Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Bogdan Piecowski
(Naprzód II Borucin)
17 17 0 100% 17:0
2. Paweł Mysz
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
16 15 1 94% 15:1
3. Mateusz Kabut
(MUKS II Jedynka Pszów)
17 15 2 88% 15:2
4. Tomasz Kałuża
(UKTS Sokół III Orzesze)
18 15 3 83% 15:3
5. Adam Sławacki
(MUKS II Jedynka Pszów)
17 14 3 82% 14:3
6. Przemysław Stokłosa
(MUKS Czerwionka)
18 13 5 72% 13:5
7. Kacper Tomaszewski
(UKTS Sokół III Orzesze)
18 12 6 67% 12:6
8. Oliwier Sliwka
(Naprzód II Borucin)
18 12 6 67% 12:6
9. Grzegorz Kania
(GKS Gwarek II Ornontowice)
18 11 7 61% 11:7
10. Marcin Lasota
(MUKS II Jedynka Pszów)
10 10 0 100% 10:0
11. Jarosław Szymik
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
15 10 5 67% 10:5
12. Michał Burszka
(LKS Strażak II Mikołów)
18 10 8 56% 10:8
13. Jakub Szymik
(UKTS Sokół III Orzesze)
18 10 8 56% 10:8
14. Tadeusz Budzyn
(MUKS Czerwionka)
14 9 5 64% 9:5
15. Oliwier Turek
(UKTS Sokół III Orzesze)
18 9 9 50% 9:9
16. Adam Piwko
(GKS Gwarek II Ornontowice)
18 9 9 50% 9:9
17. Marek Kaczorek
(MUKS II Jedynka Pszów)
8 8 0 100% 8:0
18. Marek Ciemienga
(Naprzód II Borucin)
10 8 2 80% 8:2
19. Łukasz Noglik
(LKS Strażak III Mikołów)
16 8 8 50% 8:8
20. Marcelina Wystyrk
(Naprzód II Borucin)
18 8 10 44% 8:10
21. Daniel Kiszka
(GKS Gwarek II Ornontowice)
18 8 10 44% 8:10
22. Jakub Skrzypczyk
(AKS II Mikołów)
14 7 7 50% 7:7
23. Czesław Stokłosa
(MUKS Czerwionka)
16 7 9 44% 7:9
24. Rafał Komandzik
(AKS II Mikołów)
6 6 0 100% 6:0
25. Witold Buczyński
(Naprzód II Borucin)
7 6 1 86% 6:1
26. Krzysztof Grab
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
7 6 1 86% 6:1
27. Grzegorz Reih
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
6 5 1 83% 5:1
28. Dariusz Zydek
(LKS Wilki II Wilcza)
8 5 3 63% 5:3
29. Tomasz Mateja
(LKS Strażak III Mikołów)
14 5 9 36% 5:9
30. Patryk Gatner
(AKS II Mikołów)
17 5 12 29% 5:12
31. Bolesław Maszka
(GKS Gwarek II Ornontowice)
18 5 13 28% 5:13
32. Łukasz Humeniuk
(LKS Wilki II Wilcza)
18 5 13 28% 5:13
33. Roman Termin
(LKS Strażak II Mikołów)
4 4 0 100% 4:0
34. Mirosław Kapica
(LKS Strażak II Mikołów)
4 4 0 100% 4:0
35. Janusz Kowalski
(LKS Strażak II Mikołów)
6 4 2 67% 4:2
36. Dariusz Królikowski
(MUKS Czerwionka)
10 4 6 40% 4:6
37. Bronisław Depta
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
13 4 9 31% 4:9
38. Zbigniew Menżyk
(LKS Wilki II Wilcza)
15 4 11 27% 4:11
39. Marcin Kuchta
(LKS Strażak III Mikołów)
18 4 14 22% 4:14
40. Tomasz Szczeponik
(MUKS Czerwionka)
6 3 3 50% 3:3
41. Tadeusz Lechowski
(LKS Strażak III Mikołów)
8 3 5 38% 3:5
42. Kamil Widenka
(MUKS II Jedynka Pszów)
10 3 7 30% 3:7
43. Piotr Adamus
(AKS II Mikołów)
10 3 7 30% 3:7
44. Julien Secher
(AKS II Mikołów)
2 2 0 100% 2:0
45. Hanna Chrupcała
(MUKS II Jedynka Pszów)
2 2 0 100% 2:0
46. Mateusz Kempa
(MUKS II Jedynka Pszów)
2 2 0 100% 2:0
47. Dawid Stużyński
(MUKS II Jedynka Pszów)
2 2 0 100% 2:0
48. Marcin Goldyka
(MUKS Czerwionka)
5 2 3 40% 2:3
49. Marek Mikołajczak
(LKS Wilki II Wilcza)
10 2 8 20% 2:8
50. Krzysztof Piontek
(LKS Wilki II Wilcza)
12 2 10 17% 2:10
51. Przemysław Łukaszewski
(AKS II Mikołów)
12 2 10 17% 2:10
52. Łukasz Pięciak
(AKS II Mikołów)
1 1 0 100% 1:0
53. Marek Kowol
(MUKS II Jedynka Pszów)
1 1 0 100% 1:0
54. Marian Budziński
(LKS Strażak II Mikołów)
2 1 1 50% 1:1
55. Grzegorz Ziętara
(AKS II Mikołów)
2 1 1 50% 1:1
56. Janusz Wymysło
(LKS Wilki II Wilcza)
4 1 3 25% 1:3
57. Bogumił Pietrzak
(LKS Wilki II Wilcza)
5 1 4 20% 1:4
58. Wojciech Szczyrba
(LKS Strażak II Mikołów)
6 1 5 17% 1:5
59. Paweł Puzio
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
7 1 6 14% 1:6
60. Łukasz Kowalski
(LKS Strażak II Mikołów)
13 1 12 8% 1:12
61. Dawid Ogaza
(LKS Strażak II Mikołów)
13 1 12 8% 1:12
62. Agata Kucharczyk
(LKS Strażak III Mikołów)
16 1 15 6% 1:15
63. Oliwier Janicki
(MUKS Czerwionka)
1 0 1 0% 0:1
64. Marek Grab
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
2 0 2 0% 0:2
65. Mateusz Bieniewski
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
2 0 2 0% 0:2
66. Mateusz Glenc
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
2 0 2 0% 0:2
67. Przemysław Szum
(MUKS Czerwionka)
2 0 2 0% 0:2
68. Dariusz Żurek
(Naprzód II Borucin)
2 0 2 0% 0:2
69. Mateusz Nowicki
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
2 0 2 0% 0:2
70. Tobiasz Rusok
(MUKS II Jedynka Pszów)
3 0 3 0% 0:3
71. Hubert Ziętara
(AKS II Mikołów)
4 0 4 0% 0:4
72. Kamil Jendrusz
(AKS II Mikołów)
4 0 4 0% 0:4
73. Marcin Rygol
(LKS Strażak II Mikołów)
6 0 6 0% 0:6