Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Franciszek Łysak
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
16 15 1 94% 15:1
2. Damian Cesarz
(GLKS Lot Konopiska)
16 14 2 88% 14:2
3. Adrian Szeliga
(KU AZS UJD Częstochowa)
16 13 3 81% 13:3
4. Oskar Cesarz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
12 11 1 92% 11:1
5. Paweł Pięta
(KU AZS UJD Częstochowa)
14 11 3 79% 11:3
6. Łukasz Francka
(TTS Polonia III Bytom)
11 10 1 91% 10:1
7. Mieczysław Jeweczko
(TTS Polonia III Bytom)
12 10 2 83% 10:2
8. Sylwester Januszko
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
14 10 4 71% 10:4
9. Józef Lenartowicz
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
16 10 6 63% 10:6
10. Mateusz Błajet
(TTS Polonia III Bytom)
10 9 1 90% 9:1
11. Bogdan Kamiński
(GLKS Lot Konopiska)
14 9 5 64% 9:5
12. Bartosz Tomaszczyk
(KU AZS UJD Częstochowa)
15 9 6 60% 9:6
13. Wojciech Domagała
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
16 9 7 56% 9:7
14. Jakub Skorupa
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
12 8 4 67% 8:4
15. Zdzisław Milewski
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
12 8 4 67% 8:4
16. Zenon Machoń
(GLKS Lot Konopiska)
15 8 7 53% 8:7
17. Maciej Ciosmak
(UKS Huragan II Sosnowiec)
16 8 8 50% 8:8
18. Robert Garus
(GLKS Lot Konopiska)
9 7 2 78% 7:2
19. Jacek Groyecki
(TTS Polonia III Bytom)
11 7 4 64% 7:4
20. Krzysztof Jonik
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
12 7 5 58% 7:5
21. Jakub Pakuła
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
14 7 7 50% 7:7
22. Karol Jabłoński
(KU AZS UJD Częstochowa)
16 7 9 44% 7:9
23. Piotr Cierpiał
(GLKS Lot Konopiska)
7 6 1 86% 6:1
24. Mateusz Gazda
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
16 6 10 38% 6:10
25. Mariusz Łęczycki
(TTS Polonia III Bytom)
7 5 2 71% 5:2
26. Radosław Pakuła
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
9 5 4 56% 5:4
27. Szymon Kot
(UKS Huragan II Sosnowiec)
10 5 5 50% 5:5
28. Amadeusz Cesarz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
11 5 6 45% 5:6
29. Janusz Sikora
(UKS Ikar II Mierzęcice)
14 5 9 36% 5:9
30. Dariusz Herszkiewicz
(UKS Huragan II Sosnowiec)
16 5 11 31% 5:11
31. Zbigniew Wiża
(TTS Polonia III Bytom)
4 4 0 100% 4:0
32. Grzegorz Radko
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
6 4 2 67% 4:2
33. Igor Szymański
(UKS Huragan II Sosnowiec)
16 4 12 25% 4:12
34. Oliwier Cesarz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
4 3 1 75% 3:1
35. Zbigniew Olejnik
(TTS Polonia III Bytom)
6 3 3 50% 3:3
36. Bartłomiej Bereska
(UKS Ikar II Mierzęcice)
14 3 11 21% 3:11
37. Tomasz Nieszporek
(UKS Ikar II Mierzęcice)
2 2 0 100% 2:0
38. Piotr Czaputa
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
2 2 0 100% 2:0
39. Tomasz Puszczewicz
(GLKS Lot Konopiska)
3 2 1 67% 2:1
40. Piotr Wróbel
(TTS Polonia III Bytom)
3 2 1 67% 2:1
41. Tomasz Tyrała
(UKS Ikar II Mierzęcice)
16 2 14 13% 2:14
42. Oktawian Gurok
(TTS Polonia IV Bytom)
16 2 14 13% 2:14
43. Janusz Haszcz
(KU AZS UJD Częstochowa)
1 1 0 100% 1:0
44. Paweł Podlewski
(KU AZS UJD Częstochowa)
2 1 1 50% 1:1
45. Krzysztof Kozieł
(UKS Ikar II Mierzęcice)
2 1 1 50% 1:1
46. Mariusz Basiński
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
10 1 9 10% 1:9
47. Mateusz Matusiak
(TTS Polonia IV Bytom)
16 1 15 6% 1:15
48. Paweł Kolczok
(TTS Polonia IV Bytom)
16 1 15 6% 1:15
49. Konrad Nowak
(UKS Ikar II Mierzęcice)
2 0 2 0% 0:2
50. Mateusz Domagała
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
2 0 2 0% 0:2
51. Michał Wilczyński
(UKS Ikar II Mierzęcice)
4 0 4 0% 0:4
52. Jan Michta
(UKS Huragan II Sosnowiec)
6 0 6 0% 0:6
53. Jacek Gabryś
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
8 0 8 0% 0:8
54. Aleksander Dulik
(UKS Ikar II Mierzęcice)
10 0 10 0% 0:10
55. Bartłomiej Kusek
(TTS Polonia IV Bytom)
16 0 16 0% 0:16