Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Skocz
TTS POLONIA IV Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 czerwca 2004 r.
2017/2018:
28
Występy
5
Zwycięstwa
23
Porażki
17.86%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Skocz Mateusz - Pyda Łukasz 2 0:3 (2:11 , 1:11 , 9:11)
2 Skocz Mateusz - Cesarz Damian 2 2:3 (8:11 , 8:11 , 11:5 , 16:14 , 5:11)
3 Skocz Mateusz - Czornik Grzegorz 1 0:3 (2:11 , 5:11 , 3:11)
3 Skocz Mateusz - Gulba Juliusz 1 0:3 (8!! , 5:11 , 5:11)
4 Sikora Janusz - Skocz Mateusz 2 3:2 (7:11, 11:5, 9:11, 11:6, 11:7, )
4 Wyszyński Patryk - Skocz Mateusz 2 3:2 (11:5, 11:7, 4:11, 12:14, 11:5, )
5 Skocz Mateusz - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (8:11, 11:13, 6:11)
5 Skocz Mateusz - Wyparło Arkadiusz 2 1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 7:11)
7 Kucharski Maksym - Skocz Mateusz 1 0:3 (3:11, 4:11, 4:11.)
7 Nowak Marcel - Skocz Mateusz 1 0:3 (0:11, 4:11, 3:11.)
8 Skocz Mateusz - Michalski Jakub 1 0:3 (2:11, 5:11, 8:11, )
8 Skocz Mateusz - Żmijewski Artur 1 0:3 (9:11, 5:11, 9:11, )
9 Pańczyk Adrian - Skocz Mateusz 1 3:1 (7:11 , 12:10 , 11:8 , 11:7)
9 Wojtaszczyk Tomasz - Skocz Mateusz 1 3:0 (11:2 , 11:6 , 11:8 )
10 Świątek Marcin - Skocz Mateusz 1 1:3 (3:11, 11:8, 9:11, 11;13)
10 Kaczmarek Jakub - Skocz Mateusz 1 3:0 (11:8 , 11:7 , 11:8)
12 Skocz Mateusz - Kaczmarek Jakub 2 3:1 (11:9 , 18:20 , 13:11 , 11:8 )
12 Skocz Mateusz - Kluszewski Szymon 2 0:3 (5:11 , 3:11 , 7:11 )
19 Skocz Mateusz - Olejnik Zbigniew 2 1:3 (7:11 , 11:8 , 7:11 , 5:11)
19 Skocz Mateusz - Lolo Leszek 2 1:3 (13:11 , 5:11 , 4:11 , 9:11)
20 Skocz Mateusz - Nieszporek Tomasz 2 2:3 (7:11 , 11:6 , 11:9 , 10:12 , 9:11)
20 Skocz Mateusz - Sikora Janusz 2 3:0 (11:7 , 11:4 , 11:3 )
21 Czornik Grzegorz - Skocz Mateusz 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:4, 11:4)
21 Adamczyk Mikołaj - Skocz Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:6)
18 Cesarz Damian - Skocz Mateusz 1 3:1 (11:5,11:6, 10:12, 11:7)
18 Cesarz Miłosz - Skocz Mateusz 2 3:2 (9:11,8:11, 11:9,16:14, 11:6)
22 Skocz Mateusz - Łysak Franciszek 1 0:3 (6:11 , 11:13 , 7:11 )
22 Skocz Mateusz - Melczyk Marian 1 1:3 (4:11 , 11:4 , 5:11 , 9:11 )

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Juraszek Marcin / Skocz Mateusz - Cesarz Damian / Michalak Rafał 2 1:3 (8:11 , 11:3 , 5:11 , 8:11)
3 Skocz Mateusz / Juraszek Marcin - Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:4)
4 Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz - Skocz Mateusz / Juraszek Marcin 2 3:2 (11:5, 11:7, 4:11, 12:14, 11:5, )
5 Skocz Mateusz / Juraszek Marcin - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 0:3 (7:11, 4:11, 7:11)
7 Michalski Karol / Tyrała Tomasz - Skocz Mateusz / Juraszek Marcin 2 2:3 (11:6, 11:6, 8:11, 7:11, 8:11.)
8 Juraszek Marcin / Skocz Mateusz - Głód Andrzej / Michalski Jakub 2 0:3 (1:11, 5:11, 9:11, )
9 Wojtaszczyk Tomasz / Wojtaszczyk Wojciech - Skocz Mateusz / Juraszek Marcin 2 3:0 (11:9 , 11:6 , 11:7)
10 Kaczmarek Jakub / Wrześniak Tomasz - Juraszek Marcin / Skocz Mateusz 2 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:6)
12 Skocz Mateusz / Mandroch Kamil - Nocoń Marcin / Kaczmarek Jakub 2 1:3 (6:11 , 11:6 , 5:11 , 5:11 )
18 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Łysakowski Michał / Skocz Mateusz 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
19 Juraszek Marcin / Skocz Mateusz - Olejnik Zbigniew / Łęczycki Mariusz 1 2:3 (11:13 , 11:7 , 11:3 , 5:11 , 6:11)
20 Wieczorek Bartłomiej / Skocz Mateusz - Duch Sławomir / Szydło Sławomir 1 3:2 (11:3 , 13:11 ,12:14 , 4:11 , 11:9 )
21 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Łysakowski Michał / Skocz Mateusz 1 2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:8, 8:11)
22 Łysakowski Michał / Skocz Mateusz - Melczyk Marian / Kowal Edward 1 0:3 (7:11 , 9:11 , 11:13 )