Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. IV)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Krzysztof Pęciak
(MCKS Czeladź)
36 35 1 97% 35:1
2. Arkadiusz Wyparło
(MCKS Czeladź)
36 32 4 89% 32:4
3. Michał Kumor
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
32 30 2 94% 30:2
4. Andrzej Skotnicki
(MCKS Czeladź)
33 27 6 82% 27:6
5. Sebastian Cieślik
(LKS Tęcza Zendek)
35 27 8 77% 27:8
6. Edward Kowal
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
29 26 3 90% 26:3
7. Zbigniew Gruszka
(MCKS Czeladź)
34 26 8 76% 26:8
8. Tomasz Nieszporek
(LKS Tęcza Zendek)
33 24 9 73% 24:9
9. Michał Dzięgiel
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
28 22 6 79% 22:6
10. Sylwester Januszko
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
29 21 8 72% 21:8
11. Dominik Soliło
(LKS Tęcza II Zendek)
35 21 14 60% 21:14
12. Wojciech Wojtaszczyk
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
30 20 10 67% 20:10
13. Damian Cesarz
(PKS Waluś Konopiska)
36 20 16 56% 20:16
14. Miłosz Cesarz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
20 19 1 95% 19:1
15. Adrian Pańczyk
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
24 19 5 79% 19:5
16. Paweł Podlewski
(PKS Waluś Konopiska)
30 19 11 63% 19:11
17. Tomasz Wojtaszczyk
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
21 18 3 86% 18:3
18. Marian Melczyk
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
22 18 4 82% 18:4
19. Arkadiusz Dziub
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
29 17 12 59% 17:12
20. Janusz Sikora
(LKS Tęcza Zendek)
30 17 13 57% 17:13
21. Sławomir Duch
(LKS Tęcza Zendek)
20 16 4 80% 16:4
22. Oskar Cesarz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
34 15 19 44% 15:19
23. Krzysztof Kozieł
(UKS Ikar II Mierzęcice)
30 14 16 47% 14:16
24. Bogdan Kamiński
(PKS Waluś Konopiska)
32 14 18 44% 14:18
25. Sławomir Szydło
(LKS Tęcza II Zendek)
36 13 23 36% 13:23
26. Grzegorz Koch
(KTS II Lędziny)
23 11 12 48% 11:12
27. Karol Michalski
(UKS Ikar II Mierzęcice)
25 11 14 44% 11:14
28. Jakub Skorupa
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
30 11 19 37% 11:19
29. Zdzisław Milewski
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
18 10 8 56% 10:8
30. Franciszek Łysak
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
18 10 8 56% 10:8
31. Mateusz Lekstan
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
36 10 26 28% 10:26
32. Henryk Budzyński
(KTS II Lędziny)
10 9 1 90% 9:1
33. Dawid Migas
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
35 9 26 26% 9:26
34. Marcin Biały
(LKS Tęcza II Zendek)
36 9 27 25% 9:27
35. Grzegorz Gregarek
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
8 8 0 100% 8:0
36. Grzegorz Czornik
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
20 8 12 40% 8:12
37. Arkadiusz Szymański
(LKS Tęcza II Zendek)
26 8 18 31% 8:18
38. Magdalena Czaja
(KTS II Lędziny)
8 7 1 88% 7:1
39. Michał Lekstan
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
27 7 20 26% 7:20
40. Łukasz Pyda
(PKS Waluś Konopiska)
30 7 23 23% 7:23
41. Mateusz Morawiec
(LKS Tęcza Zendek)
21 6 15 29% 6:15
42. Mikołaj Mirek
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
32 6 26 19% 6:26
43. Rafał Michalak
(PKS Waluś Konopiska)
14 5 9 36% 5:9
44. Aleksander Kuś
(KTS II Lędziny)
10 4 6 40% 4:6
45. Tadeusz Kufel
(KTS II Lędziny)
12 4 8 33% 4:8
46. Dawid Waliczek
(KTS II Lędziny)
14 4 10 29% 4:10
47. Sławomir Grzeszczyk
(MCKS Czeladź)
5 3 2 60% 3:2
48. Maksymilian Buła
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
6 3 3 50% 3:3
49. Jakub Wowro
(KTS II Lędziny)
8 3 5 38% 3:5
50. Karol Koziński
(KTS II Lędziny)
22 3 19 14% 3:19
51. Adrian Fabiś
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
2 2 0 100% 2:0
52. Iwo Zowada
(UKS Ikar II Mierzęcice)
12 2 10 17% 2:10
53. Piotr Mirek
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
12 2 10 17% 2:10
54. Bartłomiej Bereska
(UKS Ikar II Mierzęcice)
19 2 17 11% 2:17
55. Jakub Machnik
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
2 1 1 50% 1:1
56. Kamil Mika
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
2 1 1 50% 1:1
57. Maciej Kaczorek
(LKS Tęcza II Zendek)
3 1 2 33% 1:2
58. Oliwier Cesarz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
8 1 7 13% 1:7
59. Tomasz Lutostański
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
10 1 9 10% 1:9
60. Tomasz Tyrała
(UKS Ikar II Mierzęcice)
22 1 21 5% 1:21
61. Wojciech Potempa
(LKS Tęcza II Zendek)
1 0 1 0% 0:1
62. Mateusz Manzel
(KTS II Lędziny)
2 0 2 0% 0:2
63. Michał Bacik
(UKS Ikar II Mierzęcice)
2 0 2 0% 0:2
64. Bartosz Dyszy
(UKS Ikar II Mierzęcice)
2 0 2 0% 0:2
65. Klaudia Urbanowicz
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
2 0 2 0% 0:2
66. Kacper Kowalczyk
(PKS Waluś Konopiska)
2 0 2 0% 0:2
67. Patryk Wyszyński
(LKS Tęcza Zendek)
5 0 5 0% 0:5
68. Eryk Mrozek
(KTS II Lędziny)
6 0 6 0% 0:6
69. Adam Soliło
(LKS Tęcza II Zendek)
7 0 7 0% 0:7
70. Amadeusz Cesarz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
10 0 10 0% 0:10
71. Maciej Toś
(KTS II Lędziny)
14 0 14 0% 0:14
72. Bartłomiej Koch
(KTS II Lędziny)
15 0 15 0% 0:15
73. Maciej Rzeszutek
(UKS Ikar II Mierzęcice)
16 0 16 0% 0:16
74. Oskar Kaziród
(UKS Ikar II Mierzęcice)
16 0 16 0% 0:16