Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Łukasz Pietraszko
(LITS Meble Anders Żywiec)
41 38 3 93% 112:9
2. Mateusz Gawlas
(MKS Czechowice Dziedzice)
42 33 9 79% 99:27
3. Sebastian Lubaś
(LITS Meble Anders Żywiec)
42 33 9 79% 99:27
4. Adam Ramenda
(MKS Czechowice Dziedzice)
42 30 12 71% 90:36
5. Artur Sobel
(ULKTS Pszczyna)
42 38 4 90% 86:10
6. Miłosz Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
40 28 12 70% 82:34
7. Marcin Piotrowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
34 28 6 82% 80:18
8. Karol Kufel
(LITS Meble Anders Żywiec)
42 39 3 93% 78:6
9. Adrian Eliasz
(KS Naprzód Borucin)
40 26 14 65% 74:42
10. Mateusz Zagajewski
(MKS II Czechowice Dziedzice)
36 24 12 67% 72:36
11. Maciej Makajew
(KS Viret CMC Zawiercie)
34 31 3 91% 70:8
12. Piotr Szary
(MKS Czechowice Dziedzice)
42 35 7 83% 70:14
13. Mateusz Wiśniewski
(MKS Czechowice Dziedzice)
42 34 8 81% 68:16
14. Adrian Myszewski
(LITS Meble Anders Żywiec)
39 32 7 82% 65:14
15. Błażej Cioch
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
40 23 17 58% 65:51
16. Artur Szołtysek
(ULKTS Pszczyna)
42 23 19 55% 63:55
17. Sebastian Jemilianowicz
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
43 21 22 49% 63:62
18. Mariusz Zwoliński
(ULKTS Pszczyna)
42 26 16 62% 59:43
19. Tadeusz Piotrowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
33 22 11 67% 55:28
20. Jakub Nosiadek
(KS Naprzód Borucin)
38 28 10 74% 54:20
21. Marek Bartusik
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
41 23 18 56% 54:48
22. Paweł Polok
(MKS II Czechowice Dziedzice)
40 21 19 53% 50:46
23. Jacek Przewłocki
(UKTS Sokół Orzesze)
44 20 24 45% 50:56
24. Szymon Skop
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
30 19 11 63% 46:28
25. Mirosław Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
40 24 16 60% 46:32
26. Filip Jabłoński
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
41 15 26 37% 45:74
27. Aleksandr Tereszczenko
(KS Mysław Mysłowice)
40 19 21 48% 44:56
28. Jan Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
42 15 27 36% 43:79
29. Krzysztof Czyrnia
(UKTS Sokół Orzesze)
44 15 29 34% 43:81
30. Wacław Suchecki
(UKTS Sokół Orzesze)
40 18 22 45% 41:53
31. Michał Skórski
(KS Mysław Mysłowice)
37 16 21 43% 38:55
32. Michał Siwiec
(LUKS Węgierska Górka)
34 16 18 47% 35:49
33. Wiktor Ptak
(KS Mysław Mysłowice)
40 12 28 30% 34:82
34. Dominik Idaczyk
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
31 17 14 55% 33:27
35. Janusz Friebe
(ULKTS Pszczyna)
42 18 24 43% 33:47
36. Jacek Stokłosa
(LUKS Węgierska Górka)
36 14 22 39% 32:58
37. Bartłomiej Gala
(KTS III Sigmatom Gliwice)
44 10 34 23% 30:98
38. Rafał Gryga
(MKS II Czechowice Dziedzice)
38 14 24 37% 29:53
39. Jakub Tomiczek
(LUKS Węgierska Górka)
37 13 24 35% 27:49
40. Maciej Ciosmak
(KS Mysław Mysłowice)
37 11 26 30% 24:53
41. Tomasz Kałuża
(MKS II Czechowice Dziedzice)
38 10 28 26% 22:72
42. Kamil Smołka
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
36 11 25 31% 21:51
43. Arkadiusz Mugowski
(KS Mysław Mysłowice)
9 8 1 89% 20:1
44. Dawid Gala
(KTS III Sigmatom Gliwice)
42 7 35 17% 14:88
45. Oskar Sokołowski
(KTS III Sigmatom Gliwice)
36 5 31 14% 11:81
46. Kamil Orszulak
(MKS II Czechowice Dziedzice)
12 6 6 50% 10:12
47. Oskar Paruch
(KTS III Sigmatom Gliwice)
12 4 8 33% 8:18
48. Dawid Jendrysik
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
13 4 9 31% 8:19
49. Viktor Molinskyi
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
25 4 21 16% 8:42
50. Wiktor Paruch
(KTS III Sigmatom Gliwice)
30 4 26 13% 8:50
51. Mateusz Kaszuba
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
4 2 2 50% 6:5
52. Jan Orszulik
(UKTS Sokół Orzesze)
8 3 5 38% 6:8
53. Bogusław Madej
(LUKS Węgierska Górka)
17 3 14 18% 6:26
54. Kacper Tomaszewski
(UKTS Sokół Orzesze)
36 3 33 8% 6:64
55. Patryk Mrozek
(KS Naprzód Borucin)
2 2 0 100% 4:0
56. Paweł Piech
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3 2 1 67% 4:2
57. Kamil Tomaszuk
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 2 2 50% 4:6
58. Oliwier Sokołowski
(KTS III Sigmatom Gliwice)
8 2 6 25% 4:12
59. Marek Kaczorek
(KTS III Sigmatom Gliwice)
2 1 1 50% 2:2
60. Maksymilian Gacek
(MKS II Czechowice Dziedzice)
4 2 2 50% 2:4
61. Bartosz Pustołka
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
3 1 2 33% 2:4
62. Andrzej Ratka
(KS Mysław Mysłowice)
4 1 3 25% 2:6
63. Jarosław Kolekta
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
4 1 3 25% 2:6
64. Marek Tkocz
(UKTS Sokół Orzesze)
4 1 3 25% 2:6
65. Oleksandr Muranov
(KS Mysław Mysłowice)
8 1 7 13% 2:14
66. Sebastian Juzek
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
10 1 9 10% 2:18
67. Paweł Kurek
(KS Viret CMC Zawiercie)
18 1 17 6% 2:36
68. Adrian Pańczyk
(KS Viret CMC Zawiercie)
23 1 22 4% 2:47
69. Piotr Banach
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
14 1 13 7% 1:27
70. Jurij Fomin
(KS Mysław Mysłowice)
1 0 1 0% 0:1
71. Daniel Knevels
(KTS III Sigmatom Gliwice)
2 0 2 0% 0:2
72. Jakub Jęsiek
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
73. Andrzej Kubies
(LUKS Węgierska Górka)
2 0 2 0% 0:4
74. Jakub Glanowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
2 0 2 0% 0:6
75. Rafał Idaczyk
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
4 0 4 0% 0:8