Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny - gr. spadkowa

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Filip Jabłoński
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
40 35 5 88% 105:15
2. Krzysztof Lewczak
(ULKTS Pszczyna)
39 26 13 67% 78:39
3. Janusz Friebe
(ULKTS Pszczyna)
40 25 15 63% 75:45
4. Sebastian Juzek
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
40 19 21 48% 57:63
5. Grzegorz Marciniec
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
39 17 22 44% 51:66
6. Marcin Massalski
(Fundacja Talent Cieszyn)
36 16 20 44% 48:60
7. Paweł Polok
(MKS II Czechowice Dziedzice)
32 20 12 63% 46:32
8. Bartłomiej Mielcarz
(AKS II Mikołów)
36 17 19 47% 42:48
9. Artur Bomba
(AKS II Mikołów)
33 17 16 52% 40:38
10. Krzysztof Ramenda
(MKS II Czechowice Dziedzice)
35 15 20 43% 39:56
11. Rafał Gryga
(MKS II Czechowice Dziedzice)
29 19 10 66% 38:21
12. Piotr Banach
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
39 19 20 49% 38:40
13. Bogusław Balawajder
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
40 15 25 38% 38:72
14. Piotr Puda
(MKS II Czechowice Dziedzice)
39 13 26 33% 37:75
15. Dariusz Kubin
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
32 17 15 53% 34:30
16. Łukasz Kochańczyk
(AKS II Mikołów)
34 11 23 32% 30:66
17. Roman Kapek
(LKS Rój Żory)
40 10 30 25% 30:90
18. Robert Musur
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
38 14 24 37% 29:57
19. Jacek Broda
(LKS Rój Żory)
32 13 19 41% 26:38
20. Zbigniew Suchodolski
(ULKTS Pszczyna)
25 12 13 48% 24:26
21. Tadeusz Laska
(LKS Rój Żory)
40 8 32 20% 24:96
22. Adam Kasperski
(Fundacja Talent Cieszyn)
12 11 1 92% 22:2
23. Artur Wyrzykowski
(ULKTS Pszczyna)
29 11 18 38% 22:36
24. Łukasz Pięciak
(AKS II Mikołów)
14 10 4 71% 20:8
25. Kamil Kurek
(Fundacja Talent Cieszyn)
33 8 25 24% 17:56
26. Paweł Suchodolski
(ULKTS Pszczyna)
27 8 19 30% 16:39
27. Krzysztof Oślizło
(LKS Rój Żory)
40 8 32 20% 16:64
28. Damian Porembski
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
28 7 21 25% 14:42
29. Rafał Komandzik
(AKS II Mikołów)
21 4 17 19% 12:51
30. Grzegorz Stebel
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
13 5 8 38% 10:16
31. Wojciech Roj
(MKS II Czechowice Dziedzice)
9 4 5 44% 8:10
32. Filip Kozubek
(Fundacja Talent Cieszyn)
31 4 27 13% 8:63
33. Paweł Wróbel
(MKS II Czechowice Dziedzice)
4 2 2 50% 6:6
34. Arkadiusz Krajewski
(Fundacja Talent Cieszyn)
12 3 9 25% 6:18
35. Ireneusz Gawałkiewicz
(LKS Rój Żory)
8 2 6 25% 4:12
36. Michał Gawlas
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50% 3:3
37. Jerzy Wrzód
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
10 1 9 10% 3:18
38. Patryk Rucki
(Fundacja Talent Cieszyn)
24 1 23 4% 3:69
39. Paweł Mazur
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50% 2:2
40. Jakub Skrzypczyk
(AKS II Mikołów)
11 1 10 9% 2:20
41. Krzysztof Godoś
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
1 0 1 0% 0:2
42. Mateusz Gawlas
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 0 2 0% 0:4
43. Piotr Szary
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 0 2 0% 0:4
44. Mikołaj Dudek
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 0 2 0% 0:4
45. Kamil Orszulak
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 0 2 0% 0:4
46. Marzena Machej
(Fundacja Talent Cieszyn)
4 0 4 0% 0:8
47. Weronika Lewandowska
(AKS II Mikołów)
5 0 5 0% 0:10
48. Hubert Ziętara
(AKS II Mikołów)
6 0 6 0% 0:13