Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 9 16 61:29
2. MOSIR Łaziska Górne 9 14 62:28
3. KS Bojanów 9 14 57:33
4. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 11 53:37
5. LKS Rój Żory 9 8 44:46
6. KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 9 7 41:49
7. LKS Wilki Wilcza 9 7 41:49
8. GKS Gwarek Ornontowice 9 7 33:57
9. GUKS Lider Gaszowice 9 6 35:55
10. KS II Bojanów 9 0 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Jerzy Pełka
(UKTS Sokół II Orzesze)
18 16 2 89% 16:2
2. Dalibor Gasman
(KS Bojanów)
18 16 2 89% 16:2
3. Maciej Chorąży
(MOSIR Łaziska Górne)
16 15 1 94% 15:1
4. Piotr Wiciok
(LKS Wilki Wilcza)
15 13 2 87% 13:2
5. Rafał Ogon
(GUKS Lider Gaszowice)
16 13 3 81% 13:3
6. Mariusz Uniszewski
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
18 13 5 72% 13:5
7. Roman Kapek
(LKS Rój Żory)
18 13 5 72% 13:5
8. Grzegorz Jurowicz
(UKTS Sokół II Orzesze)
14 12 2 86% 12:2
9. Robert Olencki
(MOSIR Łaziska Górne)
17 12 5 71% 12:5
10. Piotr Grabowski
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
17 12 5 71% 12:5
11. Karel Siebert
(KS Bojanów)
18 12 6 67% 12:6
12. Andrzej Kuc
(KS Bojanów)
18 12 6 67% 12:6
13. Grzegorz Marciniec
(KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
18 12 6 67% 12:6
14. Jacek Broda
(LKS Rój Żory)
18 11 7 61% 11:7
15. Kamil Kowalski
(LKS Wilki Wilcza)
14 10 4 71% 10:4
16. Grzegorz Gierlicki
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
14 10 4 71% 10:4
17. Rafał Sasiak
(MOSIR Łaziska Górne)
14 10 4 71% 10:4
18. Michał Wąsik
(MOSIR Łaziska Górne)
15 10 5 67% 10:5
19. Piotr Przewłocki
(UKTS Sokół II Orzesze)
18 9 9 50% 9:9
20. Sebastian Mrozik
(UKTS Sokół II Orzesze)
14 8 6 57% 8:6
21. Tomasz Kubicki
(GKS Gwarek Ornontowice)
18 8 10 44% 8:10
22. Tadeusz Laska
(LKS Rój Żory)
18 8 10 44% 8:10
23. Jakub Nosiadek
(GUKS Lider Gaszowice)
18 8 10 44% 8:10
24. Bogusław Balawajder
(KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
16 7 9 44% 7:9
25. Robert Musur
(KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
16 7 9 44% 7:9
26. Adam Płaczek
(GKS Gwarek Ornontowice)
18 7 11 39% 7:11
27. Grzegorz Bulanda
(GKS Gwarek Ornontowice)
18 7 11 39% 7:11
28. Zbigniew Siódmok
(KS II Bojanów)
18 6 12 33% 6:12
29. Krzysztof Oślizło
(LKS Rój Żory)
18 6 12 33% 6:12
30. Mariusz Czernik
(KS II Bojanów)
18 6 12 33% 6:12
31. Kazimierz Rybak
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
16 5 11 31% 5:11
32. Rafał Grzenik
(GUKS Lider Gaszowice)
17 5 12 29% 5:12
33. Krzysztof Farana
(KS II Bojanów)
18 5 13 28% 5:13
34. Krzysztof Marciniec
(KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
10 4 6 40% 4:6
35. Michał Stós
(KS Bojanów)
18 4 14 22% 4:14
36. Krzysztof Knesz
(GUKS Lider Gaszowice)
3 3 0 100% 3:0
37. Piotr Małek
(LKS Wilki Wilcza)
4 3 1 75% 3:1
38. Wojciech Drwięga
(MOSIR Łaziska Górne)
7 3 4 43% 3:4
39. Andrzej Koźluk
(LKS Wilki Wilcza)
17 3 14 18% 3:14
40. Tomasz Kondziołka
(GKS Gwarek Ornontowice)
18 3 15 17% 3:15
41. Jacek Przewłocki
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 2 0 100% 2:0
42. Marta Gawliczek
(GUKS Lider Gaszowice)
16 2 14 13% 2:14
43. Jarosław Krasowski
(LKS Wilki Wilcza)
17 2 15 12% 2:15
44. Marek Tkocz
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 1 1 50% 1:1
45. Grzegorz Wichowski
(LKS Wilki Wilcza)
3 1 2 33% 1:2
46. Adam Boberek
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
3 1 2 33% 1:2
47. Michał Klejnot
(UKTS Sokół II Orzesze)
4 1 3 25% 1:3
48. Gregor Trawinski
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
4 1 3 25% 1:3
49. Grzegorz Stebel
(KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
10 1 9 10% 1:9
50. Rafał Wycisk
(KS II Bojanów)
16 1 15 6% 1:15
51. Dariusz Kubin
(KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
2 0 2 0% 0:2
52. Bogumił Pietrzak
(LKS Wilki Wilcza)
2 0 2 0% 0:2
53. Łukasz Grzenik
(GUKS Lider Gaszowice)
2 0 2 0% 0:2
54. Roland Pientka
(KS II Bojanów)
2 0 2 0% 0:2
55. Czesław Kołodziej
(MOSIR Łaziska Górne)
3 0 3 0% 0:3