Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Adrian Peczalka
(ULKS Ruch Pniów)
14 13 1 93% 13:1
2. Stanisław Frasek
(ULKS Ruch Pniów)
14 13 1 93% 13:1
3. Oliwier Sokołowski
(KTS V Gliwice)
14 12 2 86% 12:2
4. Michał Durda
(KTS V Gliwice)
13 11 2 85% 11:2
5. Daniel Nosiadek
(STS II Żernica)
14 11 3 79% 11:3
6. Adam Sosna
(STS II Żernica)
12 10 2 83% 10:2
7. Andrzej Janecki
(UKS Feniks II Pyskowice)
13 10 3 77% 10:3
8. Dawid Kwaśniok
(ULKS Ruch Pniów)
13 9 4 69% 9:4
9. Oskar Sokołowski
(KTS V Gliwice)
13 9 4 69% 9:4
10. Piotr Kożuszek
(LKS Naprzód II Świbie)
12 8 4 67% 8:4
11. Jan Sopel
(UKS Feniks II Pyskowice)
13 8 5 62% 8:5
12. Mirosław Sokołowski
(ATS Ligota Łabędzka)
14 8 6 57% 8:6
13. Mariusz Kotyrba
(LKS Naprzód II Świbie)
14 7 7 50% 7:7
14. Marek Gładysz
(KŚ AZS Politechnika II Śląska)
10 6 4 60% 6:4
15. Rajnard Dyrszka
(STS I Żernica)
12 6 6 50% 6:6
16. Rafał Kupka
(UKS Feniks II Pyskowice)
13 6 7 46% 6:7
17. Ireneusz Gierczycki
(LKS Naprzód II Świbie)
8 5 3 63% 5:3
18. Dariusz Pawełek
(KŚ AZS Politechnika II Śląska)
10 5 5 50% 5:5
19. Jakub Piwowarski
(KTS V Gliwice)
10 5 5 50% 5:5
20. Grzegorz Mrzyk
(STS II Żernica)
13 5 8 38% 5:8
21. Mirosław Gągola
(STS I Żernica)
14 5 9 36% 5:9
22. Jan Ciepiał
(KTS V Gliwice)
4 4 0 100% 4:0
23. Sławomir Radło
(ATS Ligota Łabędzka)
4 4 0 100% 4:0
24. Marek Sajdak
(KŚ AZS Politechnika II Śląska)
14 4 10 29% 4:10
25. Natalia Bryś
(ATS Ligota Łabędzka)
4 3 1 75% 3:1
26. Patryk Plaskaty
(STS II Żernica)
4 3 1 75% 3:1
27. Michał Langer
(STS II Żernica)
7 3 4 43% 3:4
28. Piotr Łagowski
(ATS Ligota Łabędzka)
8 3 5 38% 3:5
29. Andrzej Rozik
(KŚ AZS Politechnika II Śląska)
10 3 7 30% 3:7
30. Mariusz Pietrzyk
(ULKS Ruch Pniów)
13 3 10 23% 3:10
31. Dominik Szmaj
(UKS Feniks II Pyskowice)
2 2 0 100% 2:0
32. Andrzej Żamojda
(UKS Feniks II Pyskowice)
2 2 0 100% 2:0
33. Adam Makselon
(ATS Ligota Łabędzka)
3 2 1 67% 2:1
34. Karol Cieślar
(STS I Żernica)
3 2 1 67% 2:1
35. Leszek Biliński
(UKS Feniks II Pyskowice)
4 2 2 50% 2:2
36. Mateusz Przybyła
(STS II Żernica)
6 2 4 33% 2:4
37. Roman Waloszek
(LKS Naprzód II Świbie)
12 2 10 17% 2:10
38. Krzysztof Wojciechowski
(STS I Żernica)
14 2 12 14% 2:12
39. Grzegorz Machał
(ATS Ligota Łabędzka)
14 2 12 14% 2:12
40. Daniel Knevels
(KTS V Gliwice)
2 1 1 50% 1:1
41. Piotr Klencz
(LKS Naprzód II Świbie)
2 1 1 50% 1:1
42. Adam Pasiński
(ATS Ligota Łabędzka)
7 1 6 14% 1:6
43. Adam Lewandowski
(UKS Feniks II Pyskowice)
8 1 7 13% 1:7
44. Kacper Cebula
(UKS Feniks II Pyskowice)
1 0 1 0% 0:1
45. Michał Jagoda
(ATS Ligota Łabędzka)
2 0 2 0% 0:2
46. Robert Stasiak
(ULKS Ruch Pniów)
2 0 2 0% 0:2
47. Mateusz Kalka
(LKS Naprzód II Świbie)
2 0 2 0% 0:2
48. Michał Zajonc
(STS I Żernica)
3 0 3 0% 0:3
49. Dominik Dudek
(LKS Naprzód II Świbie)
6 0 6 0% 0:6
50. Adam Pedrycz
(STS I Żernica)
10 0 10 0% 0:10
51. Marian Kansy
(KŚ AZS Politechnika II Śląska)
12 0 12 0% 0:12