Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. IV)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Waldemar Glanowski
(UKS Ikar Mierzęcice)
39 36 3 92% 36:3
2. Andrzej Głód
(UKS Ikar Mierzęcice)
38 35 3 92% 35:3
3. Jakub Michalski
(UKS Ikar Mierzęcice)
40 35 5 88% 35:5
4. Krzysztof Pęciak
(MCKS Czeladź)
38 33 5 87% 33:5
5. Michał Łysakowski
(TTS POLONIA IV Bytom)
36 32 4 89% 32:4
6. Tomasz Wojtaszczyk
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
38 31 7 82% 31:7
7. Juliusz Gulba
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
36 27 9 75% 27:9
8. Sylwester Januszko
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
40 26 14 65% 26:14
9. Andrzej Skotnicki
(MCKS Czeladź)
36 25 11 69% 25:11
10. Kacper Karwot
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
39 25 14 64% 25:14
11. Artur Żmijewski
(UKS Ikar Mierzęcice)
30 24 6 80% 24:6
12. Szymon Kluszewski
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
31 24 7 77% 24:7
13. Arkadiusz Wyparło
(MCKS Czeladź)
37 24 13 65% 24:13
14. Zbigniew Gruszka
(MCKS Czeladź)
33 23 10 70% 23:10
15. Jakub Kaczmarek
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
33 23 10 70% 23:10
16. Miłosz Cesarz
(PKS Waluś Konopiska)
40 23 17 58% 23:17
17. Piotr Wróbel
(TTS POLONIA III Bytom)
40 23 17 58% 23:17
18. Arkadiusz Dziub
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
36 22 14 61% 22:14
19. Tomasz Nieszporek
(LKS Tęcza Zendek)
35 20 15 57% 20:15
20. Franciszek Łysak
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
29 19 10 66% 19:10
21. Marian Melczyk
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
27 18 9 67% 18:9
22. Michał Dzięgiel
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
29 18 11 62% 18:11
23. Bartłomiej Wieczorek
(TTS POLONIA IV Bytom)
38 17 21 45% 17:21
24. Mikołaj Adamczyk
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
32 16 16 50% 16:16
25. Karol Michalski
(UKS Ikar II Mierzęcice)
20 14 6 70% 14:6
26. Leszek Lolo
(TTS POLONIA III Bytom)
28 14 14 50% 14:14
27. Edward Kowal
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
23 13 10 57% 13:10
28. Grzegorz Czornik
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
35 13 22 37% 13:22
29. Damian Cesarz
(PKS Waluś Konopiska)
36 13 23 36% 13:23
30. Łukasz Pyda
(PKS Waluś Konopiska)
38 13 25 34% 13:25
31. Kacper Kościelny
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
20 12 8 60% 12:8
32. Marcin Nocoń
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
26 12 14 46% 12:14
33. Janusz Sikora
(LKS Tęcza Zendek)
33 12 21 36% 12:21
34. Tomasz Wrześniak
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
21 11 10 52% 11:10
35. Zbigniew Olejnik
(TTS POLONIA III Bytom)
22 10 12 45% 10:12
36. Sławomir Duch
(LKS Tęcza Zendek)
16 9 7 56% 9:7
37. Patryk Wyszyński
(LKS Tęcza Zendek)
21 9 12 43% 9:12
38. Mariusz Łęczycki
(TTS POLONIA III Bytom)
30 9 21 30% 9:21
39. Adrian Pańczyk
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
35 9 26 26% 9:26
40. Piotr Cierpiał
(PKS Waluś Konopiska)
15 7 8 47% 7:8
41. Sebastian Cieślik
(UKS Ikar Mierzęcice)
12 6 6 50% 6:6
42. Michał Stochel
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
13 6 7 46% 6:7
43. Marcin Świątek
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
16 6 10 38% 6:10
44. Wojciech Wojtaszczyk
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
29 6 23 21% 6:23
45. Mateusz Skocz
(TTS POLONIA IV Bytom)
28 5 23 18% 5:23
46. Joachim Rulik
(TTS POLONIA III Bytom)
4 4 0 100% 4:0
47. Szymon Radło
(TTS POLONIA III Bytom)
4 4 0 100% 4:0
48. Oskar Cesarz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
10 4 6 40% 4:6
49. Bogdan Kamiński
(PKS Waluś Konopiska)
12 4 8 33% 4:8
50. Rafał Michalak
(PKS Waluś Konopiska)
19 4 15 21% 4:15
51. Jacek Groyecki
(TTS POLONIA III Bytom)
22 4 18 18% 4:18
52. Sławomir Grzeszczyk
(MCKS Czeladź)
8 3 5 38% 3:5
53. Dawid Przybylski
(LKS Tęcza Zendek)
8 3 5 38% 3:5
54. Zdzisław Milewski
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
9 3 6 33% 3:6
55. Mateusz Morawiec
(LKS Tęcza Zendek)
12 3 9 25% 3:9
56. Sławomir Szydło
(LKS Tęcza Zendek)
15 3 12 20% 3:12
57. Marcin Juraszek
(TTS POLONIA IV Bytom)
33 3 30 9% 3:30
58. Tomasz Tyrała
(UKS Ikar II Mierzęcice)
36 3 33 8% 3:33
59. Rafał Broncel
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
2 2 0 100% 2:0
60. Michał Kumor
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
2 2 0 100% 2:0
61. Dariusz Zonenberg
(TTS POLONIA III Bytom)
6 2 4 33% 2:4
62. Tobiasz Góra
(LKS Tęcza Zendek)
8 2 6 25% 2:6
63. Artur Rychlik
(LKS Tęcza Zendek)
10 2 8 20% 2:8
64. Dawid Szot
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
2 1 1 50% 1:1
65. Grzegorz Krupa
(TTS POLONIA III Bytom)
2 1 1 50% 1:1
66. Sławomir Radło
(TTS POLONIA III Bytom)
2 1 1 50% 1:1
67. Kamil Mandroch
(TTS POLONIA IV Bytom)
17 1 16 6% 1:16
68. Marcin Biały
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
17 1 16 6% 1:16
69. Iwo Zowada
(UKS Ikar II Mierzęcice)
25 1 24 4% 1:24
70. Maksym Kucharski
(UKS Ikar II Mierzęcice)
26 1 25 4% 1:25
71. Krzysztof Kozieł
(UKS Ikar Mierzęcice)
1 0 1 0% 0:1
72. Maciej Sztorc
(UKS Ikar II Mierzęcice)
1 0 1 0% 0:1
73. Konrad Madej
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
2 0 2 0% 0:2
74. Marcin Szołtysik
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
6 0 6 0% 0:6
75. Oskar Kaziród
(UKS Ikar II Mierzęcice)
6 0 6 0% 0:6
76. Marcel Nowak
(UKS Ikar II Mierzęcice)
14 0 14 0% 0:14
77. Piotr Gumowski
(UKS Ikar II Mierzęcice)
15 0 15 0% 0:15
78. Maciej Rzeszutek
(UKS Ikar II Mierzęcice)
17 0 17 0% 0:17