Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Wróbel
MKS Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 czerwca 1991 r.
2017/2018:
42
Występy
16
Zwycięstwa
26
Porażki
38.1%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS VIRET CMC Zawiercie 22 42 164:56
2. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 38 162:58
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 27 122:98
4. KS Naprzód Borucin 22 27 126:94
5. MKS Czechowice-Dziedzice 22 26 124:96
6. LZS BLYSS Kujakowice 22 24 119:101
7. UKS Huragan Sosnowiec 22 23 110:110
8. UKTS Sokół II Orzesze 22 17 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. AKS Mikołów 22 25 120:100
2. ATS Ligota Łabędzka 22 23 115:105
3. MUKS Jedynka Pszów 22 22 106:114
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 21 111:109
5. SKS Spartakus Gliwice 22 19 105:115
6. LKS Liswarta Lisów 22 11 80:140
7. LZS Chespa Żywocice 22 6 51:169
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 1 44:176
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Wróbel Paweł - Szydło Stanisław 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:3)
3 Wróbel Paweł - Lilien Aleksander 1 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
1 Święcicki Szymon - Wróbel Paweł 2 1:3 (5:11, 6:11, 11:4, 6:11)
1 Kowol Marek - Wróbel Paweł 2 3:1 (11:6, 8:11, 12:10, 12:10)
2 Pytlas Wojciech - Wróbel Paweł 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:4)
2 Malcher Krzysztof - Wróbel Paweł 1 1:3 (5:11, 10:12, 11:8, 5:11)
4 Jendrysik Dawid - Wróbel Paweł 1 1:3 (7:11, 10:12, 17:15, 5:11)
4 Klimczok Mateusz - Wróbel Paweł 1 3:0 (13:11, 11:6, 13:11)
5 Wróbel Paweł - Tkocz Marek 2 0:3 (9:11, 8:11, 3:11 )
5 Wróbel Paweł - Ziętara Ksawery 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:7, 11:7)
6 Zaremba Marcin - Wróbel Paweł 2 2:3 (11:7, 3:11, 11:8, 7:11, 10:12)
6 Jędrzejak Patryk - Wróbel Paweł 2 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 7:11)
7 Wróbel Paweł - Moravec Borek 2 2:3 (11:5, 11:13, 11:5, 4:11, 5:11)
7 Wróbel Paweł - Procek Grzegorz 2 0:3 (7:11, 7:11, 11:14)
8 Bernacki Łukasz - Wróbel Paweł 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:3, 11:8)
8 Kałuża Dawid - Wróbel Paweł 2 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
9 Steuer Dariusz - Wróbel Paweł 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:3)
9 Suchecki Wacław - Wróbel Paweł 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:6)
10 Wróbel Paweł - Michael Daniel 1 3:1 (11:7,1 11:6, 9:11, 11;8)
10 Wróbel Paweł - Piecowski Mirosław 1 0:3 (3:11, 1:11, 3:11)
11 Baran Sebastian - Wróbel Paweł 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:6, )
11 Korzec Przemysław - Wróbel Paweł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9,)
13 Wróbel Paweł - Kufel Dominik 1 0:3 (9:11, 7:11, 6:11)
13 Wróbel Paweł - Siwiec Michał 1 1:3 (9:11, 2:11, 11:5, 7:11)
14 Kleszcz Krzesimir - Wróbel Paweł 1 1:3 (6:11, 13:11, 5:11, 5:11, )
14 Jedynak Tomasz - Wróbel Paweł 2 0:3 (8:11, 4:11, 5:11, )
15 Wróbel Paweł - Kapik Krzysztof 1 0:3 (16:18, 3:11, 7:11,)
15 Wróbel Paweł - Piotrowski Tadeusz 1 0:3 (9:11, 7:11, 1:11, )
12 Wróbel Paweł - Papała Jakub 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8 )
12 Wróbel Paweł - Brożek Piotr 1 1:3 (6:11, 11:13, 11:6, 4:11, )
16 Wróbel Paweł - Bartusik Marek 2 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
16 Wróbel Paweł - Mika Kamil 2 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:9)
17 Wróbel Paweł - Kleszcz Krzesimir 2 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
17 Wróbel Paweł - Jedynak Tomasz 2 2:3 (11:6,11:7, 6:11, 5:11, 4:11)
18 Piecowski Bogdan - Wróbel Paweł 2 0:3 (5/11, 3/11, 6/11)
18 Lasota Mateusz - Wróbel Paweł 2 3:1 (11/6, 11/7, 19/21, 11/5)
19 Wróbel Paweł - Eliasz Adrian 2 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
19 Wróbel Paweł - Korzec Przemysław 2 0:3 (7:11, 8:11, 4:11)
21 Glanowski Jakub - Wróbel Paweł 2 3:0 (11:5 , 11:7, 11:4)
21 Kumor Michał - Wróbel Paweł 2 1:3 (7:11 , 6:11 , 11:8, 7:11 )
22 Twardowski Szymon - Wróbel Paweł 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:2)
22 Skórski Michał - Wróbel Paweł 2 2:3 (15:13, 13:11, 6:11, 10:12, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kempa Mateusz / Święcicki Szymon - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
2 Minda Michał / Pytlas Wojciech - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 1 2:3 (12:10, 8:11, 11:9, 8:11, 7:11)
3 Wróbel Paweł / Grabski Dawid - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:6)
4 Jendrysik Dawid / Klimczok Mateusz - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 1 2:3 (14:16, 11:7, 11:2, 9:11, 8:11)
5 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Tkocz Marek / Szołtysek Artur 1 3:1 (4:11, 11:5, 11:7, 11:6)
6 Zaremba Marcin / Jędrzejak Patryk - Wróbel Paweł / Grabski Dawid 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 9:11)
7 Wróbel Paweł / Grabski Dawid - Sójka Stanisław / Kalinowski Mateusz 2 3:1 (15:13, 11:9, 8:11, 15:13)
8 Bernacki Łukasz / Kondziela Krzysztof - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 2:3 (9:11, 6:11, 11:4, 11:8, 5:11)
9 Steuer Dariusz / Suchecki Wacław - Wróbel Paweł / Grabski Dawid 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:4)
10 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan 2 3:1 (12:10, 11:8, 6:11, 11:8)
11 Eliasz Adrian / Korzec Przemysław - Wróbel Paweł / Grabski Dawid 1 2:3 (9:11, 11:5, 9:11, 11:6, 5:11, )
12 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Papała Jakub / Woźniak Jakub 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:8,)
13 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Stokłosa Jacek / Kufel Dominik 1 0:3 (8:11, 2:11,9:11)
14 Gerlic Piotr / Kleszcz Krzesimir - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:0 (11:3, 11:1, 11:8)
15 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz 1 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:8)
16 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Skop Szymon / Klimczok Mateusz 1 1:3 (11:7, 0:11, 5:11, 6:11)
17 Wróbel Paweł / Grabski Dawid - Płóciennik Marek / Jedynak Tomasz 2 1:3 (11:5, 9:11, 7:11,4:11)
18 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Wróbel Paweł / Grabski Dawid 1 3:0 (11/2, 11/5, 11/8)
19 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 2 0:3 (2:11, 12:14,3:11)
21 Kaczor Jan / Kapik Krzysztof - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 1 3:1 (11:4 , 7:11 , 11:8 , 11:6 )
22 Trela Mateusz / Skórski Michał - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 1 2:3 (11:6, 11:6, 10:12, 5:11, 7:11)