Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 9 18 81:9
2. LKS Orzeł Kozy 9 15 60:30
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 10 15 63:37
4. KTS Lędziny 9 12 57:33
5. UKTS Sokół II Orzesze 8 12 52:28
6. KS Bojanów 9 12 54:36
7. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 9 11 52:38
8. LITS Meble Anders II Żywiec 9 11 49:41
9. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 10 46:44
10. ULKTS Pszczyna 10 9 47:53
11. MKS II Czechowice Dziedzice 8 8 43:37
12. AKS II Mikołów 9 3 32:58
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 9 2 26:64
14. Fundacja Talent Cieszyn 9 2 21:69
15. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 2 20:70
16. LKS Rój Żory 9 2 17:73
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Adam Szczęsnowicz
(KTS Lędziny)
18 17 1 94% 51:3
2. Filip Jabłoński
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
18 17 1 94% 51:3
3. Dalibor Gasman
(KS Bojanów)
18 16 2 89% 48:6
4. Jacek Stokłosa
(LUKS Węgierska Górka)
17 15 2 88% 45:6
5. Jerzy Ihas
(LKS Orzeł Kozy)
18 14 4 78% 42:12
6. Dawid Dytko
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
18 18 0 100% 38:0
7. Jakub Tomiczek
(LUKS Węgierska Górka)
17 16 1 94% 38:3
8. Jan Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
13 12 1 92% 36:3
9. Sebastian Mrozik
(UKTS Sokół II Orzesze)
14 12 2 86% 36:6
10. Dariusz Walarus
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
18 15 3 83% 31:7
11. Janusz Ihas
(LKS Orzeł Kozy)
14 10 4 71% 30:12
12. Grzegorz Jurowicz
(UKTS Sokół II Orzesze)
14 10 4 71% 30:12
13. Filip Rułka
(LITS Meble Anders II Żywiec)
18 11 7 61% 30:20
14. Janusz Friebe
(ULKTS Pszczyna)
18 10 8 56% 30:24
15. Krzysztof Lewczak
(ULKTS Pszczyna)
17 9 8 53% 27:24
16. Sebastian Juzek
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
18 9 9 50% 27:27
17. Jarosław Badura
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
18 10 8 56% 26:20
18. Piotr Szczęsnowicz
(KTS Lędziny)
14 10 4 71% 25:9
19. Mariusz Uniszewski
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
16 8 8 50% 24:24
20. Grzegorz Libiszewski
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
18 8 10 44% 24:30
21. Patryk Mrozek
(KS Bojanów)
10 9 1 90% 23:3
22. Adam Roszkowski
(LKS Orzeł Kozy)
17 11 6 65% 23:15
23. Bogusław Madej
(LUKS Węgierska Górka)
14 11 3 79% 22:8
24. Bartłomiej Mielcarz
(AKS II Mikołów)
18 9 9 50% 21:21
25. Kornel Kralczyński
(LKS Orzeł Kozy)
16 10 6 63% 20:12
26. Waldemar Pal
(LITS Meble Anders II Żywiec)
6 6 0 100% 18:0
27. Andrzej Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
11 9 2 82% 18:5
28. Krzysztof Ramenda
(MKS II Czechowice Dziedzice)
11 6 5 55% 18:15
29. Piotr Banach
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
17 9 8 53% 18:16
30. Robert Olencki
(KTS Lędziny)
16 6 10 38% 18:30
31. Łukasz Kochańczyk
(AKS II Mikołów)
16 6 10 38% 18:30
32. Witold Nowakowski
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
18 6 12 33% 18:36
33. Rafał Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
18 6 12 33% 18:36
34. Jerzy Pełka
(UKTS Sokół II Orzesze)
13 8 5 62% 16:10
35. Paweł Polok
(MKS II Czechowice Dziedzice)
12 8 4 67% 16:12
36. Andrzej Kuc
(KS Bojanów)
15 8 7 53% 16:16
37. Kamil Kurek
(Fundacja Talent Cieszyn)
18 8 10 44% 16:20
38. Robert Musur
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
18 8 10 44% 16:20
39. Witold Buczyński
(KS Bojanów)
10 5 5 50% 15:15
40. Bartłomiej Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
16 5 11 31% 15:33
41. Marcin Massalski
(Fundacja Talent Cieszyn)
18 5 13 28% 15:39
42. Michał Wąsik
(KTS Lędziny)
8 6 2 75% 14:4
43. Kazimierz Rybak
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
12 7 5 58% 14:10
44. Dominik Pniaczek
(LITS Meble Anders II Żywiec)
6 5 1 83% 13:3
45. Piotr Puda
(MKS II Czechowice Dziedzice)
14 5 9 36% 13:26
46. Zbigniew Suchodolski
(ULKTS Pszczyna)
11 6 5 55% 12:10
47. Rafał Gryga
(MKS II Czechowice Dziedzice)
11 6 5 55% 12:11
48. Dariusz Kubin
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
12 6 6 50% 12:12
49. Artur Wyrzykowski
(ULKTS Pszczyna)
14 6 8 43% 12:16
50. Bartosz Sobel
(LITS Meble Anders II Żywiec)
10 4 6 40% 12:16
51. Grzegorz Stebel
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
15 6 9 40% 12:18
52. Zbigniew Siódmok
(KS Bojanów)
17 6 11 35% 12:22
53. Grzegorz Marciniec
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
17 4 13 24% 12:39
54. Tadeusz Laska
(LKS Rój Żory)
18 4 14 22% 12:42
55. Wojciech Roj
(MKS II Czechowice Dziedzice)
10 5 5 50% 11:10
56. Michał Krutak
(LITS Meble Anders II Żywiec)
14 5 9 36% 11:19
57. Mateusz Kowalczyk
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
6 5 1 83% 10:2
58. Marcin Smakowski
(UKTS Sokół II Orzesze)
6 5 1 83% 10:2
59. Artur Bomba
(AKS II Mikołów)
12 5 7 42% 10:14
60. Adam Piątek
(UKTS Sokół II Orzesze)
7 3 4 43% 9:9
61. Grzegorz Gierlicki
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
10 3 7 30% 9:21
62. Roman Kapek
(LKS Rój Żory)
18 3 15 17% 9:45
63. Bogusław Balawajder
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
18 3 15 17% 9:45
64. Henryk Budzyński
(KTS Lędziny)
6 4 2 67% 8:4
65. Łukasz Pięciak
(AKS II Mikołów)
6 4 2 67% 8:4
66. Zbigniew Mrozik
(UKTS Sokół II Orzesze)
8 4 4 50% 8:8
67. Paweł Suchodolski
(ULKTS Pszczyna)
12 4 8 33% 8:17
68. Filip Kozubek
(Fundacja Talent Cieszyn)
18 4 14 22% 8:30
69. Dominik Kufel
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 2 0 100% 6:0
70. Krzysztof Mirek
(LKS Orzeł Kozy)
5 3 2 60% 6:4
71. Paweł Wróbel
(MKS II Czechowice Dziedzice)
4 2 2 50% 6:6
72. Jacek Broda
(LKS Rój Żory)
10 3 7 30% 6:14
73. Adam Boberek
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
10 3 7 30% 6:14
74. Wojciech Kobza
(LITS Meble Anders II Żywiec)
10 3 7 30% 6:18
75. Jerzy Schreiber
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 2 0 100% 4:0
76. Ireneusz Gawałkiewicz
(LKS Rój Żory)
8 2 6 25% 4:14
77. Wojciech Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
16 2 14 13% 4:28
78. Jerzy Wrzód
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
6 1 5 17% 3:10
79. Rafał Komandzik
(AKS II Mikołów)
13 1 12 8% 3:36
80. Patryk Rucki
(Fundacja Talent Cieszyn)
16 1 15 6% 3:45
81. Michał Stós
(KS Bojanów)
2 1 1 50% 2:2
82. Zdzisław Dziendziel
(LKS Orzeł Kozy)
2 1 1 50% 2:2
83. Piotr Czyrnia
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 1 1 50% 2:2
84. Paweł Mazur
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50% 2:2
85. Mateusz Pindel
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
2 1 1 50% 2:2
86. Damian Porembski
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
4 1 3 25% 2:6
87. Aleksander Kuś
(KTS Lędziny)
4 1 3 25% 2:8
88. Piotr Kolonko
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
4 1 3 25% 2:8
89. Krzysztof Oślizło
(LKS Rój Żory)
18 1 17 6% 2:36
90. Grzegorz Pieronek
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 0 1 0% 0:2
91. Krzysztof Godoś
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
1 0 1 0% 0:2
92. Grzegorz Koch
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:4
93. Jakub Skrzypczyk
(AKS II Mikołów)
2 0 2 0% 0:4
94. Marzena Machej
(Fundacja Talent Cieszyn)
2 0 2 0% 0:4
95. Hubert Ziętara
(AKS II Mikołów)
2 0 2 0% 0:5
96. Adam Gajewski
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 0 3 0% 0:6
97. Weronika Lewandowska
(AKS II Mikołów)
3 0 3 0% 0:6
98. Tadeusz Kufel
(KTS Lędziny)
4 0 4 0% 0:8
99. Witold Duc
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
4 0 4 0% 0:8
100. Grzegorz Kanik
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
4 0 4 0% 0:8
101. Marian Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
8 0 8 0% 0:16