Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Bartek Siemianowice 14 28 114:26
2. Bartek Quatro Team Siemianowice 14 20 89:51
3. Piast Ożarowice 14 20 87:53
4. TKKF Aut Łagisza Będzin 13 17 81:49
5. TKKF III Chorzów 14 11 66:74
6. TTS Millenium Myszków 13 9 64:66
7. UKS IV Chorzów 14 4 31:109
8. TKKF IV Chorzów 14 1 18:122

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Jugowiec Grzegorz
(Bartek Siemianowice)
13 12 1 92%
2. Kiera Andrzej
(Bartek Siemianowice)
13 12 1 92%
3. Pierzchała Artur
(TKKF III Chorzów)
14 10 4 71%
4. Krawczyk Rafał
(TKKF III Chorzów)
13 9 4 69%
5. Kłodawski Tomasz
(Bartek Quatro Team Siemianowice)
13 8 5 62%
6. Malik Damian
(Bartek Quatro Team Siemianowice)
10 7 3 70%
7. Widurski Ryszard
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
11 7 4 64%
8. Wawryło Sławomir
(TTS Millenium Myszków)
6 4 2 67%
9. Pniak Jerzy
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
7 4 3 57%
10. Machelski Michał
(TTS Millenium Myszków)
7 4 3 57%
11. Kopeć Adam
(UKS IV Chorzów)
9 4 5 44%
12. Doman Radosław
(UKS IV Chorzów)
12 4 8 33%
13. Brzezina Krzysztof
(Piast Ożarowice)
6 3 3 50%
14. Nowak Paweł
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
6 3 3 50%
15. Jasik Tomasz
(Piast Ożarowice)
8 2 6 25%
16. Fiedor Marcin
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
1 1 0 100%
17. Konopka Marcin
(TTS Millenium Myszków)
1 1 0 100%
18. Tkaczyk Henryk
(Piast Ożarowice)
1 1 0 100%
19. Romik Wojciech
(Bartek Siemianowice)
1 1 0 100%
20. Labus Marcin
(Bartek Quatro Team Siemianowice)
1 1 0 100%
21. Wilk Piotr
(Bartek Siemianowice)
1 1 0 100%
22. Szeląg Wojciech
(Bartek Quatro Team Siemianowice)
1 1 0 100%
23. Goliński Kazimierz
(TKKF III Chorzów)
1 1 0 100%
24. Błaszków Zdzisław
(TKKF Aut Łagisza Będzin)
1 1 0 100%
25. Męcik Zbigniew
(TTS Millenium Myszków)
2 1 1 50%
26. Chrost Daniel
(Bartek Quatro Team Siemianowice)
3 1 2 33%
27. Ulman Piotr
(TKKF IV Chorzów)
3 1 2 33%
28. Idaczyk Rafał
(Piast Ożarowice)
5 1 4 20%
29. Brzeski Jacek
(TKKF IV Chorzów)
6 1 5 17%
30. Koźluk Krzysztof
(Piast Ożarowice)
7 1 6 14%
31. Jaworski Zbigniew
(TTS Millenium Myszków)
1 0 1 0%
32. Gadomski Krystian
(UKS IV Chorzów)
1 0 1 0%
33. Barton Aleksander
(Piast Ożarowice)
1 0 1 0%
34. Mendyka Dawid
(UKS IV Chorzów)
1 0 1 0%
35. Męcik Patryk
(TTS Millenium Myszków)
1 0 1 0%
36. Bąk Marek
(TKKF IV Chorzów)
1 0 1 0%
37. Knapek Krzysztof
(UKS IV Chorzów)
1 0 1 0%
38. Kuc Piotr
(UKS IV Chorzów)
2 0 2 0%
39. Żywiołek Wojciech
(TTS Millenium Myszków)
2 0 2 0%
40. Seredyński Adam
(TKKF IV Chorzów)
3 0 3 0%
41. Kozak Bogusław
(TKKF IV Chorzów)
6 0 6 0%
42. Walasz Rafał
(TKKF IV Chorzów)
9 0 9 0%