Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Terenowa
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KŚ AZS Politechnika II Gliwice 12 22 106:14
2. UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 12 18 70:50
3. LKS Strażak III Mikołów 12 15 63:57
4. LKS Wilki II Wilcza 12 14 68:52
5. LKS Naprzód II Świbie 12 8 49:71
6. STS II Żernica 12 4 35:85
7. ULKS Ruch II Pniów 12 3 29:91

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Mieczysław Jeweczko
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
20 20 0 100% 20:0
2. Zbigniew Wiża
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
24 18 6 75% 18:6
3. Sławomir Stefaniak
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
18 17 1 94% 17:1
4. Dariusz Zydek
(LKS Wilki II Wilcza)
24 16 8 67% 16:8
5. Wojciech Waldowski
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
15 15 0 100% 15:0
6. Piotr Kożuszek
(LKS Naprzód II Świbie)
24 13 11 54% 13:11
7. Aneta Kula
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
14 12 2 86% 12:2
8. Michał Langer
(STS II Żernica)
18 12 6 67% 12:6
9. Marcin Rygol
(LKS Naprzód II Świbie)
20 12 8 60% 12:8
10. Łukasz Noglik
(LKS Strażak III Mikołów)
24 12 12 50% 12:12
11. Jan Ciepiał
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
11 11 0 100% 11:0
12. Leszek Lolo
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
13 11 2 85% 11:2
13. Marcin Kuchta
(LKS Strażak III Mikołów)
14 11 3 79% 11:3
14. Wojciech Rybiński
(ULKS Ruch II Pniów)
18 11 7 61% 11:7
15. Krzysztof Piontek
(LKS Wilki II Wilcza)
20 10 10 50% 10:10
16. Rafał Adach
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
10 9 1 90% 9:1
17. Agata Kucharczyk
(LKS Strażak III Mikołów)
13 9 4 69% 9:4
18. Tadeusz Lechowski
(LKS Strażak III Mikołów)
14 9 5 64% 9:5
19. Sebastian Wiatrek
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
16 9 7 56% 9:7
20. Julian Staroń
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
18 9 9 50% 9:9
21. Marcin Drozdowski
(LKS Wilki II Wilcza)
14 8 6 57% 8:6
22. Mariusz Kotyrba
(LKS Naprzód II Świbie)
18 8 10 44% 8:10
23. Dawid Ogaza
(LKS Wilki II Wilcza)
11 7 4 64% 7:4
24. Aleksander Szczygieł
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
16 7 9 44% 7:9
25. Mariusz Pietrzyk
(ULKS Ruch II Pniów)
20 7 13 35% 7:13
26. Ryszard Kaczmarek
(LKS Strażak III Mikołów)
22 7 15 32% 7:15
27. Patryk Plaskaty
(STS II Żernica)
10 6 4 60% 6:4
28. Bogumił Pietrzak
(LKS Wilki II Wilcza)
11 6 5 55% 6:5
29. Dariusz Królikowski
(LKS Wilki II Wilcza)
11 5 6 45% 5:6
30. Piotr Rokita
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
12 5 7 42% 5:7
31. Paweł Oleszowski
(STS II Żernica)
8 4 4 50% 4:4
32. Paweł Dubec
(STS II Żernica)
4 3 1 75% 3:1
33. Jacek Jendrysik
(LKS Naprzód II Świbie)
8 3 5 38% 3:5
34. Maciej Urbaś
(LKS Strażak III Mikołów)
6 2 4 33% 2:4
35. Mateusz Kalka
(LKS Naprzód II Świbie)
8 2 6 25% 2:6
36. Maciej Jeleń
(ULKS Ruch II Pniów)
11 2 9 18% 2:9
37. Krzysztof Wojciechowski
(STS II Żernica)
13 2 11 15% 2:11
38. Szymon Cichorczyk
(ULKS Ruch II Pniów)
16 2 14 13% 2:14
39. Robert Stasiak
(ULKS Ruch II Pniów)
2 1 1 50% 1:1
40. Artur Dudek
(LKS Naprzód II Świbie)
8 1 7 13% 1:7
41. Marek Szulc
(STS II Żernica)
14 1 13 7% 1:13
42. Marek Kapek
(STS II Żernica)
19 1 18 5% 1:18
43. Michał Durda
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
1 0 1 0% 0:1
44. Marek Cebula
(ULKS Ruch II Pniów)
1 0 1 0% 0:1
45. Piotr Biskup
(LKS Wilki II Wilcza)
1 0 1 0% 0:1
46. Agnieszka Kucharczyk
(LKS Strażak III Mikołów)
1 0 1 0% 0:1
47. Marek Sajdak
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
2 0 2 0% 0:2
48. Marcin Sławiński
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
2 0 2 0% 0:2
49. Tomasz Tabacki
(LKS Strażak III Mikołów)
2 0 2 0% 0:2
50. Miłosz Karwot
(STS II Żernica)
2 0 2 0% 0:2
51. Dominik Dudek
(LKS Naprzód II Świbie)
2 0 2 0% 0:2
52. Janusz Wymysło
(LKS Wilki II Wilcza)
2 0 2 0% 0:2
53. Grzegorz Mrzyk
(LKS Wilki II Wilcza)
2 0 2 0% 0:2
54. Michał Gralla
(ULKS Ruch II Pniów)
3 0 3 0% 0:3
55. Łukasz Palka
(ULKS Ruch II Pniów)
4 0 4 0% 0:4
56. Artur Cebula
(ULKS Ruch II Pniów)
4 0 4 0% 0:4
57. Denis Poczęty
(STS II Żernica)
8 0 8 0% 0:8
58. Marcin Knopp
(LKS Naprzód II Świbie)
8 0 8 0% 0:8
59. Grzegorz Kulik
(ULKS Ruch II Pniów)
9 0 9 0% 0:9