Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 7 14 67:3
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 8 13 51:29
3. LKS Orzeł Kozy 7 11 44:26
4. KS Bojanów 7 10 46:24
5. UKTS Sokół II Orzesze 7 10 44:26
6. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 7 9 41:29
7. KTS Lędziny 7 8 42:28
8. LITS Meble Anders II Żywiec 7 8 36:34
9. ULKTS Pszczyna 8 8 39:41
10. MKS II Czechowice Dziedzice 7 7 38:32
11. KS Ogniwo Rogoźna Żory 7 7 33:37
12. KRS TKKF Relaks Wodzisław 7 2 20:50
13. Fundacja Talent Cieszyn 7 2 17:53
14. PKS Olimpijczyk Gilowice 7 2 17:53
15. LKS Rój Żory 7 2 13:57
16. AKS II Mikołów 7 1 22:48

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Filip Jabłoński
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
14 14 0 100% 42:0
2. Jacek Stokłosa
(LUKS Węgierska Górka)
13 13 0 100% 39:0
3. Adam Szczęsnowicz
(KTS Lędziny)
14 13 1 93% 39:3
4. Dalibor Gasman
(KS Bojanów)
14 12 2 86% 36:6
5. Jerzy Ihas
(LKS Orzeł Kozy)
14 11 3 79% 33:9
6. Jakub Tomiczek
(LUKS Węgierska Górka)
14 13 1 93% 31:3
7. Sebastian Mrozik
(UKTS Sokół II Orzesze)
12 10 2 83% 30:6
8. Grzegorz Jurowicz
(UKTS Sokół II Orzesze)
14 10 4 71% 30:12
9. Dawid Dytko
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
14 14 0 100% 28:0
10. Janusz Friebe
(ULKTS Pszczyna)
14 9 5 64% 27:15
11. Jan Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
9 8 1 89% 24:3
12. Dariusz Walarus
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
14 12 2 86% 24:4
13. Patryk Mrozek
(KS Bojanów)
10 9 1 90% 23:3
14. Piotr Szczęsnowicz
(KTS Lędziny)
12 9 3 75% 23:7
15. Janusz Ihas
(LKS Orzeł Kozy)
10 7 3 70% 21:9
16. Filip Rułka
(LITS Meble Anders II Żywiec)
14 8 6 57% 21:17
17. Sebastian Juzek
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
14 7 7 50% 21:21
18. Bogusław Madej
(LUKS Węgierska Górka)
10 10 0 100% 20:0
19. Waldemar Pal
(LITS Meble Anders II Żywiec)
6 6 0 100% 18:0
20. Andrzej Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
10 9 1 90% 18:2
21. Jarosław Badura
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
14 7 7 50% 18:18
22. Krzysztof Lewczak
(ULKTS Pszczyna)
13 6 7 46% 18:21
23. Grzegorz Libiszewski
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
14 6 8 43% 18:24
24. Rafał Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
14 6 8 43% 18:24
25. Kornel Kralczyński
(LKS Orzeł Kozy)
13 8 5 62% 16:10
26. Paweł Polok
(MKS II Czechowice Dziedzice)
12 8 4 67% 16:12
27. Bartłomiej Mielcarz
(AKS II Mikołów)
14 7 7 50% 16:16
28. Krzysztof Ramenda
(MKS II Czechowice Dziedzice)
9 5 4 56% 15:12
29. Adam Roszkowski
(LKS Orzeł Kozy)
13 7 6 54% 15:15
30. Robert Olencki
(KTS Lędziny)
12 5 7 42% 15:21
31. Mariusz Uniszewski
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
12 5 7 42% 15:21
32. Witold Nowakowski
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
14 5 9 36% 15:27
33. Jerzy Pełka
(UKTS Sokół II Orzesze)
11 7 4 64% 14:8
34. Andrzej Kuc
(KS Bojanów)
11 7 4 64% 14:10
35. Dominik Pniaczek
(LITS Meble Anders II Żywiec)
6 5 1 83% 13:3
36. Piotr Puda
(MKS II Czechowice Dziedzice)
12 5 7 42% 13:20
37. Witold Buczyński
(KS Bojanów)
6 4 2 67% 12:6
38. Kazimierz Rybak
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
10 6 4 60% 12:8
39. Artur Wyrzykowski
(ULKTS Pszczyna)
12 6 6 50% 12:12
40. Zbigniew Siódmok
(KS Bojanów)
13 6 7 46% 12:14
41. Piotr Banach
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
13 6 7 46% 12:14
42. Kamil Kurek
(Fundacja Talent Cieszyn)
14 6 8 43% 12:16
43. Robert Musur
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
14 6 8 43% 12:16
44. Łukasz Kochańczyk
(AKS II Mikołów)
12 4 8 33% 12:24
45. Tadeusz Laska
(LKS Rój Żory)
14 4 10 29% 12:30
46. Marcin Massalski
(Fundacja Talent Cieszyn)
14 4 10 29% 12:30
47. Wojciech Roj
(MKS II Czechowice Dziedzice)
10 5 5 50% 11:10
48. Michał Wąsik
(KTS Lędziny)
6 4 2 67% 10:4
49. Zbigniew Suchodolski
(ULKTS Pszczyna)
9 5 4 56% 10:8
50. Grzegorz Stebel
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
13 5 8 38% 10:16
51. Michał Krutak
(LITS Meble Anders II Żywiec)
10 4 6 40% 9:13
52. Bartłomiej Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
12 3 9 25% 9:27
53. Roman Kapek
(LKS Rój Żory)
14 3 11 21% 9:33
54. Grzegorz Marciniec
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
14 3 11 21% 9:33
55. Bogusław Balawajder
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
14 3 11 21% 9:33
56. Zbigniew Mrozik
(UKTS Sokół II Orzesze)
8 4 4 50% 8:8
57. Dariusz Kubin
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
8 4 4 50% 8:8
58. Rafał Gryga
(MKS II Czechowice Dziedzice)
9 4 5 44% 8:11
59. Artur Bomba
(AKS II Mikołów)
11 4 7 36% 8:14
60. Dominik Kufel
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 2 0 100% 6:0
61. Mateusz Kowalczyk
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
4 3 1 75% 6:2
62. Marcin Smakowski
(UKTS Sokół II Orzesze)
4 3 1 75% 6:2
63. Krzysztof Mirek
(LKS Orzeł Kozy)
5 3 2 60% 6:4
64. Paweł Wróbel
(MKS II Czechowice Dziedzice)
4 2 2 50% 6:6
65. Adam Boberek
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
8 3 5 38% 6:10
66. Filip Kozubek
(Fundacja Talent Cieszyn)
14 3 11 21% 6:22
67. Łukasz Pięciak
(AKS II Mikołów)
2 2 0 100% 4:0
68. Henryk Budzyński
(KTS Lędziny)
4 2 2 50% 4:4
69. Jacek Broda
(LKS Rój Żory)
8 2 6 25% 4:12
70. Paweł Suchodolski
(ULKTS Pszczyna)
8 2 6 25% 4:13
71. Wojciech Kobza
(LITS Meble Anders II Żywiec)
8 2 6 25% 4:16
72. Wojciech Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
14 2 12 14% 4:24
73. Adam Piątek
(UKTS Sokół II Orzesze)
5 1 4 20% 3:9
74. Bartosz Sobel
(LITS Meble Anders II Żywiec)
6 1 5 17% 3:13
75. Grzegorz Gierlicki
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
8 1 7 13% 3:21
76. Rafał Komandzik
(AKS II Mikołów)
12 1 11 8% 3:33
77. Patryk Rucki
(Fundacja Talent Cieszyn)
14 1 13 7% 3:39
78. Michał Stós
(KS Bojanów)
2 1 1 50% 2:2
79. Damian Porembski
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
2 1 1 50% 2:2
80. Piotr Czyrnia
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 1 1 50% 2:2
81. Piotr Kolonko
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
4 1 3 25% 2:8
82. Ireneusz Gawałkiewicz
(LKS Rój Żory)
6 1 5 17% 2:12
83. Krzysztof Oślizło
(LKS Rój Żory)
14 1 13 7% 2:28
84. Grzegorz Pieronek
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 0 1 0% 0:2
85. Zdzisław Dziendziel
(LKS Orzeł Kozy)
1 0 1 0% 0:2
86. Jakub Skrzypczyk
(AKS II Mikołów)
1 0 1 0% 0:2
87. Hubert Ziętara
(AKS II Mikołów)
1 0 1 0% 0:2
88. Krzysztof Godoś
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
1 0 1 0% 0:2
89. Grzegorz Koch
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:4
90. Witold Duc
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
2 0 2 0% 0:4
91. Aleksander Kuś
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:6
92. Adam Gajewski
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 0 3 0% 0:6
93. Weronika Lewandowska
(AKS II Mikołów)
3 0 3 0% 0:6
94. Tadeusz Kufel
(KTS Lędziny)
4 0 4 0% 0:8
95. Grzegorz Kanik
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
4 0 4 0% 0:8
96. Jerzy Wrzód
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
5 0 5 0% 0:10
97. Marian Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
6 0 6 0% 0:12