Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Rafał Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
37 34 3 92% 34:3
2. Kamil Orszulak
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
34 31 3 91% 31:3
3. Bartosz Hoffmann
(UKS The Best Bestwinka)
36 29 7 81% 29:7
4. Adrian Wiecheć
(Fundacja Talent II Cieszyn)
32 26 6 81% 26:6
5. Dariusz Skrabka
(UKS Wiślańskie Orły)
32 25 7 78% 25:7
6. Mikołaj Zając
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
33 25 8 76% 25:8
7. Bartosz Maga
(UKS The Best Bestwinka)
34 25 9 74% 25:9
8. Wojciech Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
35 25 10 71% 25:10
9. Robert Bałoń
(Lesznianka II Leszna Góra)
31 24 7 77% 24:7
10. Sławomir Brak
(Lesznianka II Leszna Góra)
32 23 9 72% 23:9
11. Ryszard Małysiak
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
34 23 11 68% 23:11
12. Radosław Seklecki
(UKS Wiślańskie Orły)
34 22 12 65% 22:12
13. Maksymilian Gacek
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
36 22 14 61% 22:14
14. Paweł Wróbel
(UKS The Best Bestwinka)
22 21 1 95% 21:1
15. Arkadiusz Krajewski
(Fundacja Talent II Cieszyn)
32 21 11 66% 21:11
16. Robert Kalisz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
33 21 12 64% 21:12
17. Henryk Pietrzak
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
30 20 10 67% 20:10
18. Mateusz Orszulak
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
31 18 13 58% 18:13
19. Marek Legierski
(UKS Wiślańskie Orły)
31 18 13 58% 18:13
20. Mariusz Kocierz
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
36 16 20 44% 16:20
21. Grzegorz Pieronek
(LITS Meble Anders III Żywiec)
25 15 10 60% 15:10
22. Andrzej Minge
(UKS Wiślańskie Orły)
25 14 11 56% 14:11
23. Patryk Łoziński
(LITS Meble Anders III Żywiec)
33 14 19 42% 14:19
24. Dawid Dziembała
(Lesznianka II Leszna Góra)
18 13 5 72% 13:5
25. Andrzej Bujok
(UKS Wiślańskie Orły)
20 13 7 65% 13:7
26. Kacper Czendlik
(Lesznianka II Leszna Góra)
25 12 13 48% 12:13
27. Piotr Kolonko
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
36 11 25 31% 11:25
28. Jarosław Pajączkowski
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
20 10 10 50% 10:10
29. Tadeusz Stopka
(LUKS II Węgierska Górka)
25 10 15 40% 10:15
30. Nadia Cieślar
(Lesznianka III Leszna Góra)
28 10 18 36% 10:18
31. Paweł Płowucha
(LUKS II Węgierska Górka)
26 9 17 35% 9:17
32. Michał Pilch
(Lesznianka III Leszna Góra)
34 9 25 26% 9:25
33. Grzegorz Matuszek
(Lesznianka II Leszna Góra)
20 8 12 40% 8:12
34. Patryk Maga
(UKS The Best Bestwinka)
24 8 16 33% 8:16
35. Karol Jasek
(LUKS II Węgierska Górka)
34 8 26 24% 8:26
36. Artur Jahn
(Lesznianka III Leszna Góra)
8 7 1 88% 7:1
37. Andrzej Siedlaczek
(Lesznianka III Leszna Góra)
16 7 9 44% 7:9
38. Mateusz Lorc
(Lesznianka II Leszna Góra)
10 6 4 60% 6:4
39. Małgorzata Pietraszko
(LITS Meble Anders III Żywiec)
20 6 14 30% 6:14
40. Paweł Mazur
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
6 5 1 83% 5:1
41. Angelika Woch
(LITS Meble Anders III Żywiec)
13 5 8 38% 5:8
42. Szymon Hoffmann
(UKS The Best Bestwinka)
28 5 23 18% 5:23
43. Dariusz Rypień
(LITS Meble Anders III Żywiec)
36 5 31 14% 5:31
44. Klaudiusz Wiecheć
(Fundacja Talent II Cieszyn)
7 4 3 57% 4:3
45. Krzysztof Cader
(LUKS II Węgierska Górka)
18 4 14 22% 4:14
46. Marta Szatanik
(LUKS II Węgierska Górka)
20 4 16 20% 4:16
47. Tomasz Wałga
(Fundacja Talent II Cieszyn)
25 4 21 16% 4:21
48. Wojciech Zuziak
(LITS Meble Anders III Żywiec)
11 3 8 27% 3:8
49. Mateusz Jasek
(LUKS II Węgierska Górka)
13 3 10 23% 3:10
50. Piotr Tomzik
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
16 3 13 19% 3:13
51. Kamil Kurek
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 2 0 100% 2:0
52. Błażej Lorc
(Lesznianka III Leszna Góra)
15 2 13 13% 2:13
53. Maciej Sztanderski
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
20 2 18 10% 2:18
54. Szymon Kocierz
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
20 2 18 10% 2:18
55. Jan Mizia
(Lesznianka III Leszna Góra)
36 2 34 6% 2:34
56. Jerzy Schreiber
(LITS Meble Anders III Żywiec)
1 1 0 100% 1:0
57. Wojciech Czendlik
(Lesznianka III Leszna Góra)
2 1 1 50% 1:1
58. Krystian Legierski
(UKS Wiślańskie Orły)
2 1 1 50% 1:1
59. Bartłomiej Kastelik
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
2 1 1 50% 1:1
60. Krzysztof Łoziński
(LITS Meble Anders III Żywiec)
2 1 1 50% 1:1
61. Tomasz Mika
(LITS Meble Anders III Żywiec)
4 1 3 25% 1:3
62. Tomasz Madej
(LUKS II Węgierska Górka)
6 1 5 17% 1:5
63. Filip Kozubek
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 0 1 0% 0:1
64. Jakub Krwawnik
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 0 2 0% 0:2
65. Marcel Pawłowski
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
2 0 2 0% 0:2
66. Jarosław Byrdziak
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
2 0 2 0% 0:2
67. Łukasz Niemiec
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
2 0 2 0% 0:2
68. Robert Bukowski
(LUKS II Węgierska Górka)
2 0 2 0% 0:2
69. Stanisław Matkowski
(Fundacja Talent II Cieszyn)
3 0 3 0% 0:3
70. Bartosz Tesarczyk
(Lesznianka III Leszna Góra)
6 0 6 0% 0:6
71. Jakub Kuczera
(Fundacja Talent II Cieszyn)
7 0 7 0% 0:7