Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 13 26 105:25
2. LKS Wilki Wilcza 13 21 84:46
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 13 20 80:50
4. KS Bojanów 13 14 71:59
5. UKTS Sokół II Orzesze 13 14 66:64
6. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 13 10 60:70
7. LKS Rój Żory 13 10 54:76
8. JKTS Jastrzębie Zdrój 13 8 50:80
9. GKS Gwarek Ornontowice 13 6 52:78
10. STS Żernica 13 1 28:102

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Patryk Mrozek
(KS Naprzód II Borucin)
26 26 0 100% 26:0
2. Piotr Wiciok
(LKS Wilki Wilcza)
26 24 2 92% 24:2
3. Dalibor Gasman
(KS Bojanów)
25 23 2 92% 23:2
4. Piotr Grabowski
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
24 20 4 83% 20:4
5. Bogdan Piecowski
(KS Naprzód II Borucin)
25 20 5 80% 20:5
6. Grzegorz Wichowski
(LKS Wilki Wilcza)
26 20 6 77% 20:6
7. Grzegorz Jurowicz
(UKTS Sokół II Orzesze)
24 19 5 79% 19:5
8. Grzegorz Marciniec
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
26 19 7 73% 19:7
9. Mariusz Uniszewski
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
24 18 6 75% 18:6
10. Oliwier Sliwka
(KS Naprzód II Borucin)
24 18 6 75% 18:6
11. Marek Ciemienga
(KS Naprzód II Borucin)
24 18 6 75% 18:6
12. Piotr Małek
(LKS Wilki Wilcza)
22 16 6 73% 16:6
13. Jan Orszulik
(UKTS Sokół II Orzesze)
26 16 10 62% 16:10
14. Oliwier Turek
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
26 16 10 62% 16:10
15. Grzegorz Gierlicki
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
20 14 6 70% 14:6
16. Jerzy Pełka
(GKS Gwarek Ornontowice)
24 14 10 58% 14:10
17. Krystian Gudzik
(LKS Rój Żory)
26 14 12 54% 14:12
18. Roman Kapek
(LKS Rój Żory)
26 14 12 54% 14:12
19. Jakub Łuczka
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
26 12 14 46% 12:14
20. Jacek Balawajder
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
24 11 13 46% 11:13
21. Adam Płaczek
(GKS Gwarek Ornontowice)
26 11 15 42% 11:15
22. Leszek Prudel
(KS Bojanów)
14 10 4 71% 10:4
23. Piotr Przewłocki
(GKS Gwarek Ornontowice)
16 10 6 63% 10:6
24. Andrzej Kuc
(KS Bojanów)
21 10 11 48% 10:11
25. Sławomir Marzec
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
19 9 10 47% 9:10
26. Daniel Nosiadek
(STS Żernica)
26 9 17 35% 9:17
27. Karel Siebert
(KS Bojanów)
14 8 6 57% 8:6
28. Andrzej Klein
(LKS Rój Żory)
24 8 16 33% 8:16
29. Jarosław Badura
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
8 7 1 88% 7:1
30. Marek Tkocz
(UKTS Sokół II Orzesze)
14 7 7 50% 7:7
31. Bogusław Balawajder
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
23 7 16 30% 7:16
32. Krzysztof Oślizło
(LKS Rój Żory)
24 7 17 29% 7:17
33. Marcin Smakowski
(UKTS Sokół II Orzesze)
13 6 7 46% 6:7
34. Krzysztof Farana
(KS Bojanów)
17 6 11 35% 6:11
35. Tadeusz Bilgoń
(GKS Gwarek Ornontowice)
18 6 12 33% 6:12
36. Wacław Suchecki
(UKTS Sokół II Orzesze)
4 4 0 100% 4:0
37. Henryk Juchnik
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
16 4 12 25% 4:12
38. Adam Sosna
(STS Żernica)
18 4 14 22% 4:14
39. Jarosław Krasowski
(LKS Wilki Wilcza)
22 4 18 18% 4:18
40. Kamil Kowalski
(LKS Wilki Wilcza)
6 3 3 50% 3:3
41. Mateusz Kowalczyk
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
6 3 3 50% 3:3
42. Grzegorz Stebel
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
10 3 7 30% 3:7
43. Wojciech Łosiński
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
18 3 15 17% 3:15
44. Dariusz Żurek
(KS Naprzód II Borucin)
4 2 2 50% 2:2
45. Rafał Kleta
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
10 2 8 20% 2:8
46. Jakub Papała
(GKS Gwarek Ornontowice)
10 2 8 20% 2:8
47. Michał Langer
(STS Żernica)
18 2 16 11% 2:16
48. Kazimierz Rybak
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
19 2 17 11% 2:17
49. Igor Orszulik
(UKTS Sokół II Orzesze)
23 2 21 9% 2:21
50. Tomasz Słobodzian
(STS Żernica)
24 2 22 8% 2:22
51. Marek Gładysz
(STS Żernica)
2 1 1 50% 1:1
52. Piotr Biskup
(LKS Wilki Wilcza)
2 1 1 50% 1:1
53. Tadeusz Laska
(LKS Rój Żory)
4 1 3 25% 1:3
54. Mateusz Przybyła
(STS Żernica)
12 1 11 8% 1:11
55. Mariusz Czernik
(KS Bojanów)
13 1 12 8% 1:12
56. Laura Żurek
(KS Naprzód II Borucin)
1 0 1 0% 0:1
57. Mirosław Gągola
(STS Żernica)
2 0 2 0% 0:2
58. Sebastian Juchnik
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
2 0 2 0% 0:2
59. Tomasz Kondziołka
(GKS Gwarek Ornontowice)
2 0 2 0% 0:2
60. Robert Sikora
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
2 0 2 0% 0:2
61. Kamil Nowara
(STS Żernica)
2 0 2 0% 0:2
62. Adam Boberek
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
3 0 3 0% 0:3
63. Jan Kucza
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
6 0 6 0% 0:6
64. Michał Klejnot
(GKS Gwarek Ornontowice)
8 0 8 0% 0:8