Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Juliusz
Gulba
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 maja 2005 r.
2017/2018:
36
Występy
27
Zwycięstwa
9
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Madej Konrad - Gulba Juliusz 1 0:3 (7:11, 5:11, 0:11)
1 Wojtaszczyk Tomasz - Gulba Juliusz 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:5)
2 Gulba Juliusz - Lolo Leszek 2 3:2 (9:11, 8:11, 13:11, 11:5, 11:6)
2 Gulba Juliusz - Zonenberg Dariusz 2 3:0 (11:1, 11:4, 11:5)
3 Łysakowski Michał - Gulba Juliusz 1 3:0 (11:6 , 11: 8 , 11: 7)
3 Skocz Mateusz - Gulba Juliusz 1 0:3 (8!! , 5:11 , 5:11)
4 Gulba Juliusz - Wrześniak Tomasz 1 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 9:11)
4 Gulba Juliusz - Kaczmarek Jakub 1 3:2 (8:11, 4:11, 11:8, 11:9, 11:8)
5 Gulba Juliusz - Wyszyński Patryk 2 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:4)
5 Gulba Juliusz - Sikora Janusz 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
7 Cierpiał Piotr - Gulba Juliusz 1 1:3 (5:11, 9:11,11:9, 10:12)
7 Cesarz Miłosz - Gulba Juliusz 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
8 Gulba Juliusz - Wyparło Arkadiusz 2 3:1 (11:8, 3:11, 11:9, 11:9)
8 Gulba Juliusz - Gruszka Zbigniew 2 3:0 (12:10, 12:10, 11:3)
10 Gulba Juliusz - Michalski Karol 2 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:9)
10 Gulba Juliusz - Gumowski Piotr 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
11 Gulba Juliusz - Michalski Jakub 1 1:3 (5:11, 7:11, 17:15, 5:11)
11 Gulba Juliusz - Glanowski Waldemar 1 1:3 (11:2, 7:11, 4:11, 6:11)
12 Gulba Juliusz - Pyda Łukasz 1 3:1 (11:4, 11:2, 7:11, 11:5)
12 Gulba Juliusz - Cesarz Miłosz 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:6)
13 Groyecki Jacek - Gulba Juliusz 1 0:3 (7;11 , 5:11 , 10:12 )
13 Wróbel Piotr - Gulba Juliusz 1 3:1 (11:5 , 13:11 , 7:11 , 11:6 )
17 Kaczmarek Jakub - Gulba Juliusz 1 3:0 (11:9, 14:12, 11:6)
17 Stochel Michał - Gulba Juliusz 1 0:3 (8:11, 5:11, 10:12)
16 Gulba Juliusz - Januszko Sylwester 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:4)
16 Gulba Juliusz - Dzięgiel Michał 2 3:0 (11:8, 14:12, 11:9)
20 Michalski Karol - Gulba Juliusz 1 0:3 (5:11, 7:11, 11:13.)
20 Kaziród Oskar - Gulba Juliusz 1 0:3 (4:11, 0:11, 5:11.)
14 Nieszporek Tomasz - Gulba Juliusz 2 0:3 (6:11, 9:11, 6:11, )
14 Sikora Janusz - Gulba Juliusz 2 1:3 (3:11, 11:8, 5:11, 7:11)
19 Żmijewski Artur - Gulba Juliusz 2 1:3 (6::11, 9:1, 11:9, 7:11, )
19 Michalski Jakub - Gulba Juliusz 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:7, 4:11,)
21 Gulba Juliusz - Juraszek Marcin 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:6)
21 Gulba Juliusz - Wieczorek Bartłomiej 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
22 Gulba Juliusz - Wojtaszczyk Tomasz 1 1:3 (6:11, 12:10, 9:11, 7:11)
22 Gulba Juliusz - Pańczyk Adrian 1 3:0 (13:11, 13:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wojtaszczyk Tomasz / Pańczyk Adrian - Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz 1 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 10:12)
2 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Wróbel Piotr / Olejnik Zbigniew 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 14:12)
3 Skocz Mateusz / Juraszek Marcin - Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:4)
4 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Kaczmarek Jakub / Nocoń Marcin 2 3:2 (9:11, 11:2, 6:11, 14:12, 11:8)
5 Czornik Grzegorz / Gulba Juliusz - Góra Tobiasz / Wyszyński Patryk 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
7 Cierpiał Piotr / Cesarz Damian - Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj 1 1:3 (6:11,12:10,4:11, 12:14)
8 Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 2:3 (11:5, 3:11, 13:11, 6:11, 9:11)
10 Czornik Grzegorz / Gulba Juliusz - Tyrała Tomasz / Zowada Iwo 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
11 Gulba Juliusz / Karwot Kacper - Michalski Jakub / Głód Andrzej 2 2:3 (4:11, 6:11, 11:9, 11:8, 4:11)
12 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Cesarz Damian / Kamiński Bogdan 2 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:8)
13 Olejnik Zbigniew / Łęczycki Mariusz - Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz 1 2:3 (12:10 , 8:11 , 11:9 , 10:12 , 3:11)
14 Sikora Janusz / Nieszporek Tomasz - Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj 1 1:3 (0:11, 12:10, 9:11, 9:11)
16 Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz - Januszko Sylwester / Dzięgiel Michał 2 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 11:13)
17 Kaczmarek Jakub / Nocoń Marcin - Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz 1 1:3 (13:15, 8:11, 12:10, 5:11)
19 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj 2 3:2 (*:11, 11:4, 8:11, 11:7, 11:8)
20 Michalski Karol / Tyrała Tomasz - Czornik Grzegorz / Gulba Juliusz 1 1:3 (11:4, 8:11, 7:11, 5:11.)
21 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Łysakowski Michał / Skocz Mateusz 1 2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:8, 8:11)
22 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Wojtaszczyk Wojciech / Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)