Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Klaudiusz
Mały Wieczorek
Sędzia
Telefon:  
Miejscowość:  
Województwo:  
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2019/2020

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
1
Polonia II Bytom KS AZS Politechnika Gliwice Klaudiusz Mały Wieczorek 9:1 Szczegóły
2019-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
007
2
TTS Polonia IV Bytom UKS Ikar II Mierzęcice Klaudiusz Mały Wieczorek 9:1 Szczegóły
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
012
3
Polonia II Bytom LZS Chespa Żywocice Klaudiusz Mały Wieczorek 10:0 Szczegóły
2019-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
017
4
TTS Polonia III Bytom UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza Klaudiusz Mały Wieczorek 3:7 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
023
5
Polonia II Bytom UKS Huragan Sosnowiec Klaudiusz Mały Wieczorek 9:1 Szczegóły
2019-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
028
6
TTS Polonia III Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno Klaudiusz Mały Wieczorek 1:9 Szczegóły
2019-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
029
6
TTS Polonia IV Bytom KTS II Lędziny Klaudiusz Mały Wieczorek 2:8 Szczegóły
2019-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
039
8
TTS Polonia III Bytom UKS Energa Siewierz Klaudiusz Mały Wieczorek 3:7 Szczegóły
2019-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
040
8
TTS Polonia IV Bytom MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie Klaudiusz Mały Wieczorek 2:8 Szczegóły
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
034
7
Polonia II Bytom MKS Czechowice Dziedzice Klaudiusz Mały Wieczorek 8:2 Szczegóły
2020-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
008
11
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry ULKS Ruch Pniów Klaudiusz Mały Wieczorek 7:3 Szczegóły
2020-02-18
g. 18:00
W: pozytywna
014
12
TTS Polonia IV Bytom UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza Klaudiusz Mały Wieczorek 0:10 Szczegóły
2020-02-18
g. 18:00
W: pozytywna
015
12
TTS Polonia III Bytom UKS Ikar II Mierzęcice Klaudiusz Mały Wieczorek 10:0 Szczegóły
2020-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
023
14
TTS Polonia IV Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno Klaudiusz Mały Wieczorek 1:9 Szczegóły
2020-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
024
14
TTS Polonia III Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry Klaudiusz Mały Wieczorek 5:5 Szczegóły
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
023
14
Polonia II Bytom TS Kuźnia Martex Rybnik Klaudiusz Mały Wieczorek 9:1 Szczegóły
2020-03-24
g. 18:00
033
16
TTS Polonia III Bytom KTS II Lędziny Klaudiusz Mały Wieczorek -:- Szczegóły
2020-04-07
g. 18:00
041
18
TTS Polonia IV Bytom UKS Huragan II Sosnowiec Klaudiusz Mały Wieczorek -:- Szczegóły