / Pańczyk Adrian - Łysakowski Michał / Wieczorek Bartłomiej 1 0:3 (6:11 , 10:12 , 6:11)
10 Wróbel Piotr / Lolo Leszek - Dziub Arkadiusz / Pańczyk Adrian 1 3:2 (11:7 , 7:11 , 11:5 , 5:11 , 11:4)
11 Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz - Pańczyk Adrian / Wojtaszczyk Wojciech 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8, )
14 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Biały Marcin / Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
16 Michalski Karol / Tyrała Tomasz - Pańczyk Adrian / Wojtaszczyk Wojciech 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:3.)
19 Pańczyk Adrian / Biały Marcin - Cesarz Damian / Cierpiał Piotr 2 0:3 (9:11, 7:11, 13:15)
21 Pańczyk Adrian / Madej Konrad - Duch Sławomir / Szydło Sławomir 2 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
22 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Wojtaszczyk Wojciech / Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)