Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Kałuża
LZS Odra Kąty Opolskie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 stycznia 1992 r.
2017/2018:
42
Występy
3
Zwycięstwa
39
Porażki
7.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS VIRET CMC Zawiercie 22 42 164:56
2. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 38 162:58
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 27 122:98
4. KS Naprzód Borucin 22 27 126:94
5. MKS Czechowice-Dziedzice 22 26 124:96
6. LZS BLYSS Kujakowice 22 24 119:101
7. UKS Huragan Sosnowiec 22 23 110:110
8. UKTS Sokół II Orzesze 22 17 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. AKS Mikołów 22 25 120:100
2. ATS Ligota Łabędzka 22 23 115:105
3. MUKS Jedynka Pszów 22 22 106:114
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 21 111:109
5. SKS Spartakus Gliwice 22 19 105:115
6. LKS Liswarta Lisów 22 11 80:140
7. LZS Chespa Żywocice 22 6 51:169
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 1 44:176
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kałuża Dawid - Suchecki Wacław 2 0:3 (5:11, 11:13, 7:11)
1 Kałuża Dawid - Burkacki Mateusz 2 0:3 (3:11, 4:11, 9:11)
2 Kałuża Dawid - Michael Daniel 1 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
2 Kałuża Dawid - Ciemienga Marek 1 1:3 (2:11, 7:11, 11:6, 4:11)
3 Struś Piotr - Kałuża Dawid 1 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:6)
3 Korzec Przemysław - Kałuża Dawid 1 3:0 (11:1, 11:9, 11:2)
4 Kałuża Dawid - Papała Jakub 2 1:3 (7:11 11:8 6:11 8:11)
4 Kałuża Dawid - Brożek Piotr 2 0:3 (10:12 3:11 5:11)
5 Stokłosa Jacek - Kałuża Dawid 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:3)
5 Siwiec Michał - Kałuża Dawid 1 3:1 (11:9, 5:11, 11:9, 11:8)
6 Kałuża Dawid - Fortunko Tomasz 2 0:3 (5:11, 5:11, 10:12)
6 Kałuża Dawid - Płóciennik Marek 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:2, 10:12)
7 Kaczor Jan - Kałuża Dawid 2 3:0 (11:1 ,11:5 ,11:5)
7 Kapik Krzysztof - Kałuża Dawid 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:1)
8 Kałuża Dawid - Ramenda Adam 2 0:3 (9:11, 2:11, 5:11)
8 Kałuża Dawid - Wróbel Paweł 2 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
9 Kempa Mateusz - Kałuża Dawid 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:6 )
9 Borek Kamil - Kałuża Dawid 1 3:2 (11:6, 7:11, 11:6, 10:12, 11:6 )
10 Kałuża Dawid - Skubała Piotr 1 0:3 (9:11, 9:11, 3;11)
10 Kałuża Dawid - Koczyba Mariusz 1 0:3 (4:11, 9:11, 2:11)
11 Szydło Stanisław - Kałuża Dawid 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
11 Twardowski Szymon - Kałuża Dawid 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:4)
12 Kałuża Dawid - Mika Kamil 1 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
12 Kałuża Dawid - Klimczok Mateusz 1 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
14 Trojak Dawid - Kałuża Dawid 1 3:2 (5:11, 10:12, 12:10, 11:8, 11:8)
14 Jędrzejak Patryk - Kałuża Dawid 1 3:1 (12:14, 11:7, 11:8, 11:5)
15 Kalinowski Mateusz - Kałuża Dawid 1 3:0 (11/5 11/4 11/7)
15 Moravec Borek - Kałuża Dawid 1 3:1 (11/9 9/11 11/9 12/10)
16 Durak Kamil - Kałuża Dawid 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:4)
16 Papała Jakub - Kałuża Dawid 2 2:3 (11:7, 9:11, 5:11, 11:7, 5:11)
17 Kałuża Dawid - Moravec Borek 2 1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 7:11)
17 Kałuża Dawid - Kuźnik Mariusz 2 0:3 (8:11, 6:11, 12:14)
18 Kałuża Dawid - Szczepanek Karol 2 2:3 (8:11, 7:11, 11:5, 11:4, 8:11)
18 Kałuża Dawid - Jędrzejak Patryk 2 3:0 (11:5, 11:8, 12:10)
19 Kałuża Dawid - Stokłosa Jacek 2 0:3 (6:11, 4:11, 2:11)
19 Kałuża Dawid - Kufel Dominik 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
20 Malcher Krzysztof - Kałuża Dawid 2 2:3 (10:12, 9:11, 11:5, 11:7, 9:11)
20 Skubała Piotr - Kałuża Dawid 2 3:2 (11:9, 4:11, 11:6, 4:11, 11:2)
21 Burkacki Mateusz - Kałuża Dawid 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:9)
21 Rolak Jarosław - Kałuża Dawid 2 3:1 (15:13, 11:13, 11:6, 11:8)
22 Kałuża Dawid - Święcicki Szymon 2 2:3 (8:11, 11:8, 14:12, 5:11, 6:11)
22 Kałuża Dawid - Borek Łukasz 2 1:3 (9:11, 5:11, 11:8, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kałuża Dawid / Polok Andrzej - Steuer Dariusz / Suchecki Wacław 1 0:3 (2:11, 6:11, 9:11)
2 Staniszewski Piotr / Kałuża Dawid - Ciemienga Marek / Lasota Mateusz 1 2:3 (7:11, 11:7, 11:13, 11:3, 4:11, )
3 Baran Sebastian / Eliasz Adrian - Kałuża Dawid / Eksterowicz Jan 2 3:0 (11:3, 11:1, 11:2)
4 Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr - Brożek Piotr / Cioch Błażej 1 0:3 (5:11 3:11 8:11)
5 Stokłosa Jacek / Kufel Dominik - Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr 1 3:2 (11:6, 8:11, 12:14, 11:5, 11:6)
6 Staniszewski Piotr / Kałuża Dawid - Płóciennik Marek / Głuszek Wojciech 1 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 4:11)
7 Kaczor Jan / Kapik Krzysztof - Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
8 Staniszewski Piotr / Kałuża Dawid - Giza Bartosz / Ramenda Adam 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 8:11)
9 Kowol Marek / Borek Kamil - Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:5, 11:5 )
10 Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr - Koczyba Mariusz / Skubała Piotr 1 3:2 (11:5, 5:11, 11:5, 8:11, 11:6)
11 Lilien Aleksander / Twardowski Szymon - Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr 2 3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 11:8, 11:3)
12 Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr - Klimczok Mateusz / Skop Szymon 1 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
14 Piasecki Piotr / Szczepanek Karol - Staniszewski Piotr / Kałuża Dawid 1 3:0 (15:13, 11:7, 11:7)
15 Kalinowski Mateusz / Sójka Stanisław - Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr 1 3:0 (11/6 11/9 11/8)
16 Durak Kamil / Woźniak Jakub - Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:3, 11:0)
17 Staniszewski Piotr / Kałuża Dawid - Kuźnik Mariusz / Moravec Borek 2 2:3 (9:11, 11:8, 13:11, 8:11, 6:11)
18 Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr - Piasecki Piotr / Szczepanek Karol 1 3:2 (13:15, 11:7, 8:11, 11:6, 11:8)
19 Staniszewski Piotr / Kałuża Dawid - Kufel Dominik / Stokłosa Jacek 2 3:2 (11:7, 11:9, 2:11, 11:13, 11:7)
20 Malcher Krzysztof / Skubała Piotr - Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr 2 3:1 (7:11, 12:10, 11:3, 12:10)
21 Suchecki Wacław / Steuer Dariusz - Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr 1 3:1 (11:13, 11:5, 11:6, 11:9)
22 Kałuża Dawid / Staniszewski Piotr - Kowol Marek / Borek Kamil 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)