Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 9 15 62:28
2. MCKS Czeladź 9 14 55:35
3. AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 9 12 53:37
4. UKS Energia Siewierz 9 12 49:41
5. LKS Grom Złota Dama Poczesna 9 11 45:45
6. KTS I Lędziny 9 7 45:45
7. KS VIRET CMC Zawiercie II 9 7 40:50
8. KS Unia Kalety 9 6 39:51
9. KTS II Lędziny 9 4 36:54
10. UKS Ikar Mierzęcice 9 2 26:64

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Adam Szczęsnowicz
(KTS I Lędziny)
18 17 1 94% 17:1
2. Jakub Michalski
(MCKS Czeladź)
18 16 2 89% 16:2
3. Michał Paszkiewicz
(UKS Energia Siewierz)
18 16 2 89% 16:2
4. Dominik Soliło
(UKS Energia Siewierz)
18 15 3 83% 15:3
5. Jakub Jęsiek
(MKS Skarbek III Tarnowskie Góry)
16 14 2 88% 14:2
6. Dariusz Molenda
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
18 14 4 78% 14:4
7. Jacek Dorsz
(KTS II Lędziny)
16 13 3 81% 13:3
8. Piotr Kaczyński
(AZS Uniwersytetu Śl. Katowice)
18 13 5 72% 13:5
9. Sylwester Miśta
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
18 13 5 72% 13:5
10. Krzysztof Pęciak
(MCKS Czeladź)
18 13 5 72% 13:5
11. Mikołaj Adamczyk
(MKS Skarbek III Tarnowskie Góry)
13 12 1 92% 12:1
12. Kamil Mika
(KS Unia Kalety)
16 12 4 75% 12:4
13. Jakub Kaczmarek
(MKS Skarbek III Tarnowskie Góry)
18 12 6 67% 12:6
14. Jakub Nowak
(AZS Uniwersytetu Śl. Katowice)
16 11 5 69% 11:5
15. Mariusz Grzesiczak
(AZS Uniwersytetu Śl. Katowice)
13 9 4 69% 9:4
16. Sebastian Cieślik
(UKS Ikar Mierzęcice)
18 9 9 50% 9:9
17. Michał Kumor
(UKS Energia Siewierz)
18 9 9 50% 9:9
18. Wojciech Wojtaszczyk
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
18 8 10 44% 8:10
19. Tomasz Wojtaszczyk
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
8 7 1 88% 7:1
20. Jerzy Michalik
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
14 7 7 50% 7:7
21. Piotr Luksa
(AZS Uniwersytetu Śl. Katowice)
16 7 9 44% 7:9
22. Tomasz Nieszporek
(UKS Ikar Mierzęcice)
16 7 9 44% 7:9
23. Krzysztof Zięty
(KTS I Lędziny)
18 7 11 39% 7:11
24. Paweł Adamus
(MKS Skarbek III Tarnowskie Góry)
7 6 1 86% 6:1
25. Adrian Pańczyk
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
18 6 12 33% 6:12
26. Mariusz Sikora
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
18 6 12 33% 6:12
27. Andrzej Skotnicki
(MCKS Czeladź)
18 6 12 33% 6:12
28. Krystian Mnich
(KS Unia Kalety)
18 6 12 33% 6:12
29. Edward Kowal
(KTS II Lędziny)
18 6 12 33% 6:12
30. Robert Markewka
(KTS I Lędziny)
10 5 5 50% 5:5
31. Miłosz Cesarz
(MKS Skarbek III Tarnowskie Góry)
12 5 7 42% 5:7
32. Grzegorz Czornik
(KS Unia Kalety)
14 5 9 36% 5:9
33. Adrian Fabiś
(KTS I Lędziny)
6 4 2 67% 4:2
34. Kacper Sławiński
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
6 4 2 67% 4:2
35. Henryk Budzyński
(KTS II Lędziny)
8 4 4 50% 4:4
36. Antoni Jeż
(KS Unia Kalety)
8 4 4 50% 4:4
37. Mateusz Piech
(KS Unia Kalety)
10 4 6 40% 4:6
38. Karol Michalski
(UKS Ikar Mierzęcice)
16 4 12 25% 4:12
39. Michał Dzięgiel
(KTS II Lędziny)
18 4 14 22% 4:14
40. Cezary Pawlik
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
6 3 3 50% 3:3
41. Arkadiusz Wyparło
(MCKS Czeladź)
14 3 11 21% 3:11
42. Krzysztof Kozieł
(UKS Ikar Mierzęcice)
16 3 13 19% 3:13
43. Zbigniew Gruszka
(MCKS Czeladź)
4 2 2 50% 2:2
44. Artur Sosna
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
8 2 6 25% 2:6
45. Piotr Szczęsnowicz
(KTS I Lędziny)
8 2 6 25% 2:6
46. Oskar Cesarz
(MKS Skarbek III Tarnowskie Góry)
2 1 1 50% 1:1
47. Dariusz Kleczko
(AZS Uniwersytetu Śl. Katowice)
4 1 3 25% 1:3
48. Dariusz Parkitny
(KTS II Lędziny)
8 1 7 13% 1:7
49. Tadeusz Kufel
(KTS I Lędziny)
12 1 11 8% 1:11
50. Marcin Biały
(UKS Energia Siewierz)
14 1 13 7% 1:13
51. Karol Koziński
(KTS II Lędziny)
2 0 2 0% 0:2
52. Janusz Sikora
(UKS Ikar Mierzęcice)
2 0 2 0% 0:2
53. Bartłomiej Bereska
(UKS Ikar Mierzęcice)
2 0 2 0% 0:2
54. Jakub Skorupa
(MKS Skarbek III Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:2
55. Mateusz Matejczyk
(MKS Skarbek III Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:2
56. Michał Wilczyński
(UKS Ikar Mierzęcice)
2 0 2 0% 0:2
57. Tomasz Zajko
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
2 0 2 0% 0:2
58. Jakub Wowro
(KTS II Lędziny)
2 0 2 0% 0:2
59. Paweł Jonik
(KS Unia Kalety)
2 0 2 0% 0:2
60. Marian Brunner
(KS Unia Kalety)
4 0 4 0% 0:4
61. Franciszek Cesarz
(UKS Energia Siewierz)
4 0 4 0% 0:4
62. Szymon Gruca
(AZS Uniwersytetu Śl. Katowice)
5 0 5 0% 0:5
63. Arkadiusz Dziub
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
10 0 10 0% 0:10