Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Michał Wolny
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
27 24 3 89% 24:3
2. Mirosław Borowczak
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
27 22 5 81% 22:5
3. Marcin Klama
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
25 21 4 84% 21:4
4. Dawid Czyż
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
24 18 6 75% 18:6
5. Marek Wolny
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
25 18 7 72% 18:7
6. Tadeusz Budzyn
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
27 18 9 67% 18:9
7. Mirosław Sokołowski
(ATS Ligota Łabędzka)
22 15 7 68% 15:7
8. Andrzej Kowol
(KTS Tajfun II Tychy)
23 15 8 65% 15:8
9. Mirosław Knapik
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
25 15 10 60% 15:10
10. Maciej Krawczyk
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
19 14 5 74% 14:5
11. Zbigniew Menżyk
(LKS Wilki II Wilcza)
24 14 10 58% 14:10
12. Janusz Wendlocha
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
27 14 13 52% 14:13
13. Sławomir Radło
(ATS Ligota Łabędzka)
15 13 2 87% 13:2
14. Grażyna Wolny
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
26 13 13 50% 13:13
15. Andrzej Podsiadły
(KTS Tajfun II Tychy)
18 12 6 67% 12:6
16. Jacek Klimek
(Chełm Masters)
21 12 9 57% 12:9
17. Tomasz Sorek
(KTS Tajfun II Tychy)
19 11 8 58% 11:8
18. Andrzej Grochla
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
24 11 13 46% 11:13
19. Sebastian Gdak
(Chełm Masters)
24 11 13 46% 11:13
20. Piotr Grabowski
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
10 10 0 100% 10:0
21. Robert Markiewka
(KTS Tajfun II Tychy)
12 10 2 83% 10:2
22. Maciej Jagoda
(Chełm Masters)
18 10 8 56% 10:8
23. Krzysztof Piontek
(LKS Wilki II Wilcza)
24 9 15 38% 9:15
24. Adam Makselon
(ATS Ligota Łabędzka)
9 8 1 89% 8:1
25. Adam Szyndzielorz
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
10 8 2 80% 8:2
26. Ryszard Stawiarz
(LKS Wilki II Wilcza)
27 8 19 30% 8:19
27. Adam Jochymczyk
(Chełm Masters)
12 7 5 58% 7:5
28. Tadeusz Siwicki
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
18 6 12 33% 6:12
29. Piotr Pawlik
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
12 5 7 42% 5:7
30. Leszek Woliński
(ATS Ligota Łabędzka)
27 5 22 19% 5:22
31. Edward Wojciechowski
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
27 4 23 15% 4:23
32. Stanisław Szczęsnowicz
(KTS Tajfun II Tychy)
3 3 0 100% 3:0
33. Kazimierz Rybak
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
3 3 0 100% 3:0
34. Rafał Kot
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
9 3 6 33% 3:6
35. Julian Staroń
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
14 3 11 21% 3:11
36. Bogumił Pietrzak
(LKS Wilki II Wilcza)
5 2 3 40% 2:3
37. Adam Pasiński
(ATS Ligota Łabędzka)
5 2 3 40% 2:3
38. Stefan Miszka
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
3 1 2 33% 1:2
39. Piotr Łagowski
(ATS Ligota Łabędzka)
3 1 2 33% 1:2
40. Tadeusz Bilgoń
(KTS Tajfun II Tychy)
3 1 2 33% 1:2
41. Janusz Ryczko
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
3 1 2 33% 1:2
42. Damian Dworski
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
5 1 4 20% 1:4
43. Grzegorz Włoczko
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
1 0 1 0% 0:1
44. Janusz Wymysło
(LKS Wilki II Wilcza)
1 0 1 0% 0:1
45. Zdzisław Sołtys
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
2 0 2 0% 0:2
46. Krzysztof Kruszyński
(Chełm Masters)
3 0 3 0% 0:3
47. Zbigniew Dec
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
9 0 9 0% 0:9
48. Łukasz Stopka
(KTS II Gliwice)
27 0 27 0% 0:27
49. Tomasz Jaworski
(KTS II Gliwice)
27 0 27 0% 0:27
50. Daria Shvets
(KTS II Gliwice)
27 0 27 0% 0:27