Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ALTS Poczesna 9 16 63:27
2. UKS Chorzów 9 15 66:24
3. KTS Gliwice 9 14 53:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 9 13 59:31
5. LKS Strażak Mikołów 9 8 45:45
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 8 39:51
7. LKS Wilki Wilcza 9 7 39:51
8. MOSiR Czeladź 9 4 27:63
9. UKS III Chorzów 9 3 31:59
10. UKS II Chorzów 9 2 28:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Sebastian Krupa
(UKS Chorzów)
27 23 4 85% 23:4
2. Paweł Gąsiorski
(ALTS Poczesna)
26 22 4 85% 22:4
3. Marian Lebek
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
27 21 6 78% 21:6
4. Piotr Zemła
(KTS Gliwice)
19 19 0 100% 19:0
5. Rafał Wójcik
(UKS Chorzów)
25 19 6 76% 19:6
6. Roman Wiża
(KTS Gliwice)
25 18 7 72% 18:7
7. Mariusz Adamus
(ALTS Poczesna)
25 18 7 72% 18:7
8. Marcin Krause
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
27 17 10 63% 17:10
9. Piotr Wiciok
(LKS Wilki Wilcza)
20 16 4 80% 16:4
10. Andrzej Wnęk
(ALTS Poczesna)
23 16 7 70% 16:7
11. Marek Szafarczyk
(LKS Strażak Mikołów)
24 16 8 67% 16:8
12. Mariusz Baron
(LKS Strażak Mikołów)
27 15 12 56% 15:12
13. Dariusz Ścigany
(UKS III Chorzów)
27 15 12 56% 15:12
14. Mariusz Cyrta
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
27 13 14 48% 13:14
15. Zbigniew Olszyna
(UKS Wolej Ruda Śląska)
27 13 14 48% 13:14
16. Robert Kostępski
(UKS Wolej Ruda Śląska)
27 13 14 48% 13:14
17. Krzysztof Schaniel
(UKS Chorzów)
18 12 6 67% 12:6
18. Paweł Żołądek
(UKS II Chorzów)
24 12 12 50% 12:12
19. Janusz Sokołowski
(MOSiR Czeladź)
27 12 15 44% 12:15
20. Laurent Tomecki
(UKS II Chorzów)
21 11 10 52% 11:10
21. Piotr Biskup
(LKS Wilki Wilcza)
27 10 17 37% 10:17
22. Ryszard Maraszkiewicz
(UKS Wolej Ruda Śląska)
27 9 18 33% 9:18
23. Artur Żmijewski
(MOSiR Czeladź)
27 8 19 30% 8:19
24. Andrzej Koźluk
(LKS Wilki Wilcza)
24 7 17 29% 7:17
25. Adam Noparlik
(UKS Chorzów)
11 6 5 55% 6:5
26. Adam Cypek
(UKS III Chorzów)
13 6 7 46% 6:7
27. Marian Richta
(UKS III Chorzów)
19 5 14 26% 5:14
28. Rafał Opozda
(KTS Gliwice)
6 4 2 67% 4:2
29. Robert Klafczyński
(LKS Strażak Mikołów)
9 4 5 44% 4:5
30. Adam Kasperski
(UKS III Chorzów)
4 3 1 75% 3:1
31. Dawid Bartuś
(LKS Strażak Mikołów)
6 3 3 50% 3:3
32. Grzegorz Mazur
(KTS Gliwice)
7 3 4 43% 3:4
33. Jarosław Krasowski
(LKS Wilki Wilcza)
10 3 7 30% 3:7
34. Robert Świetlik
(MOSiR Czeladź)
19 3 16 16% 3:16
35. Adam Ruszkiewicz
(UKS II Chorzów)
27 3 24 11% 3:24
36. Zbigniew Desperak
(ALTS Poczesna)
6 2 4 33% 2:4
37. Wacław Suchecki
(KTS Gliwice)
2 1 1 50% 1:1
38. Daniel Wons
(UKS II Chorzów)
3 1 2 33% 1:2
39. Andrzej Adamczyk
(LKS Strażak Mikołów)
3 1 2 33% 1:2
40. Janusz Król
(UKS III Chorzów)
18 1 17 6% 1:17
41. Krzysztof Sławiński
(KTS Gliwice)
21 1 20 5% 1:20
42. Aneta Grodzicka
(KTS Gliwice)
1 0 1 0% 0:1
43. Mateusz Cyrta
(UKS II Chorzów)
1 0 1 0% 0:1
44. Krzysztof Juszczyk
(ALTS Poczesna)
1 0 1 0% 0:1
45. Szymon Sopolski
(UKS II Chorzów)
2 0 2 0% 0:2
46. Janusz Kowalski
(LKS Strażak Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
47. Marian Budziński
(LKS Strażak Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
48. Tadeusz Lechowski
(LKS Strażak Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
49. Roman Rudzki
(MOSiR Czeladź)
8 0 8 0% 0:8