Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Ramenda
MKS Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 października 1995 r.
2017/2018:
44
Występy
30
Zwycięstwa
14
Porażki
68.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS VIRET CMC Zawiercie 22 42 164:56
2. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 38 162:58
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 27 122:98
4. KS Naprzód Borucin 22 27 126:94
5. MKS Czechowice-Dziedzice 22 26 124:96
6. LZS BLYSS Kujakowice 22 24 119:101
7. UKS Huragan Sosnowiec 22 23 110:110
8. UKTS Sokół II Orzesze 22 17 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. AKS Mikołów 22 25 120:100
2. ATS Ligota Łabędzka 22 23 115:105
3. MUKS Jedynka Pszów 22 22 106:114
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 21 111:109
5. SKS Spartakus Gliwice 22 19 105:115
6. LKS Liswarta Lisów 22 11 80:140
7. LZS Chespa Żywocice 22 6 51:169
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 1 44:176
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Ramenda Adam - Trela Mateusz 2 3:2 (11:6, 12:14, 3:11, 11:6, 11:9)
3 Ramenda Adam - Twardowski Szymon 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
1 Borek Łukasz - Ramenda Adam 1 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 9:11)
1 Kempa Mateusz - Ramenda Adam 1 0:3 (5:11, 9:11, 4:11)
2 Koczyba Mariusz - Ramenda Adam 2 0:3 (5:11, 9:11, 10:12)
2 Minda Michał - Ramenda Adam 2 2:3 (9:11, 12:10, 9:11, 11:9, 9:11)
4 Bartusik Marek - Ramenda Adam 2 3:2 (10:12, 11:7, 8:11, 11:9, 12:10)
4 Skop Szymon - Ramenda Adam 2 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:9, 8:11)
5 Ramenda Adam - Ziętara Ksawery 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:1,11:1)
5 Ramenda Adam - Tkocz Marek 2 2:3 (11:7, 9:11, 16:14, 8:11, 9:11)
6 Jędrzejak Patryk - Ramenda Adam 2 0:3 (10:12, 8:11, 2:11)
6 Zaremba Marcin - Ramenda Adam 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
7 Ramenda Adam - Kalinowski Mateusz 1 3:1 (11:3, 4:11, 11:6, 11:6)
7 Ramenda Adam - Sójka Stanisław 1 3:2 (12:14, 11:9, 11:7, 14:16, 11:8)
8 Kałuża Dawid - Ramenda Adam 2 0:3 (9:11, 2:11, 5:11)
8 Bernacki Łukasz - Ramenda Adam 2 1:3 (4:11, 11:6, 1:11, 6:11)
9 Rolak Jarosław - Ramenda Adam 2 1:3 (11:7, 5:11, 7:11, 3:11)
9 Burkacki Mateusz - Ramenda Adam 2 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
10 Ramenda Adam - Piecowski Mirosław 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)
10 Ramenda Adam - Michael Daniel 1 2:3 (11:8, 11:9, 3:11, 8:11, 3:11,)
11 Myszewski Adrian - Ramenda Adam 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:2, )
11 Eliasz Adrian - Ramenda Adam 2 1:3 (11:5, 9:11, 10:12, 6:11, )
13 Ramenda Adam - Siwiec Michał 1 2:3 (11:5, 11:2, 11:13, 6:11, 9:11)
13 Ramenda Adam - Kufel Dominik 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
14 Płóciennik Marek - Ramenda Adam 1 3:2 (11:3, 9:11, 11:7, 11:13, 11:9)
14 Gerlic Piotr - Ramenda Adam 1 0:3 (7:11, 5:11, 7:11, )
15 Ramenda Adam - Kaczor Jan 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:7)
15 Ramenda Adam - Glanowski Jakub 2 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:7,)
12 Ramenda Adam - Brożek Piotr 1 3:1 (13:11, 9:11, 11:3, 11:9, )
12 Ramenda Adam - Papała Jakub 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:4, 11:7, )
16 Ramenda Adam - Skop Szymon 1 3:1 (11:15, 11:9, 8:11, 11:5)
16 Ramenda Adam - Klimczok Mateusz 1 0:3 (13:15, 6:11, 10:12, )
17 Ramenda Adam - Płóciennik Marek 1 3:2 (8:11, 11:5, 3:11, 11:2, 11:4)
17 Ramenda Adam - Głuszek Wojciech 1 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 5:11)
18 Piecowski Mirosław - Ramenda Adam 1 2:3 (4/11, 12/10, 4/11, 14/12, 14/16)
18 Michael Daniel - Ramenda Adam 1 3:1 (11/6, 8/11, 11/4, 11/9)
19 Ramenda Adam - Baran Sebastian 1 1:3 (10:12, 11:0, 8:11, 8:11 )
19 Ramenda Adam - Myszewski Adrian 1 3:1 (11:7, 11:4, 8:11, 11:5)
20 Tkocz Marek - Ramenda Adam 1 2:3 (11:13, 12:10, 8:11, 11:9, 7:11)
20 Szołtysek Artur - Ramenda Adam 1 3:2 (11:8, 9;11, 11:9, 8:11, 11:9)
21 Kapik Krzysztof - Ramenda Adam 1 3:0 (11:8 , 11:6, 11:3)
21 Kaczor Jan - Ramenda Adam 1 3:2 (11:2 , 11:13, 16:14, 10:12 , 11:6)
22 Lilien Aleksander - Ramenda Adam 1 3:1 (11:8, 11:7, 3:11, 11:7)
22 Trela Mateusz - Ramenda Adam 1 0:3 (10:12, 8:11, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kowol Marek / Borek Kamil - Ramenda Adam / Giza Bartosz 1 1:3 (2:11, 9:11, 11:8, 9:11)
2 Koczyba Mariusz / Malcher Krzysztof - Ramenda Adam / Giza Bartosz 2 1:3 (3:11, 11:6, 8:11, 9:11)
3 Giza Bartosz / Ramenda Adam - Szydło Stanisław / Lilien Aleksander 1 3:1 (11:6, 11:2, 8:11, 12:10)
4 Skop Szymon / Bartusik Marek - Ramenda Adam / Giza Bartosz 2 1:3 (11:8, 3:11, 5:11, 9:11)
5 Ramenda Adam / Giza Bartosz - Pawłowski Krzysztof / Ziętara Ksawery 2 3:1 (9:11, 11:6, 13:11, 11:7)
6 Szczepanek Karol / Piasecki Piotr - Giza Bartosz / Ramenda Adam 1 0:3 (8:11, 11:13, 6:11)
7 Ramenda Adam / Giza Bartosz - Procek Grzegorz / Kuźnik Mariusz 1 3:0 (11:4, 14:12, 11:8)
8 Staniszewski Piotr / Kałuża Dawid - Giza Bartosz / Ramenda Adam 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 8:11)
9 Rolak Jarosław / Burkacki Mateusz - Giza Bartosz / Ramenda Adam 2 0:3 (12:14, 6:11, 6:11)
10 Ramenda Adam / Giza Bartosz - Piecowski Mirosław / Michael Daniel 1 2:3 (8:11, 11:3, 11:5, 8:11, 10:12)
11 Baran Sebastian / Struś Piotr - Ramenda Adam / Giza Bartosz 2 3:2 (11:8, 7:11, 6:11, 11:6, 13:11,)
12 Ramenda Adam / Giza Bartosz - Cioch Błażej / Brożek Piotr 1 2:3 (11:9, 4:11, 13:11, 8:11, 3:11)
13 Giza Bartosz / Ramenda Adam - Wróbel Jan / Siwiec Michał 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:9)
14 Płóciennik Marek / Jedynak Tomasz - Giza Bartosz / Ramenda Adam 1 3:1 (11:7, 5:11, 13:11, 11:8, )
15 Ramenda Adam / Giza Bartosz - Kapik Krzysztof / Kaczor Jan 2 2:3 (11:6, 3:11, 2:11, 11:4, 3:11,)
16 Giza Bartosz / Ramenda Adam - Mika Kamil / Bartusik Marek 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 10:12, 9:11)
17 Ramenda Adam / Giza Bartosz - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 1 3:2 (6:11, 11:3, 11:9, 4:11, 11:9)
18 Lasota Mateusz / Piecowski Bogdan - Ramenda Adam / Gawlas Michał 2 0:3 (7/11, 10/12, 12/14)
19 Ramenda Adam / Giza Bartosz - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
20 Pawłowski Krzysztof / Ziętara Ksawery - Giza Bartosz / Ramenda Adam 2 2:3 (11:5, 11:6, 1:11, 7:11, 9:11)
21 Piotrowski Tadeusz / Glanowski Jakub - Giza Bartosz / Ramenda Adam 2 3:1 (11:8 , 8:11, 11:7, 14:12)
22 Lilien Aleksander / Twardowski Szymon - Giza Bartosz / Ramenda Adam 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 15:17)