Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Arkadiusz
Krajewski
Talent Sferawent II Cieszyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 marca 1965 r.
2017/2018:
29
Występy
15
Zwycięstwa
14
Porażki
51.72%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Minge Andrzej - Krajewski Arkadiusz 2 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:8)
1 Legierski Marek - Krajewski Arkadiusz 2 1:3 (11:2, 3:11, 9:11, 5:11)
3 Krajewski Arkadiusz - Wowro Jakub 1 0:3 (10:12, 10:12, 7:11)
4 Mnich Marek - Krajewski Arkadiusz 2 0:3 (3;11,6:11,5:11)
4 Joniec Jerzy - Krajewski Arkadiusz 2 1:3 (13:15,5:11,11:9,9:11)
5 Krajewski Arkadiusz - Balcar Jacek 2 2:3 (7:11, 11:2, 7:11, 11:8, 7:11)
5 Krajewski Arkadiusz - Jahn Artur 2 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:8)
6 Szymik Dawid - Krajewski Arkadiusz 1 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
6 Mika Tomasz - Krajewski Arkadiusz 1 1:3 (11:8, 1:11, 11:13, 7:11)
7 Krajewski Arkadiusz - Bałoń Robert 2 2:3 (11:5, 11:13, 11:5, 7:11, 6:11)
7 Krajewski Arkadiusz - Wiecheć Adrian 2 2:3 (11:8, 2:11, 11:9, 2:11, 6:11)
8 Małysiak Ryszard - Krajewski Arkadiusz 2 3:2 (9:11, 11:7, 11:3, 10:12, 11:7, )
8 Kolonko Piotr - Krajewski Arkadiusz 2 0:3 (7:11, 5:11,9:11, )
9 Krajewski Arkadiusz - Then Olaf 2 3:1 (13:15, 11:8, 11:8, 11:7)
9 Krajewski Arkadiusz - Ramenda Krzysztof 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:6, 6:11)
10 Waliczek Dawid - Krajewski Arkadiusz 1 3:2 (6/11,11/8,9/11,11/6,15/13)
10 Szczęsnowicz Piotr - Krajewski Arkadiusz 1 3:0 (11/5,11/3,13/11)
12 Then Olaf - Krajewski Arkadiusz 1 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 11:4)
12 Gawlas Michał - Krajewski Arkadiusz 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:4)
13 Krajewski Arkadiusz - Bujok Andrzej 2 3:0 (11:8, 11:9, 12:10)
13 Krajewski Arkadiusz - Czyż Daniel 2 3:2 (11:7, 11:7, 15:17, 7:11, 12:10)
14 Balcar Jacek - Krajewski Arkadiusz 1 3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 11:5.)
14 Jahn Artur - Krajewski Arkadiusz 1 2:3 (7:11, 11:9, 11:8, 8:11, 6:11.)
15 Wiecheć Adrian - Krajewski Arkadiusz 1 0:3 (6:11, 2:11, 8:11.)
15 Bałoń Robert - Krajewski Arkadiusz 1 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 4:11.)
16 Krajewski Arkadiusz - Schreiber Jerzy 1 2:3 (5:11, 4:11, 12:10, 11:9, 9:11)
16 Krajewski Arkadiusz - Sudoł Amanda 1 3:0 (14:12, 11:2, 12:10)
17 Krajewski Arkadiusz - Joniec Jerzy 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
17 Krajewski Arkadiusz - Jędras Andrzej 2 2:3 (7:11, 11:7, 11:5, 10:12, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Czyż Daniel / Podżorski Roman - Krajewski Arkadiusz / Kurek Kamil 2 3:2 (6:11, 11:9, 11:6, 10:12, 11:8)
3 Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz - Wowro Jakub / Krzywda Daniel 2 0:3 (7:11, 1:11, 9:11)
4 Joniec Jerzy / Mnich Marek - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 2 0:3 (5:11,5:11,5:11)
5 Krajewski Arkadiusz / Kurek Kamil - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 2 0:3 (9:11, 10:12, 9:11)
6 Gajewski Adam / Szymik Dawid - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 1 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
7 Krajewski Arkadiusz / Kurek Kamil - Cieślar Marcin / Bałoń Robert 2 2:3 (9:11, 11:7, 5:11, 13:11, 5:11)
8 Małysiak Ryszard / Kolonko Piotr - Krajewski Arkadiusz / Kurek Kamil 2 3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:9, )
9 Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 2 2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 6:11, 7:11)
10 Budzyński Henryk / Szczęsnowicz Piotr - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 1 3:2 (11/3,6/11,11/3,11/13,11/6)
12 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 1 3:2 (4:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:5)
13 Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz - Czyż Daniel / Bujok Andrzej 2 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:6, 11:8)
14 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:7.)
16 Krajewski Arkadiusz / Chmielniak Konrad - Szymik Dawid / Sudoł Amanda 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:5)
17 Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz - Mały-Wieczorek Klaudiusz / Wziątek Kazimierz 1 3:1 (11:13, 13:11, 11:9, 11:9)