Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 18 33 133:47
2. UKS Chorzów 18 32 137:43
3. ALTS Poczesna 18 30 146:34
4. LKS Strażak Mikołów 18 20 100:80
5. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 18 15 83:97
6. UKS Wolej Ruda Śląska 18 14 67:113
7. LKS Wilki Wilcza 18 11 61:119
8. UKTS Sokół Orzesze 18 10 61:119
9. UKS Huragan Sosnowiec 18 10 60:120
10. MOSiR Czeladź 18 5 52:128

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Mariusz Koczyba
(ALTS Poczesna)
54 46 8 85% 46:8
2. Sebastian Krupa
(UKS Chorzów)
53 45 8 85% 45:8
3. Rafał Wójcik
(UKS Chorzów)
54 39 15 72% 39:15
4. Marek Szafarczyk
(LKS Strażak Mikołów)
51 37 14 73% 37:14
5. Piotr Zemła
(KTS Gliwice)
35 35 0 100% 35:0
6. Piotr Wiciok
(LKS Wilki Wilcza)
39 34 5 87% 34:5
7. Paweł Gąsiorski
(ALTS Poczesna)
35 31 4 89% 31:4
8. Roman Wiża
(KTS Gliwice)
49 31 18 63% 31:18
9. Marek Kaczorek
(KTS Gliwice)
48 30 18 63% 30:18
10. Grzegorz Jurowicz
(UKTS Sokół Orzesze)
54 28 26 52% 28:26
11. Mariusz Baron
(LKS Strażak Mikołów)
39 25 14 64% 25:14
12. Adam Noparlik
(UKS Chorzów)
33 23 10 70% 23:10
13. Zbigniew Olszyna
(UKS Wolej Ruda Śląska)
51 23 28 45% 23:28
14. Marcin Krause
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
35 22 13 63% 22:13
15. Zbigniew Desperak
(ALTS Poczesna)
27 21 6 78% 21:6
16. Andrzej Wnęk
(ALTS Poczesna)
28 21 7 75% 21:7
17. Robert Kostępski
(UKS Wolej Ruda Śląska)
49 21 28 43% 21:28
18. Marian Lebek
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
30 20 10 67% 20:10
19. Janusz Sokołowski
(MOSiR Czeladź)
51 19 32 37% 19:32
20. Stanisław Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec )
18 18 0 100% 18:0
21. Marcin Woźniczka
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
41 17 24 41% 17:24
22. Artur Żmijewski
(MOSiR Czeladź)
49 16 33 33% 16:33
23. Krzysztof Schaniel
(UKS Chorzów)
22 15 7 68% 15:7
24. Andrzej Adamczak
(LKS Strażak Mikołów)
33 15 18 45% 15:18
25. Mariusz Cyrta
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
41 15 26 37% 15:26
26. Mariusz Adamus
(ALTS Poczesna)
18 14 4 78% 14:4
27. Ryszard Maraszkiewicz
(UKS Wolej Ruda Śląska)
51 14 37 27% 14:37
28. Piotr Boryszko
(UKS Huragan Sosnowiec )
51 14 37 27% 14:37
29. Krzysztof Piwowarski
(KTS Gliwice)
15 13 2 87% 13:2
30. Zbigniew Rodek
(UKS Huragan Sosnowiec )
47 13 34 28% 13:34
31. Wacław Suchecki
(UKTS Sokół Orzesze)
15 12 3 80% 12:3
32. Piotr Biskup
(LKS Wilki Wilcza)
54 12 42 22% 12:42
33. Zbigniew Mrozik
(UKTS Sokół Orzesze)
50 11 39 22% 11:39
34. Robert Świetlik
(MOSiR Czeladź)
45 10 35 22% 10:35
35. Mirosław Katolik
(UKS Huragan Sosnowiec )
46 10 36 22% 10:36
36. Grzegorz Wichowski
(LKS Wilki Wilcza)
11 7 4 64% 7:4
37. Paweł Stefanów
(KTS Gliwice)
8 6 2 75% 6:2
38. Dawid Bartuś
(LKS Strażak Mikołów)
12 6 6 50% 6:6
39. Grzegorz Mazur
(KTS Gliwice)
6 5 1 83% 5:1
40. Michał Klejnot
(UKTS Sokół Orzesze)
43 4 39 9% 4:39
41. Robert Klafczyński
(LKS Strażak Mikołów)
3 3 0 100% 3:0
42. Mirosław Kapica
(LKS Strażak Mikołów)
6 2 4 33% 2:4
43. Rafał Opozda
(KTS Gliwice)
1 1 0 100% 1:0
44. Ryszard Stawiarz
(LKS Wilki Wilcza)
1 1 0 100% 1:0
45. Stefan Miszka
(UKS Wolej Ruda Śląska)
2 1 1 50% 1:1
46. Roman Termin
(LKS Strażak Mikołów)
3 1 2 33% 1:2
47. Roman Rudzki
(MOSiR Czeladź)
17 1 16 6% 1:16
48. Andrzej Koźluk
(LKS Wilki Wilcza)
24 1 23 4% 1:23
49. Jarosław Krasowski
(LKS Wilki Wilcza)
33 1 32 3% 1:32
50. Mariusz Jacaszek
(LKS Strażak Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
51. Iwona Ogońska
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
6 0 6 0% 0:6