Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Lorc
LKS Lesznianka III Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 marca 1990 r.
2017/2018:
28
Występy
22
Zwycięstwa
6
Porażki
78.57%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lorc Mateusz - Pustówka Jakub 1 3:1 (12:10, 6:11, 11:6, 11:6 )
1 Lorc Mateusz - Wiecheć Klaudiusz 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:9 )
2 Mika Tomasz - Lorc Mateusz 2 0:3 (10:12, 4:11, 4:11)
2 Gajewski Adam - Lorc Mateusz 2 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 8:11)
4 Lorc Mateusz - Ormaniec Wojciech 2 2:3 (6:11, 11:6, 1:11, 11:9, 6:11.)
4 Lorc Mateusz - Małysiak Ryszard 2 3:2 (1:11, 2:11, 11:4, 11:4, 11:6.)
6 Lorc Mateusz - Bujok Andrzej 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9.)
6 Lorc Mateusz - Minge Andrzej 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:6)
7 Kozubek Filip - Lorc Mateusz 1 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
7 Kurek Kamil - Lorc Mateusz 1 0:3 (7:11, 11:13, 3:11)
8 Lorc Mateusz - Waliczek Dawid 1 1:3 (12:14, 11:7, 9:11, 8:11.)
8 Lorc Mateusz - Budzyński Henryk 2 1:3 ( (13:11, 6:11, 9:11, 7:11))
9 Łosiniecki Jan - Lorc Mateusz 2 0:3 (5:11,7:11,4:11)
9 Jędras Andrzej - Lorc Mateusz 2 1:3 (6:11,7:11,11:8,8:11)
11 Lorc Mateusz - Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 3:1 (11:8, 11:2, 6:11, 11:8.)
11 Lorc Mateusz - Wziątek Kazimierz 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:6.)
13 Waliczek Dawid - Lorc Mateusz 1 0:3 (9/11,7/11,8/11)
13 Budzyński Henryk - Lorc Mateusz 1 3:0 (11/8,11/7,11/8)
15 Lorc Mateusz - Rucka Celina 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6.)
15 Lorc Mateusz - Kozubek Filip 2 3:0 (11:9, 11:9, 12:10.)
12 Małysiak Ryszard - Lorc Mateusz 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:13, 10:12, )
12 Kolonko Piotr - Lorc Mateusz 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 8:11)
16 Minge Andrzej - Lorc Mateusz 2 2:3 (5:11, 11:9, 11:6, 7:11, 12:14.)
16 Seklecki Radosław - Lorc Mateusz 2 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 10:12, 11:9.)
17 Balcar Jacek - Lorc Mateusz 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 8:11.)
17 Jahn Artur - Lorc Mateusz 1 1:3 (12:14, 6:11, 12:10, 8:11.)
18 Lorc Mateusz - Then Olaf 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:9.)
18 Lorc Mateusz - Polok Paweł 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:9.)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lorc Mateusz / Wiecheć Adrian - Wiecheć Klaudiusz / Pustówka Jakub 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:9, 9:11, 9:11)
4 Wiecheć Adrian / Lorc Mateusz - Kolonko Piotr / Małysiak Ryszard 1 0:3 (9:11, 6:11, 7:11.)
6 Lorc Mateusz / Siedlaczek Andrzej - Brak Sławomir / Legierski Marek 1 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11:6, 11:7)
8 Lorc Mateusz / Siedlaczek Andrzej - Wowro Jakub / Waliczek Dawid 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:5, 7:11, 11:9)
9 Jędras Andrzej / Łosiniecki Jan - Lorc Mateusz / Siedlaczek Andrzej 2 2:3 (11:8,7:11,11:9,8:11,9:11)
11 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Mały-Wieczorek Klaudiusz / Jędras Andrzej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:6.)
12 Małysiak Ryszard / Kolonko Piotr - Lorc Mateusz / Bałoń Robert 1 3:2 (11:9, 11:8, 12:14, 11:13, 11:7)
13 Budzyński Henryk / Szczęsnowicz Piotr - Bałoń Robert / Lorc Mateusz 1 3:0 (11/5,11/3,11/4)
16 Seklecki Radosław / Minge Andrzej - Lorc Mateusz / Siedlaczek Andrzej 1 3:1 (11:9,, 11:9, 9:11, 11:9.)
17 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Lorc Mateusz / Wiecheć Adrian 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:7.)