Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Ramenda
MKS Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 października 1995 r.
2017/2018:
44
Występy
30
Zwycięstwa
14
Porażki
68.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska


Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. AKS Mikołów 22 25 120:100
2. ATS Ligota Łabędzka 22 23 115:105
3. MUKS Jedynka Pszów 22 22 106:114
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 21 111:109
5. SKS Spartakus Gliwice 22 19 105:115
6. LKS Liswarta Lisów 22 11 80:140
7. LZS Chespa Żywocice 22 6 51:169
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 1 44:176
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Adam Ramenda - Mateusz Trela 2 3:2 (11:6, 12:14, 3:11, 11:6, 11:9)
3 Adam Ramenda - Szymon Twardowski 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
1 Łukasz Borek - Adam Ramenda 1 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 9:11)
1 Mateusz Kempa - Adam Ramenda 1 0:3 (5:11, 9:11, 4:11)
2 Mariusz Koczyba - Adam Ramenda 2 0:3 (5:11, 9:11, 10:12)
2 Michał Minda - Adam Ramenda 2 2:3 (9:11, 12:10, 9:11, 11:9, 9:11)
4 Marek Bartusik - Adam Ramenda 2 3:2 (10:12, 11:7, 8:11, 11:9, 12:10)
4 Szymon Skop - Adam Ramenda 2 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:9, 8:11)
5 Adam Ramenda - Ksawery Ziętara 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:1,11:1)
5 Adam Ramenda - Marek Tkocz 2 2:3 (11:7, 9:11, 16:14, 8:11, 9:11)
6 Patryk Jędrzejak - Adam Ramenda 2 0:3 (10:12, 8:11, 2:11)
6 Marcin Zaremba - Adam Ramenda 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
7 Adam Ramenda - Mateusz Kalinowski 1 3:1 (11:3, 4:11, 11:6, 11:6)
7 Adam Ramenda - Stanisław Sójka 1 3:2 (12:14, 11:9, 11:7, 14:16, 11:8)
8 Dawid Kałuża - Adam Ramenda 2 0:3 (9:11, 2:11, 5:11)
8 Łukasz Bernacki - Adam Ramenda 2 1:3 (4:11, 11:6, 1:11, 6:11)
9 Jarosław Rolak - Adam Ramenda 2 1:3 (11:7, 5:11, 7:11, 3:11)
9 Mateusz Burkacki - Adam Ramenda 2 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
10 Adam Ramenda - Mirosław Piecowski 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)
10 Adam Ramenda - Daniel Michael 1 2:3 (11:8, 11:9, 3:11, 8:11, 3:11,)
11 Adrian Myszewski - Adam Ramenda 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:2, )
11 Adrian Eliasz - Adam Ramenda 2 1:3 (11:5, 9:11, 10:12, 6:11, )
13 Adam Ramenda - Michał Siwiec 1 2:3 (11:5, 11:2, 11:13, 6:11, 9:11)
13 Adam Ramenda - Dominik Kufel 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
14 Marek Płóciennik - Adam Ramenda 1 3:2 (11:3, 9:11, 11:7, 11:13, 11:9)
14 Piotr Gerlic - Adam Ramenda 1 0:3 (7:11, 5:11, 7:11, )
15 Adam Ramenda - Jan Kaczor 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:7)
15 Adam Ramenda - Jakub Glanowski 2 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:7,)
12 Adam Ramenda - Piotr Brożek 1 3:1 (13:11, 9:11, 11:3, 11:9, )
12 Adam Ramenda - Jakub Papała 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:4, 11:7, )
16 Adam Ramenda - Szymon Skop 1 3:1 (11:15, 11:9, 8:11, 11:5)
16 Adam Ramenda - Mateusz Klimczok 1 0:3 (13:15, 6:11, 10:12, )
17 Adam Ramenda - Marek Płóciennik 1 3:2 (8:11, 11:5, 3:11, 11:2, 11:4)
17 Adam Ramenda - Wojciech Głuszek 1 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 5:11)
18 Mirosław Piecowski - Adam Ramenda 1 2:3 (4/11, 12/10, 4/11, 14/12, 14/16)
18 Daniel Michael - Adam Ramenda 1 3:1 (11/6, 8/11, 11/4, 11/9)
19 Adam Ramenda - Sebastian Baran 1 1:3 (10:12, 11:0, 8:11, 8:11 )
19 Adam Ramenda - Adrian Myszewski 1 3:1 (11:7, 11:4, 8:11, 11:5)
20 Marek Tkocz - Adam Ramenda 1 2:3 (11:13, 12:10, 8:11, 11:9, 7:11)
20 Artur Szołtysek - Adam Ramenda 1 3:2 (11:8, 9;11, 11:9, 8:11, 11:9)
21 Krzysztof Kapik - Adam Ramenda 1 3:0 (11:8 , 11:6, 11:3)
21 Jan Kaczor - Adam Ramenda 1 3:2 (11:2 , 11:13, 16:14, 10:12 , 11:6)
22 Aleksander Lilien - Adam Ramenda 1 3:1 (11:8, 11:7, 3:11, 11:7)
22 Mateusz Trela - Adam Ramenda 1 0:3 (10:12, 8:11, 10:12)