Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKKF Aut Łagisza Będzin 18 34 141:39
2. TKKF II Chorzów 18 26 106:74
3. LKS Wilki II Wilcza 18 22 101:79
4. KS Viret CMC II Zawiercie 18 18 99:81
5. KTS II Gliwice 18 17 82:98
6. Spartakus Katowice 18 16 89:91
7. Piast II Ożarowice 18 15 82:98
8. LKS Strażak II Mikołów 18 15 75:105
9. UKS III Chorzów 18 14 86:94
10. UKS Huragan II Sosnowiec 18 3 39:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Jerzy Pniak
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
54 51 3 94% 51:3
2. Paweł Nowak
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
54 48 6 89% 48:6
3. Dariusz Hamiga
(KS Viret CMC II Zawiercie)
51 36 15 71% 36:15
4. Piotr Biskup
(LKS Wilki II Wilcza)
46 32 14 70% 32:14
5. Piotr Beck
(UKS III Chorzów)
50 28 22 56% 28:22
6. Krzysztof Burzawa
(TKKF II Chorzów)
42 27 15 64% 27:15
7. Aleksander Barton
(Piast II Ożarowice)
42 27 15 64% 27:15
8. Janusz Król
(UKS III Chorzów)
55 27 28 49% 27:28
9. Jarosław Pisula
(TKKF II Chorzów)
39 25 14 64% 25:14
10. Sławomir Szewczyk
(KS Viret CMC II Zawiercie)
51 25 26 49% 25:26
11. Mirosław Sokołowski
(KTS II Gliwice)
34 23 11 68% 23:11
12. Krzysztof Adamczyk
(Spartakus Katowice)
43 23 20 53% 23:20
13. Krzysztof Piontek
(LKS Wilki II Wilcza)
48 23 25 48% 23:25
14. Jarosław Krasowski
(LKS Wilki II Wilcza)
27 22 5 81% 22:5
15. Maciej Krawczyk
(Spartakus Katowice)
34 22 12 65% 22:12
16. Grzegorz Machał
(KTS II Gliwice)
34 22 12 65% 22:12
17. Antoni Keler
(LKS Strażak II Mikołów)
49 22 27 45% 22:27
18. Adam Kopeć
(UKS III Chorzów)
41 21 20 51% 21:20
19. Tomasz Pawłowski
(TKKF II Chorzów)
30 19 11 63% 19:11
20. Marcin Fiedor
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
31 19 12 61% 19:12
21. Michał Rosiek
(TKKF II Chorzów)
21 18 3 86% 18:3
22. Łukasz Francka
(Piast II Ożarowice)
24 17 7 71% 17:7
23. Marek Sytniewski
(KS Viret CMC II Zawiercie)
25 17 8 68% 17:8
24. Franciszek Rakoczy
(Spartakus Katowice)
23 13 10 57% 13:10
25. Michał Piszczek
(UKS Huragan II Sosnowiec)
51 13 38 25% 13:38
26. Adam Makselon
(KTS II Gliwice)
21 12 9 57% 12:9
27. Mirosław Kapica
(LKS Strażak II Mikołów)
15 11 4 73% 11:4
28. Bogdan Kachel
(Piast II Ożarowice)
21 11 10 52% 11:10
29. Andrzej Pilny
(LKS Strażak II Mikołów)
17 10 7 59% 10:7
30. Jan Łosiniecki
(Spartakus Katowice)
27 9 18 33% 9:18
31. Andrzej Adamczyk
(LKS Strażak II Mikołów)
8 8 0 100% 8:0
32. Bogumił Pietrzak
(LKS Wilki II Wilcza)
11 8 3 73% 8:3
33. Tomasz Ciosmak
(UKS Huragan II Sosnowiec)
27 8 19 30% 8:19
34. Leszek Woliński
(KTS II Gliwice)
30 8 22 27% 8:22
35. Marta Żuk
(Piast II Ożarowice)
35 8 27 23% 8:27
36. Zdzisław Błaszków
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
13 7 6 54% 7:6
37. Patryk Wyszyński
(Piast II Ożarowice)
23 7 16 30% 7:16
38. Adam Pasiński
(KTS II Gliwice)
30 7 23 23% 7:23
39. Tadeusz Lechowski
(LKS Strażak II Mikołów)
17 6 11 35% 6:11
40. Adam Głombik
(TKKF II Chorzów)
30 6 24 20% 6:24
41. Łukasz Wiktorzak
(UKS Huragan II Sosnowiec)
15 5 10 33% 5:10
42. Antoni Biaduń
(LKS Strażak II Mikołów)
15 5 10 33% 5:10
43. Roman Termin
(LKS Strażak II Mikołów)
8 4 4 50% 4:4
44. Adam Pluta
(Spartakus Katowice)
10 4 6 40% 4:6
45. Klaudiusz Mały-Wieczorek
(UKS III Chorzów)
14 4 10 29% 4:10
46. Dawid Szubert
(KS Viret CMC II Zawiercie)
20 4 16 20% 4:16
47. Michał Staręga
(Spartakus Katowice)
5 3 2 60% 3:2
48. Walerii Reznik
(Spartakus Katowice)
9 3 6 33% 3:6
49. Marcin Drozdowski
(LKS Wilki II Wilcza)
16 3 13 19% 3:13
50. Mateusz Morawiec
(Piast II Ożarowice)
3 2 1 67% 2:1
51. Adam Kurek
(KS Viret CMC II Zawiercie)
6 2 4 33% 2:4
52. Piotr Łagowski
(KTS II Gliwice)
9 2 7 22% 2:7
53. Dominika Szydło
(Piast II Ożarowice)
11 2 9 18% 2:9
54. Marek Kaleta
(UKS Huragan II Sosnowiec)
24 2 22 8% 2:22
55. Paweł Anioł
(UKS Huragan II Sosnowiec)
24 2 22 8% 2:22
56. Arkadiusz Kot
(UKS Huragan II Sosnowiec)
3 1 2 33% 1:2
57. Andrzej Pabiańczyk
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
3 1 2 33% 1:2
58. Grzegorz Wilaszek
(Spartakus Katowice)
3 1 2 33% 1:2
59. Roman Wymysło
(LKS Wilki II Wilcza)
4 1 3 25% 1:3
60. Tomasz Piekarczyk
(KTS II Gliwice)
4 1 3 25% 1:3
61. Ryszard Stawiarz
(LKS Wilki II Wilcza)
9 1 8 11% 1:8
62. Krzysztof Sroka
(UKS Huragan II Sosnowiec)
9 1 8 11% 1:8
63. Ryszard Kaczmarek
(LKS Strażak II Mikołów)
11 1 10 9% 1:10
64. Henryk Noworzyn
(LKS Strażak II Mikołów)
19 1 18 5% 1:18
65. Tadeusz Woźniak
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
1 0 1 0% 0:1
66. Dariusz Gołyś
(LKS Wilki II Wilcza)
1 0 1 0% 0:1
67. Sławomir Pietras
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
2 0 2 0% 0:2
68. Paweł Żołądek
(LKS Strażak II Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
69. Sławomir Szydło
(Piast II Ożarowice)
3 0 3 0% 0:3
70. Marek Kusiak
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
4 0 4 0% 0:4
71. Katarzyna Radwańska
(UKS Huragan II Sosnowiec)
9 0 9 0% 0:9