Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Cierpiał
PKS Waluś Konopiska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 kwietnia 1999 r.
2017/2018:
15
Występy
7
Zwycięstwa
8
Porażki
46.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cierpiał Piotr - Glanowski Waldemar 1 0:3 (7:11, 6:11, 4:11)
4 Cierpiał Piotr - Biały Marcin 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:4)
7 Cierpiał Piotr - Gulba Juliusz 1 1:3 (5:11, 9:11,11:9, 10:12)
7 Cierpiał Piotr - Czornik Grzegorz 1 2:3 (12:14, 12:10, 11:4, 5:11, 9:11)
6 Sikora Janusz - Cierpiał Piotr 1 2:3 (11:7, 11:5, 6:11, 6:11, 7:11)
6 Przybylski Dawid - Cierpiał Piotr 1 1:3 ((7:11, 9:11, 12:10, 5:11))
10 Cierpiał Piotr - Melczyk Marian 1 0:3 (5:11, 9:11, 5:11)
10 Cierpiał Piotr - Kowal Edward 1 3:2 (7:11, 11:5, 8:11, 11:8, 13:11)
16 Głód Andrzej - Cierpiał Piotr 1 3:0 (11;15:13;11:5)
16 Glanowski Waldemar - Cierpiał Piotr 1 3:0 ( (11:6;11:5;11:3))
19 Wojtaszczyk Tomasz - Cierpiał Piotr 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
19 Biały Marcin - Cierpiał Piotr 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
21 Łęczycki Mariusz - Cierpiał Piotr 1 1:3 (11:7 , 6:11 , 9:11 , 9:11 )
21 Wróbel Piotr - Cierpiał Piotr 1 3:2 (11:8 , 9:11 , 9:11 , 11:5 , 11:8 )
22 Cierpiał Piotr - Nieszporek Tomasz 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz - Cesarz Damian / Cierpiał Piotr 1 2:3 (12:14, 11:7, 9:11, 13:11, 10:12)
7 Cierpiał Piotr / Cesarz Damian - Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj 1 1:3 (6:11,12:10,4:11, 12:14)
10 Cierpiał Piotr / Cesarz Damian - Januszko Sylwester / Dzięgiel Michał 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
16 Cieślik Sebastian / Glanowski Waldemar - Michalak Rafał / Cierpiał Piotr 1 3:1 (9:11;11:4;11:7;12:10)
19 Pańczyk Adrian / Biały Marcin - Cesarz Damian / Cierpiał Piotr 2 0:3 (9:11, 7:11, 13:15)
21 Lolo Leszek / Łęczycki Mariusz - Cesarz Damian / Cierpiał Piotr 1 1:3 (5:11 , 3:11 , 11:4 , 8:11)