Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS BLYSS Kujakowice 10 20 79:21
2. LITS Meble Anders Żywiec 10 16 76:24
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10 14 62:38
4. UKTS Sokół Orzesze 10 13 59:41
5. LKS Pogórze 10 11 58:42
6. LZS Chespa Żywocice 10 9 51:49
7. KTS II Gliwice 10 8 44:56
8. AKS Mikołów 10 7 47:53
9. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10 6 42:58
10. UKS Huragan Sosnowiec 10 6 28:72
11. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10 0 4:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Adrian Myszewski
(LITS Meble Anders Żywiec)
19 16 3 84% 48:9
2. Szymon Skop
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
20 15 5 75% 45:15
3. Michał Galas
(LZS BLYSS Kujakowice)
19 14 5 74% 42:15
4. Jakub Załuski
(LZS BLYSS Kujakowice)
13 13 0 100% 39:0
5. Waldemar Pal
(LITS Meble Anders Żywiec)
17 13 4 76% 39:12
6. Mateusz Misiak
(AKS Mikołów)
20 13 7 65% 39:21
7. Jacek Przewłocki
(UKTS Sokół Orzesze)
20 13 7 65% 39:21
8. Piotr Ostachowski
(KTS II Gliwice)
18 12 6 67% 36:18
9. Krzysztof Pawłowski
(LKS Pogórze)
18 11 7 61% 33:21
10. Kamil Durak
(LKS Pogórze)
20 11 9 55% 33:27
11. Marek Bartusik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
18 16 2 89% 32:4
12. Dawid Dytko
(LKS Pogórze)
20 15 5 75% 31:11
13. Łukasz Pietraszko
(LITS Meble Anders Żywiec)
15 14 1 93% 30:2
14. Krzysztof Czyrnia
(UKTS Sokół Orzesze)
20 15 5 75% 30:10
15. Piotr Brożek
(AKS Mikołów)
20 10 10 50% 30:30
16. Jakub Woźniak
(UKTS Sokół Orzesze)
20 10 10 50% 30:30
17. Paweł Piech
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
16 14 2 88% 28:4
18. Patryk Jędrzejak
(LZS Chespa Żywocice)
20 14 6 70% 28:12
19. Krzesimir Kleszcz
(LZS BLYSS Kujakowice)
15 13 2 87% 26:4
20. Filip Rułka
(LITS Meble Anders Żywiec)
16 12 4 75% 24:8
21. Grzegorz Libiszewski
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
18 8 10 44% 24:30
22. Adam Linek
(LZS Chespa Żywocice)
20 8 12 40% 24:36
23. Wojciech Głuszek
(LZS BLYSS Kujakowice)
15 9 6 60% 23:14
24. Michał Siwiec
(KTS II Gliwice)
16 11 5 69% 22:10
25. Ksawery Ziętara
(AKS Mikołów)
18 11 7 61% 22:14
26. Marek Płóciennik
(LZS BLYSS Kujakowice)
11 10 1 91% 21:2
27. Aleksander Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
16 7 9 44% 21:27
28. Błażej Szczepanek
(LZS Chespa Żywocice)
20 7 13 35% 21:39
29. Bartosz Sobel
(LITS Meble Anders Żywiec)
13 9 4 69% 20:8
30. Piotr Czyrnia
(UKTS Sokół Orzesze)
20 9 11 45% 18:22
31. Arkadiusz Mugowski
(KTS II Gliwice)
18 6 12 33% 18:36
32. Michał Skórski
(UKS Huragan Sosnowiec)
18 7 11 39% 17:27
33. Michał Wodniak
(LZS Chespa Żywocice)
16 8 8 50% 16:16
34. Stanisław Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
10 5 5 50% 15:15
35. Łukasz Strof
(KTS II Gliwice)
18 7 11 39% 14:22
36. Kamil Smołka
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
15 5 10 33% 13:23
37. Michał Mrowca
(LKS Pogórze)
17 6 11 35% 12:22
38. Bartosz Pustołka
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
17 6 11 35% 12:22
39. Dominik Idaczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
20 4 16 20% 12:48
40. Jakub Papała
(AKS Mikołów)
20 5 15 25% 10:30
41. Filip Jabłoński
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
11 3 8 27% 9:24
42. Maciej Malecha
(LZS BLYSS Kujakowice)
7 3 4 43% 6:8
43. Andrzej Głód
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
8 3 5 38% 6:10
44. Adam Babicz
(UKS Huragan Sosnowiec)
18 3 15 17% 6:32
45. Karol Szczepanek
(LZS Chespa Żywocice)
2 1 1 50% 2:2
46. Marcin Zaremba
(LZS Chespa Żywocice)
2 1 1 50% 2:2
47. Jakub Jęsiek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 1 1 50% 2:2
48. Mikołaj Adamczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 1 1 50% 2:2
49. Mateusz Matejczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 1 1 50% 2:2
50. Sebastian Szostok
(LKS Pogórze)
5 1 4 20% 2:8
51. Piotr Banach
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
6 1 5 17% 2:10
52. Mikołaj Mirek
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
15 1 14 7% 2:35
53. Igor Szymański
(UKS Huragan Sosnowiec)
2 0 2 0% 0:4
54. Roman Wiża
(KTS II Gliwice)
2 0 2 0% 0:4
55. Dariusz Herszkiewicz
(UKS Huragan Sosnowiec)
2 0 2 0% 0:4
56. Jacek Migas
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
2 0 2 0% 0:4
57. Łukasz Pięciak
(AKS Mikołów)
2 0 2 0% 0:4
58. Szymon Kot
(UKS Huragan Sosnowiec)
2 0 2 0% 0:4
59. Adrian Pietrzak
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
4 0 4 0% 0:8
60. Maciej Ciosmak
(UKS Huragan Sosnowiec)
4 0 4 0% 0:8
61. Sebastian Juzek
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
5 0 5 0% 0:11
62. Piotr Mirek
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
6 0 6 0% 0:12
63. Mateusz Lekstan
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
14 0 14 0% 0:30
64. Michał Lekstan
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
14 0 14 0% 0:42
65. Dawid Migas
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
17 0 17 0% 0:51