Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 42 187:33
2. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 22 31 122:98
3. LKS Strażak Mikołów 22 29 122:98
4. Liswarta Lisów 22 27 118:102
5. KŚ AZS Politechnika Gliwice 22 25 115:105
6. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 22 23 109:111
7. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 22 22 120:100
8. UKS Ikar Mierzęcice 22 20 108:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Ligota Łabędzka 22 27 119:101
2. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22 26 130:90
3. KU AZS UŚ Katowice 22 19 108:112
4. LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 19 105:115
5. LKS Wilki Wilcza 22 16 97:123
6. KS Unia Kalety 22 16 95:125
7. TRS Millenium Myszków 22 9 59:161
8. UKS Feniks Pyskowice 22 1 46:174

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny - gr. spadkowa

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Paweł Piech
(KS Unia Kalety)
41 32 9 78% 96:27
2. Robert Abramowicz
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
44 31 13 70% 93:39
3. Piotr Wiciok
(LKS Wilki Wilcza)
40 24 16 60% 72:48
4. Mateusz Matejczyk
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
42 30 12 71% 69:29
5. Piotr Kaczyński
(KU AZS UŚ Katowice)
40 23 17 58% 67:49
6. Piotr Zemła
(ATS Ligota Łabędzka)
26 25 1 96% 60:2
7. Mariusz Grzesiczak
(KU AZS UŚ Katowice)
38 20 18 53% 60:50
8. Cezary Pawlik
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
44 19 25 43% 57:75
9. Paweł Stefanów
(ATS Ligota Łabędzka)
39 21 18 54% 51:40
10. Jacek Żelezik
(TRS Millenium Myszków)
38 17 21 45% 51:63
11. Mateusz Piech
(KS Unia Kalety)
44 15 29 34% 45:87
12. Kacper Sławiński
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
30 19 11 63% 44:27
13. Kamil Kowalski
(LKS Wilki Wilcza)
42 19 23 45% 43:55
14. Dariusz Molenda
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
25 18 7 72% 40:16
15. Łukasz Strof
(ATS Ligota Łabędzka)
28 18 10 64% 40:24
16. Krystian Mnich
(KS Unia Kalety)
44 18 26 41% 36:52
17. Dawid Jendrysik
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
37 14 23 38% 35:68
18. Sylwester Miśta
(TRS Millenium Myszków)
43 14 29 33% 35:83
19. Piotr Małek
(LKS Wilki Wilcza)
26 11 15 42% 33:45
20. Łukasz Kurasz
(UKS Feniks Pyskowice)
44 11 33 25% 33:99
21. Krzysztof Piwowarski
(ATS Ligota Łabędzka)
40 14 26 35% 32:69
22. Artur Badura
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
42 12 30 29% 32:82
23. Jakub Jęsiek
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
27 15 12 56% 31:26
24. Michał Machelski
(TRS Millenium Myszków)
37 14 23 38% 31:57
25. Krystian Motyka
(KU AZS UŚ Katowice)
35 15 20 43% 30:41
26. Szymon Gruca
(KU AZS UŚ Katowice)
30 14 16 47% 28:34
27. Marian Brunner
(KS Unia Kalety)
34 13 21 38% 26:42
28. Mariusz Sikora
(LKS Grom Złota Dama Poczesna)
35 12 23 34% 26:49
29. Marian Strzałka
(UKS Feniks Pyskowice)
40 11 29 28% 25:69
30. Grzegorz Wichowski
(LKS Wilki Wilcza)
20 12 8 60% 24:20
31. Miłosz Cesarz
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
16 11 5 69% 22:12
32. Piotr Luksa
(KU AZS UŚ Katowice)
22 10 12 45% 21:23
33. Andrzej Żamojda
(ATS Ligota Łabędzka)
14 6 8 43% 17:23
34. Rafał Opozda
(ATS Ligota Łabędzka)
25 6 19 24% 15:55
35. Dominik Szmaj
(UKS Feniks Pyskowice)
42 7 35 17% 14:88
36. Paweł Nowakowski
(UKS Feniks Pyskowice)
11 4 7 36% 12:21
37. Jakub Nowak
(KU AZS UŚ Katowice)
11 5 6 45% 11:14
38. Robert Bejman
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
10 5 5 50% 10:10
39. Jarosław Krasowski
(LKS Wilki Wilcza)
19 5 14 26% 10:28
40. Piotr Biskup
(LKS Wilki Wilcza)
13 3 10 23% 6:21
41. Szymon Szymiczek
(LKS Wilki Wilcza)
16 3 13 19% 6:29
42. Andrzej Janecki
(UKS Feniks Pyskowice)
4 2 2 50% 4:4
43. Antoni Jeż
(KS Unia Kalety)
13 2 11 15% 4:25
44. Zbigniew Męcik
(TRS Millenium Myszków)
29 2 27 7% 4:56
45. Andrzej Koźluk
(ATS Ligota Łabędzka)
4 1 3 25% 3:9
46. Sławomir Wawryło
(TRS Millenium Myszków)
14 1 13 7% 2:26
47. Adam Wołek
(UKS Feniks Pyskowice)
23 1 22 4% 2:45
48. Dariusz Dorosławski
(UKS Feniks Pyskowice)
2 0 2 0% 0:4
49. Leszek Biliński
(UKS Feniks Pyskowice)
2 0 2 0% 0:4
50. Zbigniew Jaworski
(TRS Millenium Myszków)
2 0 2 0% 0:6
51. Marcin Konopka
(TRS Millenium Myszków)
3 0 3 0% 0:6
52. Adam Lewandowski
(UKS Feniks Pyskowice)
4 0 4 0% 0:8
53. Rafał Kupka
(UKS Feniks Pyskowice)
4 0 4 0% 0:8
54. Piotr Giemza
(TRS Millenium Myszków)
4 0 4 0% 0:8
55. Wojciech Żywiołek
(TRS Millenium Myszków)
6 0 6 0% 0:12