Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny - gr. spadkowa

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Mateusz Kalinowski
(KS Mysław)
44 32 12 73% 96:36
2. Adam Ramenda
(MKS Czechowice-Dziedzice)
44 30 14 68% 90:42
3. Grzegorz Iwaniuk
(LZS Odra Kąty Opolskie)
40 35 5 88% 82:14
4. Waldemar Pal
(LITS Meble Anders Żywiec)
37 27 10 73% 81:30
5. Łukasz Pietraszko
(LITS Meble Anders Żywiec)
32 24 8 75% 72:24
6. Błażej Cioch
(MKS Czechowice-Dziedzice)
44 24 20 55% 72:60
7. Marek Kowol
(MUKS Jedynka Pszów)
44 20 24 45% 60:72
8. Paweł Rozwadowski
(KS Mysław)
38 26 12 68% 59:30
9. Dawid Grabski
(MKS Czechowice-Dziedzice)
43 27 16 63% 55:32
10. Szymon Radło
(Kadra Juniorów)
33 18 15 55% 45:35
11. Oliwier Gwizdon
(KS Mysław)
42 21 21 50% 45:45
12. Piotr Brożek
(AKS Mikołów)
44 18 26 41% 42:76
13. Mateusz Kempa
(MUKS Jedynka Pszów)
40 14 26 35% 42:78
14. Aleksander Lilien
(Kadra Juniorów)
38 13 25 34% 39:75
15. Łukasz Borek
(MUKS Jedynka Pszów)
33 19 14 58% 38:31
16. Krzysztof Pawłowski
(Kadra Juniorów)
38 14 24 37% 36:70
17. Kamil Durak
(AKS Mikołów)
44 12 32 27% 36:96
18. Stanisław Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
35 11 24 31% 33:71
19. Szymon Święcicki
(MUKS Jedynka Pszów)
38 16 22 42% 32:44
20. Jakub Papała
(AKS Mikołów)
43 16 27 37% 32:54
21. Ksawery Ziętara
(AKS Mikołów)
44 14 30 32% 29:73
22. Michał Minda
(UKS Huragan Sosnowiec)
40 12 28 30% 29:81
23. Aleksander Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
27 12 15 44% 27:39
24. Mateusz Burkacki
(LZS Odra Kąty Opolskie)
43 10 33 23% 27:94
25. Dominik Pniaczek
(LITS Meble Anders Żywiec)
22 13 9 59% 26:18
26. Michał Gawlas
(MKS Czechowice-Dziedzice)
13 10 3 77% 20:6
27. Paweł Wróbel
(MKS Czechowice-Dziedzice)
28 9 19 32% 18:38
28. Krzysztof Pacek
(LZS Odra Kąty Opolskie)
40 7 33 18% 16:74
29. Filip Rułka
(LITS Meble Anders Żywiec)
18 7 11 39% 15:25
30. Dominik Kufel
(LITS Meble Anders Żywiec)
22 7 15 32% 15:31
31. Jurij Fomin
(KS Mysław)
16 7 9 44% 14:19
32. Michał Skórski
(UKS Huragan Sosnowiec)
40 7 33 18% 14:72
33. Kamil Czapla
(Kadra Juniorów)
21 6 15 29% 13:31
34. Sebastian Bąk
(LZS Odra Kąty Opolskie)
20 5 15 25% 11:35
35. Arkadiusz Mugowski
(Kadra Juniorów)
10 5 5 50% 10:10
36. Paweł Pacek
(LZS Odra Kąty Opolskie)
31 4 27 13% 8:75
37. Kacper Rusin
(Kadra Juniorów)
14 2 12 14% 4:24
38. Damian Kowalski
(KS Mysław)
16 2 14 13% 4:35
39. Kamil Borek
(MUKS Jedynka Pszów)
21 2 19 10% 4:39
40. Bartosz Sobel
(LITS Meble Anders Żywiec)
6 1 5 17% 3:13
41. Kamil Bajer
(KS Mysław)
18 1 17 6% 3:50
42. Maksymilian Gwizdon
(KS Mysław)
2 1 1 50% 2:2
43. Piotr Staniszewski
(LZS Odra Kąty Opolskie)
2 1 1 50% 2:2
44. Paweł Polok
(MKS Czechowice-Dziedzice)
4 1 3 25% 2:6
45. Filip Rułka
(Kadra Juniorów)
8 1 7 13% 2:14
46. Adam Babicz
(UKS Huragan Sosnowiec)
20 1 19 5% 2:44
47. Łukasz Kochańczyk
(AKS Mikołów)
1 0 1 0% 0:2
48. Jerzy Schreiber
(LITS Meble Anders Żywiec)
2 0 2 0% 0:4
49. Dariusz Kleczko
(UKS Huragan Sosnowiec)
2 0 2 0% 0:4
50. Wiktor Podsadniak
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 0 3 0% 0:6
51. Karol Kufel
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 0 4 0% 0:8
52. Wojciech Kobza
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 0 4 0% 0:10
53. Tomasz Mika
(LITS Meble Anders Żywiec)
6 0 6 0% 0:12
54. Bartłomiej Skórko
(Kadra Juniorów)
6 0 6 0% 0:12
55. Szymon Kot
(UKS Huragan Sosnowiec)
9 0 9 0% 0:18
56. Adam Jurasz
(LITS Meble Anders Żywiec)
15 0 15 0% 0:33