Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Pyda
PKS Waluś Konopiska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 czerwca 1986 r.
2017/2018:
38
Występy
13
Zwycięstwa
25
Porażki
34.21%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pyda Łukasz - Michalski Jakub 2 0:3 (3:11, 1:11, 8:11)
1 Pyda Łukasz - Kozieł Krzysztof 2 3:1 (12:14, 11:6, 11:4, 11:9)
2 Skocz Mateusz - Pyda Łukasz 2 0:3 (2:11 , 1:11 , 9:11)
2 Juraszek Marcin - Pyda Łukasz 2 1:3 (14:16 , 11:8 , 5:11 , 9:11 )
3 Wrześniak Tomasz - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
3 Stochel Michał - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:1, 11:6)
4 Pyda Łukasz - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
4 Pyda Łukasz - Wojtaszczyk Tomasz 1 0:3 (3:11, 7:11, 7:11)
7 Pyda Łukasz - Karwot Kacper 2 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
7 Pyda Łukasz - Adamczyk Mikołaj 1 0:3 (2:11,5:11,7:11)
6 Nieszporek Tomasz - Pyda Łukasz 2 3:2 (11:8, 10:12, 5:11, 11:5, 11:9)
5 Pyda Łukasz - Lolo Leszek 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:4, 8:11, )
5 Pyda Łukasz - Wróbel Piotr 1 1:3 (7:11,11:9, 6:11, 7:11, )
10 Pyda Łukasz - Januszko Sylwester 2 3:0 (10:12, 4:11, 11:7, 15:13, 11:9)
9 Pęciak Krzysztof - Pyda Łukasz 1 3:1 (11:8, 11:8, 2:11, 11:6)
9 Skotnicki Andrzej - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:7)
11 Kucharski Maksym - Pyda Łukasz 2 1:3 (5:11, 8:11, 8:11.)
11 Michalski Karol - Pyda Łukasz 2 3:0 (14:12, 11:3, 12:10.)
10 Pyda Łukasz - Dzięgiel Michał 2 0:3 (2:11, 5:11, 3:11)
12 Gulba Juliusz - Pyda Łukasz 1 3:1 (11:4, 11:2, 7:11, 11:5)
12 Adamczyk Mikołaj - Pyda Łukasz 1 3:1 (14:12, 4:11, 11:9, 11:5)
14 Pyda Łukasz - Kościelny Kacper 1 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:9)
14 Pyda Łukasz - Kaczmarek Jakub 1 1:3 (7:11,11:9, 9:11, 5:11)
13 Melczyk Marian - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:3,11:6,11:7)
13 Kowal Edward - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:5,11:4,11:8)
15 Pyda Łukasz - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
15 Pyda Łukasz - Skotnicki Andrzej 1 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 8:11)
16 Żmijewski Artur - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:9; 11:3;11:9)
16 Michalski Jakub - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:3;11:6;11:4)
17 Pyda Łukasz - Tyrała Tomasz 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:4)
17 Pyda Łukasz - Zowada Iwo 1 3:1 (11:1, 11:4,9:11, 11:4)
19 Pańczyk Adrian - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
19 Wojtaszczyk Tomasz - Pyda Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:4)
21 Lolo Leszek - Pyda Łukasz 2 2:3 (5:11 , 10:12 , 11:7 , 11:5 , 8:11 )
21 Groyecki Jacek - Pyda Łukasz 2 2:3 (12:10 , 6:11 , 11:7 , 9:11 , 4:11 )
18 Pyda Łukasz - Łysakowski Michał 1 0:3 (6:11,9:11, 2:11)
18 Pyda Łukasz - Juraszek Marcin 1 3:1 (11:8,8:11, 11:7, 11:7)
22 Pyda Łukasz - Wyszyński Patryk 2 3:2 (10:12, 11:13, 11:8, 11:5, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Łysakowski Michał / Wieczorek Bartłomiej - Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz 1 3:2 (10:12 , 11:13 , 11:3 , 11:7 , 11:6)
3 Kaczmarek Jakub / Nocoń Marcin - Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz 1 3:0 (11:8 , 11:6 , 12:10)
4 Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz - Wojtaszczyk Wojciech / Wojtaszczyk Tomasz 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
5 Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz - Wróbel Piotr / Lolo Leszek 1 3:2 (10:12, 11:8, 11:5, 6:11, 11:1)
6 Przybylski Dawid / Wyszyński Patryk - Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz 2 1:3 ((9:11, 7:11, 11:9, 8:11))
7 Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz - Cesarz Oskar / Karwot Kacper 1 3:0 (13:11, 11:2, 11:6)
9 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Pyda Łukasz / Cesarz Miłosz 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
10 Pyda Łukasz / Cesarz Miłosz - Melczyk Marian / Kowal Edward 1 2:3 (7:11, 7:11, 11:6, 11:8, 3:11)
11 Gumowski Piotr / Nowak Marcel - Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz 1 0:3 (3:11, 4:11, 5:11.)
12 Karwot Kacper / Szołtysik Marcin - Pyda Łukasz / Cesarz Miłosz 1 2:3 (11:13, 11:9, 3:11, 11:8, 6:11)
13 Melczyk Marian / Kowal Edward - Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz 1 3:0 (11:3,11:7,11:9)
14 Kamiński Bogdan / Pyda Łukasz - Kaczmarek Jakub / Kluszewski Szymon 1 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 11:13)
15 Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
16 Głód Andrzej / Michalski Jakub - Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz 1 3:0 (11:3;11:5;11:5)
17 Pyda Łukasz / Cesarz Miłosz - Tyrała Tomasz / Zowada Iwo 1 3:0 (11:1, 11:3, 11:6)
18 Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz - Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:7)
19 Wojtaszczyk Tomasz / Dziub Arkadiusz - Pyda Łukasz / Cesarz Miłosz 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:1)
21 Groyecki Jacek / Wróbel Piotr - Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz 1 3:0 (11:5 , 11:8 , 11:3 )
22 Cesarz Miłosz / Pyda Łukasz - Szydło Sławomir / Nieszporek Tomasz 1 3:0 (11:9,11:8, 11:8)