Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Orszulak Kamil
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
18 17 1 94%
2. Ormaniec Rafał
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
18 15 3 83%
3. Hoffmann Bartosz
(UKS The Best Bestwinka)
18 15 3 83%
4. Zając Mikołaj
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
16 14 2 88%
5. Małysiak Ryszard
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
17 14 3 82%
6. Gacek Maksymilian
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
18 14 4 78%
7. Maga Bartosz
(UKS The Best Bestwinka)
17 13 4 76%
8. Bałoń Robert
(Lesznianka II Leszna Góra)
15 12 3 80%
9. Krajewski Arkadiusz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
17 12 5 71%
10. Ormaniec Wojciech
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
18 11 7 61%
11. Kolonko Piotr
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
18 11 7 61%
12. Seklecki Radosław
(UKS Wiślańskie Orły)
16 10 6 63%
13. Kalisz Robert
(Fundacja Talent II Cieszyn)
17 10 7 59%
14. Skrabka Dariusz
(UKS Wiślańskie Orły)
17 10 7 59%
15. Wróbel Paweł
(UKS The Best Bestwinka)
11 9 2 82%
16. Orszulak Mateusz
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
12 9 3 75%
17. Hoffmann Szymon
(UKS The Best Bestwinka)
14 9 5 64%
18. Maga Patryk
(UKS The Best Bestwinka)
12 8 4 67%
19. Minge Andrzej
(UKS Wiślańskie Orły)
14 8 6 57%
20. Pieronek Grzegorz
(LITS Meble Anders III Żywiec)
15 8 7 53%
21. Rypień Dariusz
(LITS Meble Anders III Żywiec)
16 8 8 50%
22. Pajączkowski Jarosław
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
10 7 3 70%
23. Legierski Marek
(UKS Wiślańskie Orły)
15 7 8 47%
24. Dziembała Dawid
(Lesznianka II Leszna Góra)
9 6 3 67%
25. Czendlik Kacper
(Lesznianka II Leszna Góra)
11 6 5 55%
26. Cieślar Nadia
(Lesznianka III Leszna Góra)
14 6 8 43%
27. Pietrzak Henryk
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
15 6 9 40%
28. Brak Sławomir
(Lesznianka II Leszna Góra)
15 6 9 40%
29. Kocierz Mariusz
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
17 6 11 35%
30. Matuszek Grzegorz
(Lesznianka II Leszna Góra)
10 5 5 50%
31. Kocierz Szymon
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
13 5 8 38%
32. Wiecheć Adrian
(Fundacja Talent II Cieszyn)
15 5 10 33%
33. Pilch Michał
(Lesznianka III Leszna Góra)
17 5 12 29%
34. Bujok Andrzej
(UKS Wiślańskie Orły)
9 4 5 44%
35. Tomzik Piotr
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
10 4 6 40%
36. Łoziński Patryk
(LITS Meble Anders III Żywiec)
14 4 10 29%
37. Mazur Paweł
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
3 3 0 100%
38. Wałga Tomasz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
10 3 7 30%
39. Szatanik Marta
(LUKS II Węgierska Górka)
11 3 8 27%
40. Stopka Tadeusz
(LUKS II Węgierska Górka)
14 3 11 21%
41. Jasek Karol
(LUKS II Węgierska Górka)
14 3 11 21%
42. Wiecheć Klaudiusz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
4 2 2 50%
43. Lorc Mateusz
(Lesznianka II Leszna Góra)
5 2 3 40%
44. Zuziak Wojciech
(LITS Meble Anders III Żywiec)
6 2 4 33%
45. Sztanderski Maciej
(UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
7 2 5 29%
46. Cader Krzysztof
(LUKS II Węgierska Górka)
9 2 7 22%
47. Pietraszko Małgorzata
(LITS Meble Anders III Żywiec)
10 2 8 20%
48. Legierski Krystian
(UKS Wiślańskie Orły)
1 1 0 100%
49. Kurek Kamil
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 1 0 100%
50. Kastelik Bartłomiej
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
1 1 0 100%
51. Schreiber Jerzy
(LITS Meble Anders III Żywiec)
1 1 0 100%
52. Czendlik Wojciech
(Lesznianka II Leszna Góra)
1 1 0 100%
53. Pawłowski Marcel
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
2 1 1 50%
54. Kuczera Jakub
(Fundacja Talent II Cieszyn)
3 1 2 33%
55. Mika Tomasz
(LITS Meble Anders III Żywiec)
3 1 2 33%
56. Płowucha Paweł
(LUKS II Węgierska Górka)
7 1 6 14%
57. Lorc Błażej
(Lesznianka III Leszna Góra)
7 1 6 14%
58. Siedlaczek Andrzej
(Lesznianka III Leszna Góra)
8 1 7 13%
59. Mizia Jan
(Lesznianka III Leszna Góra)
18 1 17 6%
60. Czendlik Wojciech
(Lesznianka III Leszna Góra)
1 0 1 0%
61. Byrdziak Jarosław
(MKS IV Czechowice-Dziedzice)
1 0 1 0%
62. Bukowski Robert
(LUKS II Węgierska Górka)
1 0 1 0%
63. Kretschmann Jakub
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 0 1 0%
64. Krwawnik Jakub
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 0 2 0%
65. Matkowski Stanisław
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 0 2 0%
66. Łoziński Krzysztof
(LITS Meble Anders III Żywiec)
3 0 3 0%
67. Tesarczyk Bartosz
(Lesznianka III Leszna Góra)
3 0 3 0%
68. Jahn Artur
(Lesznianka III Leszna Góra)
4 0 4 0%
69. Woch Angelika
(LITS Meble Anders III Żywiec)
4 0 4 0%
70. Madej Tomasz
(LUKS II Węgierska Górka)
8 0 8 0%
71. Jasek Mateusz
(LUKS II Węgierska Górka)
8 0 8 0%