Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny - gr. mistrzowska

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Jacek Stokłosa
(LUKS Węgierska Górka)
42 35 7 83% 105:21
2. Dalibor Gasman
(KS Bojanów)
40 32 8 80% 96:24
3. Jan Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
34 30 4 88% 90:12
4. Adam Szczęsnowicz
(KTS Lędziny)
38 30 8 79% 90:24
5. Dawid Dytko
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
42 37 5 88% 84:14
6. Jerzy Ihas
(LKS Orzeł Kozy)
42 27 15 64% 81:45
7. Sebastian Mrozik
(UKTS Sokół II Orzesze)
38 28 10 74% 80:30
8. Janusz Ihas
(LKS Orzeł Kozy)
40 25 15 63% 75:45
9. Jakub Tomiczek
(LUKS Węgierska Górka)
40 31 9 78% 67:21
10. Grzegorz Libiszewski
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
42 26 16 62% 66:46
11. Patryk Mrozek
(KS Bojanów)
26 23 3 88% 65:9
12. Dariusz Walarus
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
42 28 14 67% 60:38
13. Witold Nowakowski
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
42 23 19 55% 59:53
14. Bartosz Sobel
(LITS Meble Anders II Żywiec)
34 20 14 59% 58:38
15. Adam Roszkowski
(LKS Orzeł Kozy)
39 26 13 67% 53:27
16. Grzegorz Jurowicz
(UKTS Sokół II Orzesze)
36 17 19 47% 51:53
17. Mariusz Uniszewski
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
38 17 21 45% 51:63
18. Jerzy Pełka
(UKTS Sokół II Orzesze)
35 24 11 69% 47:21
19. Jarosław Badura
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
41 18 23 44% 46:62
20. Filip Rułka
(LITS Meble Anders II Żywiec)
24 16 8 67% 43:23
21. Andrzej Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
25 21 4 84% 42:8
22. Bogusław Madej
(LUKS Węgierska Górka)
27 21 6 78% 42:12
23. Kornel Kralczyński
(LKS Orzeł Kozy)
37 21 16 57% 42:32
24. Piotr Czyrnia
(UKTS Sokół II Orzesze)
24 21 3 88% 40:6
25. Grzegorz Gierlicki
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
29 13 16 45% 32:44
26. Wojciech Kobza
(LITS Meble Anders II Żywiec)
34 14 20 41% 32:54
27. Robert Olencki
(KTS Lędziny)
36 11 25 31% 32:74
28. Kazimierz Rybak
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
32 15 17 47% 31:36
29. Michał Krutak
(LITS Meble Anders II Żywiec)
38 16 22 42% 31:43
30. Zbigniew Siódmok
(KS Bojanów)
32 14 18 44% 28:38
31. Andrzej Kuc
(KS Bojanów)
34 14 20 41% 28:44
32. Piotr Szczęsnowicz
(KTS Lędziny)
22 11 11 50% 24:24
33. Witold Buczyński
(KS Bojanów)
20 9 11 45% 24:32
34. Henryk Budzyński
(KTS Lędziny)
28 10 18 36% 20:38
35. Waldemar Pal
(LITS Meble Anders II Żywiec)
6 6 0 100% 18:0
36. Mateusz Kowalczyk
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
13 9 4 69% 18:8
37. Adam Piątek
(UKTS Sokół II Orzesze)
13 6 7 46% 16:16
38. Dominik Pniaczek
(LITS Meble Anders II Żywiec)
6 5 1 83% 13:3
39. Krzysztof Mirek
(LKS Orzeł Kozy)
6 5 1 83% 10:2
40. Michał Wąsik
(KTS Lędziny)
16 5 11 31% 10:22
41. Marcin Smakowski
(UKTS Sokół II Orzesze)
8 4 4 50% 8:10
42. Dominik Kufel
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 2 0 100% 6:0
43. Zdzisław Dziendziel
(LKS Orzeł Kozy)
4 3 1 75% 6:2
44. Adam Boberek
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
15 3 12 20% 6:24
45. Jerzy Schreiber
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 2 0 100% 4:0
46. Rafał Wycisk
(KS Bojanów)
6 2 4 33% 4:8
47. Zbigniew Mrozik
(UKTS Sokół II Orzesze)
8 2 6 25% 4:12
48. Michał Stós
(KS Bojanów)
2 1 1 50% 2:2
49. Marcin Słowik
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 1 1 50% 2:2
50. Tadeusz Kufel
(KTS Lędziny)
8 1 7 13% 2:14
51. Aleksander Kuś
(KTS Lędziny)
8 1 7 13% 2:16
52. Grzegorz Pieronek
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 0 1 0% 0:2
53. Denis Gołombek
(KS Bojanów)
2 0 2 0% 0:4
54. Jan Orszulik
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 0 2 0% 0:4
55. Karol Koziński
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:4
56. Krzysztof Farana
(KS Bojanów)
2 0 2 0% 0:4
57. Marek Spendel
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 0 2 0% 0:4
58. Grzegorz Koch
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:4
59. Dawid Mrozik
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 0 2 0% 0:6
60. Eryk Mrozek
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:6
61. Adam Gajewski
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 0 3 0% 0:6
62. Mateusz Manzel
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:6
63. Szymon Kuc
(KS Bojanów)
4 0 4 0% 0:8
64. Maciej Toś
(KTS Lędziny)
4 0 4 0% 0:8
65. Maksymilian Rus
(LITS Meble Anders II Żywiec)
16 0 16 0% 0:31