Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Sebastian Krupa
(UKS Chorzów)
39 37 2 95% 37:2
2. Paweł Gąsiorski
(ALTS Poczesna)
39 36 3 92% 36:3
3. Łukasz Strof
(KTS Gliwice )
39 35 4 90% 35:4
4. Marcin Krause
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
39 30 9 77% 30:9
5. Andrzej Wnęk
(ALTS Poczesna)
39 29 10 74% 29:10
6. Marian Lebek
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
39 28 11 72% 28:11
7. Roman Wiża
(KTS Gliwice )
35 27 8 77% 27:8
8. Mariusz Adamus
(ALTS Poczesna)
35 26 9 74% 26:9
9. Robert Kostępski
(UKS Wolej Ruda Śląska)
39 23 16 59% 23:16
10. Rafał Wójcik
(UKS Chorzów)
37 22 15 59% 22:15
11. Marek Szafarczyk
(LKS Strażak Mikołów)
27 21 6 78% 21:6
12. Piotr Fafiński
(Schodbud Mysłowice)
35 20 15 57% 20:15
13. Robert Klafczyński
(LKS Strażak Mikołów)
24 19 5 79% 19:5
14. Adam Noparlik
(UKS Chorzów)
32 19 13 59% 19:13
15. Piotr Zemła
(KTS Gliwice )
17 17 0 100% 17:0
16. Laurent Tomecki
(UKS II Chorzów)
32 16 16 50% 16:16
17. Ryszard Maraszkiewicz
(UKS Wolej Ruda Śląska)
36 16 20 44% 16:20
18. Dariusz Ścigany
(UKS III Chorzów)
39 15 24 38% 15:24
19. Andrzej Adamczyk
(LKS Strażak Mikołów)
30 14 16 47% 14:16
20. Jacek Słomiany
(UKS II Chorzów)
27 13 14 48% 13:14
21. Zbigniew Olszyna
(UKS Wolej Ruda Śląska)
36 13 23 36% 13:23
22. Krzysztof Schaniel
(UKS II Chorzów)
29 12 17 41% 12:17
23. Zbigniew Rodek
(UKS Huragan Sosnowiec)
33 12 21 36% 12:21
24. Marian Richta
(UKS III Chorzów)
33 8 25 24% 8:25
25. Piotr Boryszko
(UKS Huragan Sosnowiec)
36 8 28 22% 8:28
26. Rafał Opozda
(KTS Gliwice )
12 7 5 58% 7:5
27. Grzegorz Ptaszek
(Schodbud Mysłowice)
36 7 29 19% 7:29
28. Krzysztof Piwowarski
(KTS Gliwice )
7 6 1 86% 6:1
29. Mariusz Cyrta
(UKS Chorzów)
9 6 3 67% 6:3
30. Bogusław Król
(UKS III Chorzów)
18 6 12 33% 6:12
31. Wacław Suchecki
(KTS Gliwice )
6 5 1 83% 5:1
32. Paweł Wons
(Schodbud Mysłowice)
12 5 7 42% 5:7
33. Paweł Żołądek
(UKS II Chorzów)
20 5 15 25% 5:15
34. Krzysztof Zięty
(Schodbud Mysłowice)
21 5 16 24% 5:16
35. Mirosław Katolik
(UKS Huragan Sosnowiec)
39 5 34 13% 5:34
36. Mirosław Kapica
(LKS Strażak Mikołów)
3 3 0 100% 3:0
37. Paweł Stefanów
(KTS Gliwice )
1 1 0 100% 1:0
38. Robert Wielgosz
(ALTS Poczesna)
1 1 0 100% 1:0
39. Leszek Piotrowski
(ALTS Poczesna)
3 1 2 33% 1:2
40. Roman Termin
(LKS Strażak Mikołów)
3 1 2 33% 1:2
41. Artur Gwizdon
(Schodbud Mysłowice)
5 1 4 20% 1:4
42. Marian Budziński
(LKS Strażak Mikołów)
6 1 5 17% 1:5
43. Henryk Różalski
(Schodbud Mysłowice)
8 1 7 13% 1:7
44. Adam Cypek
(UKS II Chorzów)
9 1 8 11% 1:8
45. Janusz Król
(UKS III Chorzów)
18 1 17 6% 1:17
46. Arkadiusz Kot
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 0 3 0% 0:3
47. Michał Wolny
(UKS Wolej Ruda Śląska)
3 0 3 0% 0:3
48. Stefan Miszka
(UKS Wolej Ruda Śląska)
3 0 3 0% 0:3
49. Tadeusz Lechowski
(LKS Strażak Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
50. Grzegorz Rendak
(LKS Strażak Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
51. Piotr Ludwichowski
(LKS Strażak Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
52. Janusz Kowalski
(LKS Strażak Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
53. Eugeniusz Migdał
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 0 3 0% 0:3
54. Tadeusz Siwicki
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
6 0 6 0% 0:6
55. Julian Staroń
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
6 0 6 0% 0:6
56. Marcin Grzegorczyk
(LKS Strażak Mikołów)
6 0 6 0% 0:6
57. Henryk Szczyrba
(LKS Strażak Mikołów)
6 0 6 0% 0:6
58. Adam Ruszkiewicz
(UKS III Chorzów)
9 0 9 0% 0:9
59. Edward Wojciechowski
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
27 0 27 0% 0:27