Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Mateusz Kalinowski
(KS Mysław)
19 16 3 84% 48:9
2. Adrian Eliasz
(KS Naprzód Borucin)
20 15 5 75% 45:15
3. Mateusz Lasota
(MUKS Jedynka Pszów)
20 15 5 75% 45:15
4. Marek Kowol
(MUKS Jedynka Pszów)
20 14 6 70% 42:18
5. Adam Ramenda
(MKS Czechowice-Dziedzice)
20 13 7 65% 39:21
6. Szymon Twardowski
(KS Mysław)
19 13 6 68% 38:18
7. Błażej Cioch
(MKS Czechowice-Dziedzice)
20 18 2 90% 36:4
8. Artur Szołtysek
(KTS Lew Głubczyce)
19 12 7 63% 36:21
9. Mirosław Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
20 12 8 60% 36:24
10. Michał Łysakowski
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
20 11 9 55% 33:27
11. Mariusz Zwoliński
(KTS Lew Głubczyce)
20 16 4 80% 32:8
12. Bartosz Kwodawski
(KTS III Gliwice)
18 10 8 56% 29:23
13. Mateusz Kempa
(MUKS Jedynka Pszów)
18 14 4 78% 28:8
14. Łukasz Borek
(MUKS Jedynka Pszów)
20 14 6 70% 28:12
15. Jakub Glanowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
20 14 6 70% 28:12
16. Przemysław Korzec
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
19 9 10 47% 27:30
17. Tadeusz Piotrowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
19 9 10 47% 27:30
18. Sebastian Jemilianowicz
(MKS Czechowice-Dziedzice)
20 9 11 45% 27:33
19. Dawid Grabski
(MKS Czechowice-Dziedzice)
20 13 7 65% 26:14
20. Jan Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
20 12 8 60% 25:17
21. Szymon Radło
(KTS III Gliwice)
20 9 11 45% 25:31
22. Krzysztof Gumiński
(KTS III Gliwice)
17 12 5 71% 24:10
23. Patryk Mrozek
(KS Naprzód Borucin)
20 12 8 60% 24:16
24. Robert Szymik
(KTS Lew Głubczyce)
20 12 8 60% 24:16
25. Mateusz Trela
(KS Viret CMC Zawiercie)
17 8 9 47% 24:27
26. Dariusz Steuer
(KTS III Gliwice)
17 11 6 65% 22:12
27. Piotr Gerlic
(LZS Odra Kąty Opolskie)
16 7 9 44% 21:27
28. Leszek Prudel
(KTS Lew Głubczyce)
19 7 12 37% 21:36
29. Piotr Struś
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
20 7 13 35% 21:39
30. Michał Minda
(KS Viret CMC Zawiercie)
20 9 11 45% 20:22
31. Jarosław Rolak
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
20 9 11 45% 18:22
32. Jacek Stokłosa
(LUKS Węgierska Górka)
20 6 14 30% 18:42
33. Oliwier Gwizdon
(KS Mysław)
18 8 10 44% 17:21
34. Sebastian Bąk
(LZS Odra Kąty Opolskie)
20 8 12 40% 16:24
35. Kamil Czapla
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
16 5 11 31% 15:33
36. Robert Abramowicz
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
18 7 11 39% 14:26
37. Miłosz Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
20 7 13 35% 14:26
38. Jarosław Tomicki
(KTS III Gliwice)
4 4 0 100% 12:0
39. Tomasz Lojtek
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
14 6 8 43% 12:16
40. Jakub Tomiczek
(LUKS Węgierska Górka)
18 5 13 28% 10:26
41. Kamil Bajer
(KS Mysław)
7 4 3 57% 8:7
42. Krzysztof Kondziela
(LZS Odra Kąty Opolskie)
18 3 15 17% 7:33
43. Grzegorz Felkel
(KTS III Gliwice)
2 2 0 100% 6:0
44. Jakub Masłowski
(KTS III Gliwice)
2 2 0 100% 6:0
45. Dawid Jędrysik
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
12 3 9 25% 6:18
46. Piotr Staniszewski
(LZS Odra Kąty Opolskie)
20 2 18 10% 6:54
47. Tomasz Wrześniak
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
5 1 4 20% 3:8
48. Bogusław Madej
(LUKS Węgierska Górka)
15 1 14 7% 3:42
49. Marcin Lasota
(MUKS Jedynka Pszów)
2 1 1 50% 2:2
50. Tomasz Wojtaszczyk
(KS Viret CMC Zawiercie)
2 1 1 50% 2:2
51. Paweł Adamus
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
2 1 1 50% 2:2
52. Mieczysław Suchy
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
2 1 1 50% 2:2
53. Karol Broszkiewicz
(KS Mysław)
1 0 1 0% 0:2
54. Wojciech Wojtaszczyk
(KS Viret CMC Zawiercie)
1 0 1 0% 0:3
55. Adrian Pańczyk
(KS Viret CMC Zawiercie)
1 0 1 0% 0:3
56. Damian Kowalski
(KS Mysław)
2 0 2 0% 0:4
57. Adam Kardyś
(LZS Odra Kąty Opolskie)
2 0 2 0% 0:4
58. Mateusz Burkacki
(KS Mysław)
3 0 3 0% 0:6
59. Grzegorz Sawicki
(KTS Lew Głubczyce)
2 0 2 0% 0:6
60. Robert Maczurek
(LZS Odra Kąty Opolskie)
4 0 4 0% 0:8
61. Mirosław Lewczuk
(LUKS Węgierska Górka)
7 0 7 0% 0:17
62. Jurij Fomin
(KS Mysław)
11 0 11 0% 0:22
63. Juliusz Gulba
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
12 0 12 0% 0:24