Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Żernica 14 25 95:45
2. ATS Ligota Łabędzka 14 22 88:52
3. UKS Feniks II Pyskowice 14 18 86:54
4. KTS VI Gliwice 14 14 67:73
5. STS II Żernica 14 13 70:70
6. ULKS Pławniowice 14 12 73:67
7. LKS Naprzód II Świbie 14 8 65:75
8. TTS Polonia IV Bytom 14 0 16:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Sławomir Stefaniak
(UKS Feniks II Pyskowice)
28 27 1 96% 27:1
2. Daniel Nosiadek
(STS I Żernica)
28 26 2 93% 26:2
3. Sławomir Radło
(ATS Ligota Łabędzka)
28 25 3 89% 25:3
4. Mariusz Kotyrba
(LKS Naprzód II Świbie)
28 23 5 82% 23:5
5. Oskar Paruch
(KTS VI Gliwice)
26 21 5 81% 21:5
6. Adam Sosna
(STS I Żernica)
24 20 4 83% 20:4
7. Marek Gładysz
(STS II Żernica)
28 19 9 68% 19:9
8. Andrzej Janecki
(UKS Feniks II Pyskowice)
26 18 8 69% 18:8
9. Rajnard Dyrszka
(STS II Żernica)
27 18 9 67% 18:9
10. Grzegorz Machał
(ATS Ligota Łabędzka)
28 18 10 64% 18:10
11. Jakub Arbaszewski
(ULKS Pławniowice)
20 16 4 80% 16:4
12. Wiktor Paruch
(KTS VI Gliwice)
26 16 10 62% 16:10
13. Piotr Kożuszek
(LKS Naprzód II Świbie)
28 16 12 57% 16:12
14. Henryk Szymański
(ULKS Pławniowice)
28 16 12 57% 16:12
15. Mirosław Gągola
(STS II Żernica)
24 15 9 63% 15:9
16. Michał Langer
(STS I Żernica)
24 14 10 58% 14:10
17. Adam Makselon
(ATS Ligota Łabędzka)
16 12 4 75% 12:4
18. Łukasz Wróbel
(ULKS Pławniowice)
21 12 9 57% 12:9
19. Kamil Nowara
(STS I Żernica)
28 12 16 43% 12:16
20. Rafał Kupka
(UKS Feniks II Pyskowice)
25 11 14 44% 11:14
21. Jan Sopel
(UKS Feniks II Pyskowice)
24 10 14 42% 10:14
22. Tomasz Piekarczyk
(ATS Ligota Łabędzka)
25 10 15 40% 10:15
23. Daniel Knevels
(KTS VI Gliwice)
26 10 16 38% 10:16
24. Paweł Lisok
(ULKS Pławniowice)
22 8 14 36% 8:14
25. Roman Waloszek
(LKS Naprzód II Świbie)
27 8 19 30% 8:19
26. Paweł Kolczok
(TTS Polonia IV Bytom)
28 6 22 21% 6:22
27. Piotr Bittmann
(KTS VI Gliwice)
16 5 11 31% 5:11
28. Adam Pasiński
(ATS Ligota Łabędzka)
9 4 5 44% 4:5
29. Bartłomiej Kusek
(TTS Polonia IV Bytom)
20 4 16 20% 4:16
30. Krzysztof Wojciechowski
(STS II Żernica)
21 4 17 19% 4:17
31. Ireneusz Gierczycki
(LKS Naprzód II Świbie)
4 3 1 75% 3:1
32. Dawid Stużyński
(KTS VI Gliwice)
2 2 0 100% 2:0
33. Dawid Gala
(KTS VI Gliwice)
2 2 0 100% 2:0
34. Adam Wołek
(UKS Feniks II Pyskowice)
3 2 1 67% 2:1
35. Mirosław Sokołowski
(ATS Ligota Łabędzka)
4 2 2 50% 2:2
36. Michał Zajonc
(STS II Żernica)
8 2 6 25% 2:6
37. Mateusz Matusiak
(TTS Polonia IV Bytom)
24 2 22 8% 2:22
38. Michał Durda
(KTS VI Gliwice)
2 1 1 50% 1:1
39. Piotr Łagowski
(ATS Ligota Łabędzka)
2 1 1 50% 1:1
40. Leszek Biliński
(UKS Feniks II Pyskowice)
2 1 1 50% 1:1
41. Piotr Zieliński
(TTS Polonia IV Bytom)
8 1 7 13% 1:7
42. Grzegorz Mrzyk
(STS I Żernica)
8 1 7 13% 1:7
43. Jacek Jendrysik
(LKS Naprzód II Świbie)
9 1 8 11% 1:8
44. Łukasz Szymański
(ULKS Pławniowice)
14 1 13 7% 1:13
45. Dominik Dudek
(LKS Naprzód II Świbie)
16 1 15 6% 1:15
46. Antoni Szafranek
(TTS Polonia IV Bytom)
24 1 23 4% 1:23
47. Łukasz Bereska
(KTS VI Gliwice)
1 0 1 0% 0:1
48. Filip Jarosz
(KTS VI Gliwice)
1 0 1 0% 0:1
49. Karol Cieślar
(STS II Żernica)
2 0 2 0% 0:2
50. Adam Pedrycz
(STS II Żernica)
2 0 2 0% 0:2
51. Filip Mejer
(TTS Polonia IV Bytom)
2 0 2 0% 0:2
52. Adam Lewandowski
(UKS Feniks II Pyskowice)
4 0 4 0% 0:4
53. Adam Szulta
(TTS Polonia IV Bytom)
6 0 6 0% 0:6
54. Leszek Pięta
(ULKS Pławniowice)
7 0 7 0% 0:7
55. Szymon Piecowski
(KTS VI Gliwice)
10 0 10 0% 0:10