Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny - gr. mistrzowska

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Marek Kądziela
(KTS Gliwice)
44 41 3 93% 123:9
2. Daniel Michael
(KS Naprzód Borucin)
44 36 8 82% 108:24
3. Marcin Balcerzak
(TTS II Bytom)
43 36 7 84% 104:21
4. Michał Galas
(LZS BLYSS Kujakowice)
42 31 11 74% 93:33
5. Adrian Myszewski
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
40 30 10 75% 90:26
6. Jakub Załuski
(LZS BLYSS Kujakowice)
40 30 10 75% 90:30
7. Dariusz Wróbel
(TTS II Bytom)
41 30 11 73% 86:33
8. Sebastian Lubaś
(KTS Gliwice)
42 37 5 88% 83:13
9. Bartosz Kwodawski
(KTS Gliwice)
44 29 15 66% 78:42
10. Leszek Prudel
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
44 30 14 68% 70:34
11. Adrian Eliasz
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
43 31 12 72% 68:30
12. Jakub Stecyszyn
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
40 23 17 58% 60:48
13. Jacek Przewłocki
(UKTS Sokół I Orzesze)
44 20 24 45% 60:72
14. Krzesimir Kleszcz
(LZS BLYSS Kujakowice)
42 29 13 69% 59:28
15. Mateusz Lasota
(KS Naprzód Borucin)
44 29 15 66% 58:30
16. Marek Bartusik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
42 24 18 57% 57:51
17. Mariusz Zwoliński
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
44 19 25 43% 57:75
18. Mateusz Trela
(TTS II Bytom)
35 26 9 74% 52:19
19. Dariusz Steuer
(KTS Gliwice)
44 26 18 59% 52:36
20. Artur Szołtysek
(UKTS Sokół I Orzesze)
30 17 13 57% 51:39
21. Sebastian Baran
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
38 19 19 50% 51:51
22. Mateusz Klimczok
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
36 17 19 47% 51:57
23. Rafał Dworakowski
(KS Naprzód Borucin)
44 18 26 41% 51:71
24. Mirosław Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
40 23 17 58% 47:43
25. Przemysław Korzec
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
26 21 5 81% 46:10
26. Szymon Twardowski
(TTS II Bytom)
40 22 18 55% 44:35
27. Jakub Woźniak
(UKTS Sokół I Orzesze)
44 20 24 45% 43:59
28. Krzysztof Gumiński
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
44 20 24 45% 40:48
29. Szymon Skop
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
24 12 12 50% 36:36
30. Wojciech Głuszek
(LZS BLYSS Kujakowice)
35 17 18 49% 34:36
31. Maciej Chorąży
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
40 17 23 43% 34:48
32. Marek Tkocz
(UKTS Sokół I Orzesze)
28 14 14 50% 28:28
33. Piotr Struś
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
24 13 11 54% 25:21
34. Michał Łysakowski
(TTS II Bytom)
17 11 6 65% 22:14
35. Dominik Idaczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
18 6 12 33% 12:24
36. Marcin Lasota
(TS Kuźnia Martex Rybnik)
4 4 0 100% 8:0
37. Piotr Gerlic
(LZS BLYSS Kujakowice)
10 3 7 30% 8:15
38. Marek Płóciennik
(LZS BLYSS Kujakowice)
7 3 4 43% 6:8
39. Dawid Jędrysik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 2 0 100% 4:0
40. Mateusz Matejczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 2 0 100% 4:0
41. Adrian Fabiś
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
4 2 2 50% 4:5
42. Adam Piątek
(UKTS Sokół I Orzesze)
12 2 10 17% 4:20
43. Piotr Czyrnia
(UKTS Sokół I Orzesze)
4 1 3 25% 2:6
44. Mikołaj Mirek
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
1 0 1 0% 0:2
45. Jakub Skorupa
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
46. Grzegorz Czornik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
47. Jakub Jęsiek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
48. Sebastian Mrozik
(UKTS Sokół I Orzesze)
2 0 2 0% 0:4
49. Aleksander Lilien
(KTS Gliwice)
2 0 2 0% 0:4
50. Jakub Kaczmarek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
51. Marcin Smakowski
(UKTS Sokół I Orzesze)
4 0 4 0% 0:8
52. Marek Ciemienga
(KS Naprzód Borucin)
4 0 4 0% 0:8
53. Mikołaj Adamczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
4 0 4 0% 0:10
54. Piotr Przewłocki
(UKTS Sokół I Orzesze)
8 0 8 0% 0:16